Şimdi Ara

Test Drive: Unlimited (ÇIKTI) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.791
Cevap
14
Favori
914.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: CubaLibre

hasar modellemesi olsun ya.yoksa oyuncak araba gibi oluyor

yok yaw bence olmasın o kadar grafiklerine hayran olduğun arabanı kaza yapınca tanıyamıyosun üzülüyosun sonra
  • render kokan ss ler bunlar mike
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozkulse

render kokan ss ler bunlar mike
    Videolarını bi izle derim mike
  • o 47 mb video çalışmıyor diyim size
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuGy18

o 47 mb video çalışmıyor diyim size
    Başka sitelerden indirmeyi deneyin.
  • Gel vatandaş gell seçmece bunlar yeni SS lere gel daha bugün çıktı tap taze vereyim mi abla...

Test Drive: Unlimited (ÇIKTI)

• videoda sorun war.tiesto3131 arkadaşımızın dediği gibi...
  • Anaaa ilk defa direksiyonda el olan bi araç içi kamera görüyorum helal valla.Yalnız grafikler pek detaylı değil araç içi görüntüye bakarsanız anlarsınız.Gerisi zaten render.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ::Battousai::

Anaaa ilk defa direksiyonda el olan bi araç içi kamera görüyorum helal valla.Yalnız grafikler pek detaylı değil araç içi görüntüye bakarsanız anlarsınız.Gerisi zaten render.
    Sen GT legends oynamadın galiba?
  • Oynadım yaws oynamaz olur muyum.Demekki hatırlayamadım üstünden bayağı zaman geçti.Yaw bu oyun biraz simulasyon tarzı olursa tadından yenmez vallahi.Düşünsene manuel vites şehirde araçların arasında slalom yaparak ilerliyosun.Tam ustalık işi olur vallahi.Hemen bazıları çıkar bu ne zor oyun dönülmüyo bile arabayla der ben o zaman dumur olurum.Neyse oyun bi çıksın hele.O zaman konuşuruz.Şimdilik daha erken.
  • Valla ilk cıktıgı zmn mukemmel gelmişti bana zamanının ii oyunlarından biriydi bakalım bu nasıl olacak
    Ayrıca Detaylar mukemmel olmuş
  • walla en azından NFS ye bıraz rakıp olcak oyunlar lazımdı ıyı oldu ıyı
  • quote:

Orjinalden alıntı: pinky demon

quote:

Orjinalden alıntı: ::Battousai::

Anaaa ilk defa direksiyonda el olan bi araç içi kamera görüyorum helal valla.Yalnız grafikler pek detaylı değil araç içi görüntüye bakarsanız anlarsınız.Gerisi zaten render.
    Sen GT legends oynamadın galiba?

GT legends'e adar GPL var babalar gibi
  • Bak gpl i hiç oynamadım klavyeyle pek rahat olmuyo o oyun.Ama başkalarından gördüğüm kadarıyla hayet güzel bi oyun.En kısa zamanda (bu yaz tatilinde) bi direksiyon almayı planlıyorum ama çok pahalı yaaaaaaaaa.Direksiyonsuz da f1 challenge nin rFactor un tadı çıkmıyoki kardeşim.ooooooooof of paranın gözü çıksın.
  • Simulasyon manyakları için bu aralar popüler bi oyun olan netKar_Pro yu tawsiye ediyorum;)

http://www.netkar-pro.com/
  •  Test Drive: Unlimited (ÇIKTI)

• Yok hocam bu sefer TD çok hırslı geliyor,yılların acısını çıkartmaya geliyor NFS'den
  • viper lı ss a bittim
  • Bu oyunda yer alan arabalar NFS MW dan çok daha manyak baksanıza PAGANI ZONDA bile war

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 2 Mayıs 2006; 23:38:24 >
  • zonda'ya zonta deme valla kavga sebebidir
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.