Şimdi Ara

Tesla, Model 3’ün iç döşemelerinde deri kullanmayı bıraktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
4.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    sreylare kullanıcısına yanıt
    Haklısınız valla uymamak lazım. Kötüyle kötü olmanın lüzumu yok. İnsan bitsin istiyor artık bu tarz zihniyetler. Daha yeni akp düzce teşkilatındaki skandalda ortaya çıktı, hepsinin üstü kapatılıyor, haber yasağı geliyor, Suriyedeki askerlerimiz, zırhlılarımızın durumları meçhul. Hala bunlar çıkıyor fen, matematik yasaklansın diyor. Kendimi geçtim, oğlum ileride büyüyecek bu zihniyetlerin arasında, ülkenin sokulduğu bu durumda büyüyecek, okullara gidecek. Gel de çocuğu için rahat dışarı sal.
  • Veganlıkla yüksek bir gider kalemine elveda demiş oldu :)
  • Saçma mantık yürütmüşler.O hayvanlar her halükarda yenmek üzere kullanılacakalr.Derileri çöpe mi atacaksın?
    Bu arada arkadaşlar eleman sahte hesapla sizi trollüyor kafanızı kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 2 Eylül 2019; 14:39:53 >
  • Derisi için yetiştirilen inek mi varmış?

Ne yapacaklar ? Eti için kesilen, hayvanları derisini kullanmamanın mantığı yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim aracı da servise götürüp bizon derilerini cikarttirayim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yanlıştan tez zamanda dönmüşler. İnek veya başka bir hayvan derisi kullanan diğer firmalar düşünsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 2 Eylül 2019; 20:53:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bay Robot kullanıcısına yanıt
    aynen. sanki kürk kullamıyorda hayvanları koruyorum ayağına yatıyor:) besi hayvanının derisini kullanmasanda kesiliyor zaten eti için. teslada bizi kekliyor

• eceliyle yatağında ölen kaç inek var?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.