Şimdi Ara

Test

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
93
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hocam pm atamıyorumda buraya yazayım geçen sene çok büyük hüsran oldu istemediğim biyere gitmek zorunda kaldım 4. Seneye izin vermediler şimdi 40k mimarlık okuyorum vakit bulabilirsem birdaha hazırlanacağım ama hiç vakit olmuyor minarlık çok yoğun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Önceki sene kaçtı sıralanan?

• Mr Hekim M kullanıcısına yanıt
    ya hocam ne fark ederki amaç tıpdı herşey iyi gidiyordu tam sınavda olan oldu hatta bi konu açmıştım atayım linki şimdi tekrar hatırlamak istemiyorum o günleri aylardır melankonik halde geziyorumhttps://forum.donanimhaber.com/inanamiyorum-ya-yardim-edin-3-yilimdi-ne-olur-herkesten-fikir-istiyorum--127584828#127584828

Bide bu
    https://forum.donanimhaber.com/beyler-mimarlik-kotu-mudur-dertlesecek-biri-ariyorum--128400167#128400167

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UtopikMuhayyile -- 4 Aralık 2017; 23:8:12 >

• Kardeşim kısmet mi diyim ne diyim bilemedim.Kusura bakma yaranı düştüm ben de. Hayatında başarılar diliyorum.

Sağolun hocam eyvallah düşünmeniz yeterli inanın dertler paylaştıkça azalıyor. Bu senede şansımı denyeceğim belki olur ya hani okadar 3 yıl çalıştım boşa gitmeyeceğine eminim. yada bilemiyorum aceba mimarlıkdamı başarılı olacağım hayılrısı
  • Psikoloji gelmiyor muydu? Sana daha uygun gelir gibi geldi

Hocam zonguldak bingöl filan geliyordu. Düşündüm etrafta okuyanlara sordum pek önermediler zaten akademisyen olmak için filan iyi üniversiteler lazım diyorlardı bende yazmadım. Ama pişmanım ya biraz ergoterapi filan yazsaydım keşke
  • Neyse artık önüne bak. Geçmişe takılıp kalma . Hayatı kendine zindan edersin

Eyvallah hocam iyi geceler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.