Şimdi Ara

(testler) rivatuner ile 6800 de kapalı 4 pipelinı acmak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • valla pipeline ı açmadan 410/870 çalışıyordu max ama şimdi 404/860 anca çalışıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shaddack -- 8 Ekim 2004, 1:39:54 >
  • Peki soğutmak için ne kullandınız. Yani ısı sorunu olmuyor mu? Kasama güvenim sonsuz ama yeterlimi diye düşünüyorum?
  • kendi soğutması.. test için max değerlerde kullanılabilir ama uzun süreli max halde kaldığı zaman artifact verebilir o yüzden devamlı kullanmak için tawsiyem max 380/830
  • Çok güzel haberler..Artık Gtye gerek kalmadı...
  • bencede gerek kalmadı.. bi ram farkı var 2000-3000 puanlık fiyatı ucuzlatırlarsa düşünülebilir ama şimdilik düz6800 iyidir bence..
  • eger kasa ici sogutman yeterliyse sıcaklık konusunda fazla endiselenme zaten sıcaklık tehlikeli degerlere ulastıgında kart kendini yavaslatıyor.
  • 1- butun 6800 ler acılıyormu yoksa bazılarımı acılıyor.bazıları acılıyorsa benimkinin acılıp acılamayacagını nasıl anlarız.(tabi programla deneyip degil.denemeden.sanırım bazı kodlar numaralar vardı sanırım onabakarak soyluyorlardı)

2-bu kartların hepsinde kullanılan ramler aynımı yoksa farklı ram kullananları varmı(leadtek icin).yani hepsi 2.6 ns lik hynix mi kullanıyor yoksa daha dusuk ns li olanları varmı.varsa bunu nasıl ogrenebilirim.tabi fanı sokup ramlerin uzerine bakmadan.program falan varmı

3-oc yapınca surekli oc limi calıstırıyorsunuz yoksa bench alıp eski haline getiriyormusunuz.oc li ve oc siz sıcaklıkları ne goruyorsunuz.bende oc yok ve sıcaklık 59-61 arasında oyunlarda ise 66 civarı..
  • ben işlemcisini stabil olarak 400 de kullanabiliyorum . ısıda nerdeyse hiç artmıyor sadece 2 derece artıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daywalkerr -- 8 Ekim 2004, 19:38:04 >
  • 1. bildigim kadarıyla denemeden anlayamazsın acılıp acılmayacagını zaten riski yok geri donus sansın var.
    2.bazı kartlarda ramlar 2,5 veya 2.2 olabiliyor yukarıda soultrap soylemisti. ramlere bakmadan anlayamazsın sadece ramlerin max overclock degerlerinden hareketle tahmin edebilirsin.
    3. stabil bir deger bulup kullanabilirsin sıcaklıkları kontrol ederek.
  • benim kart ocsiz 52-56 da çalıyormuş
  • oyunlarda kac oluyor.benimki sanırım bir kac derece yuksek
  • birde sizin ramler kac ns lik.yapsammı acsammı kapalı kutuları salıversemmi zindanlardan kapalı pipeline ları
  • sanıyorum benim ramler 2.8 ns. sıcaklık degerleri ise biraz o/c li yüksüz 53 derece yük altında 60 derece.
  • bende niye boyle yuksek sıcaklık siz uzerinde gelen sogutucuyumu kullanıyorsunuz.kasadanda fark edermi.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.