Şimdi Ara

TEST Ultra Kompakt da en iyi ilk 20(resimli) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
3.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pentax diye bir marka var bence çok kaliteli...
  • bugün ya sony w100 yada casio ex-z1000 alacağım.Bir türlü karar veremedim.Siz ne dersiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: barcamilan

bugün ya sony w100 yada casio ex-z1000 alacağım.Bir türlü karar veremedim.Siz ne dersiniz?

Bugün pazar,hafta içi iyi bir fiyat araştırması yap,öyle al derim
  • sony teknosa da sordum 899 bimex te 899.ayrıca sony nin 1gb lık hafıza kartı 150ytl .casio 949 hafıza kartı ise 19 ytl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barcamilan -- 6 Ağustos 2006; 12:10:57 >
  • Ben bu hasta sonu (hediye olarak ) DSC T30'a sahip oldum. Gerçekten çok iyi bir cihaz.

Şiddetle tavsiye ederim.
  • Kullandığım cihazlardan biri 4. diğeri 9. ixus i yi sokamadık ilk 20'ye
  • Valla tasarım olarak KODAK ve PANASONİC 10 numara SONy den falan çok iyiler

PANASONİC FX9 gerçektende çk zarif ve hoş
    CANON İXUS larn fotoğraf kalitesi çok iyi

NİKON lar yokmuydu ya ben mi göreedim.
  • DSC-H1 kullanıyorum şuanda. ancak büyük boyutu nedeniyle sürekli yanımda taşıyamıyorum...
    Alternatif makina olarak T30 Yada İxus800 Almayı dşünüyorum... T30 Daha ince olmasıyla öne çıkıyor İxus800 de bir akrabamda incelediğim kadarıyla ve testlerim neticesinde çok harika foto kalitesi sunuyor... Sizce hangisi?
  • Ben ixus 800 derim 4x optik ve IS özelliği büyük artı ayrıca hızlı video çekimi var 320x240 60fps bu T30 da varmı bilmiyorum. T30da 3" ekran var bu batarya konusunda sorun çıkarmıyosa gayet iyi. T serisine baktığımda bana en kibar gelen aletler T5 ve T7 diğerleri o kadar estetik gelmiyo.
  • hocam benimde aklımda 3" ekranı var zaten... foto kalitesindende yabancı preview sitelerinde gördüğüm kadarıyla herkes memnun bende memnun kaldım... Ancak tabiki ixus800 t serisini foto kalitesi olarak solluyor... hemde optik zoomu 3x değil 4x... çok ince bir karar verip birisini alıcam hayırlısı olsun inşallah...
  • Birde T5 in gece çekimlerinden çok memnun değilim yani idare ediyo ama bir 800IS gibi değil, almadan önce kesinlikle kullanıcı görüşlerini al hem T30 hem 800 IS için review sitelerini çok çok itibar etme
  • Casio EX Z600 nasıl arkadaşlar. bunu almayı düşünüyordum uzun zamandır.
  • Bende Casio Z 750 almayı düşünüyorum, sizce nasıl?
  • Evet bir takım eksik makineler var ve sıralama kişiden kişiye göre değişiebilir ama eline sağlık emek vermişsin yardımcı olur alacaklara.
  • quote:

Orjinalden alıntı: guraktan

Bende Casio Z 750 almayı düşünüyorum, sizce nasıl?

2 saniye durma derim..
    ve teste gelince palavra bile diybilirim.
    hangi makina 350 foto çekebiliyo arda arda z750 bunu katmışlar mı
    şerefsizim 2 hafta şarz etmediğim oluyo.
    video kalitesi ise kameralarla yarışırım vga da 30 fps ve geçişlerde hiç bir oynama yok.
    z850 4. mü ne olmuş girin dpreview a z750 yi gene çoğu alanda daha iyi olarak görüyo z850 ye nazaran
    ayrıca geçen sene bir sitede yarıntılı testler görmüştüm t7 t9 felan hikaye idi z750 100 üzerinden 85 almıştı ve ultra compactlarda 1. idi bu nasıl test diyorum. şöyle test: Reklam.....
    ayrıca profesyonellerde ise 88 alan felan çok idi düşünün kalteyi
    profesyonel kalitesi ultra compact da...

• bide yeni gördüm ne o 1. olan casio yu sevmeme rağmen diyorum bunu
    değerlere bakın 6,2-18,6 mm yahu bu gece nasıl çeksin yahu..
    yaw böyle test mi olur yaw neyse arkadaşım çok teşekkürler genede hepsi iyi makineler alan kişi çoğunda pişman olmaz zaten resim kaliteleri birbirine yakın ama bu makinelerin kaçında manuel A/S/M ayarları var gece çekimleri video kaliteleri pil ömürleri felan bunlar olmadan olmaz test olmaz...
    dpreview a girin kullanıcı yorumlarını okuyun tamamdır.
    birde dpreview testi olanlarda dpreview recomended yazıyorsa 2 saniye durmayın alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardicli2000 -- 1 Ekim 2006; 1:26:41 >
  • fujifilm F10 tek kelimeyle mükemmel resim kalitesine sahip bir makine.2 aydır kullanıyorum ve daha önceki kullandığım makinelere göre resim kalitesi çok iyi.Ancak türkiyedi fiyatı çok kazık.Neredeyse yarı yarıya fark var.
  • chip dergisinin nerede olursa olsun objektif inceleme yaptığını düşünmüyorum...

sıralamanın böyle olması bence çok zor, z600 birinci kodak v570 ikinci, yok lebronjeyms
  • birincilik casio ya yakışır ama diğerleride süper özellikle 2. olan kodak dehşet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreezeTheLife -- 18 Kasım 2006; 23:22:23 >
  • orada olması gereken ultra compact ıkı makıne yok onun yerıne casıo s500 koymussun s600 veya s770 koysaydım bence o sıralamada 6-7 olabiilirdi belkıde daha ıyı ama genede mukemmel bi calısma yapmıssın dostum tebrık ederım
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.