Şimdi Ara

Tesla hissesi almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
11.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar uzun vadeli yatırım amacıyla tesla hissesi alabiliyor muyuz? Bu konuda bilgisi olan varsa nasil alınır bilgi verebilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thearsiv -- 6 Temmuz 2017; 15:53:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://www.qnbfi.com/nasdaq?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_term=Google-hisse&gclid=CP2C8cyS9dQCFUQ6GwodtY8BCg qnb finansbank nasdaq borsasındaki hisseleri satıyor oradan teslaya ait olan TSLA hissesini alabilirsin çoğu banka yatırım hesabı açtırıp hisse senedi almana izin veriyor zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: zenmate

https://www.qnbfi.com/nasdaq?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_term=Google-hisse&gclid=CP2C8cyS9dQCFUQ6GwodtY8BCg qnb finansbank nasdaq borsasındaki hisseleri satıyor oradan teslaya ait olan TSLA hissesini alabilirsin çoğu banka yatırım hesabı açtırıp hisse senedi almana izin veriyor zaten

Hocam yani nornal hesap icin hisse almaktan herhangi bir farkı var mı yabancı şirket olmasi dolayısıyla soruyorum

• Çalıştığını aracı kurum ile görüşün yurt dışı hesap açısı varmı ? Alt limit varmı ? 10k usd gibi ? Komisyon ve sabit ücret varmı ? Bunları bi araştırmadan yurtdışı hesap açtırmayın

• msb_bjk kullanıcısına yanıt
    Borsa tarafından(NASDAQ) kesilecek kesinti
    6- YURT DIŞI YATIRIM İŞLEMLERİNDE VERGİLENDİRME

Yurt dışı borsalarda gerçekleşen işlemlerde borsadan borsaya değişiklik gösterebilecek bir şekilde "Alış ve/veya Satış" işlemlerinde tamamen ilgili borsalar nezdinde belirlenen ve değişiklik gösterebilen oranlarda vergi kesintileri doğabilmektedir. Bununla birlikte tüm yatırımcıların, yurt dışı işlemler üzerinden gerçekleştirdiği işlemlerden dolayı elde ettiği kazançlar üzerinden, ödemekle yükümlü oldukları verginin beyanı ve mevzuata uygunluğu kendisine aitttir. Türkiye içinde ve/veya işlem yaptığı Borsa’nın tabi olduğu mevzuat kapsamında doğabilecek vergi ödemeleri, belge ve vesika teminininden QNB Finansinvest sorumlu değildir.

Yurt Dışı Borsalardan hisse alıp satarken banka tarafından kesilcek olan komisyon oranı
    Nasdaq:
    Komisyon oranı (Para birimi USD) 0.2%
    Asgari Komisyon ücreti (USD)** 25

• Sürekli al-sat trander işlem yapmıyıcağınız üzerinden binde iki komisyon çok değil trader olacaksanız yüksek minimum 25 dolar komisyon sıkıntıymış işlem adedini azaltarak telafi edersiniz

• Ben de bu konuyla ilgiliyim. Aldınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sleepingawake

Ben de bu konuyla ilgiliyim. Aldınız mı?

Alamadim malesef ama almayi hala istiyorum

• msb_bjk kullanıcısına yanıt
    aldınız mı hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonasera

aldınız mı hocam?

Nasıl alınıyor öğrenebilsem alıcağimda

• İş bankası benzer hizmeti veriyor mu ? Bilen var mı arkadaşlar ?
  • Tesla ve diger yabanci sirket hisselerini almak icin burdan hesap acabilirisniz
    GAranti
    Is bank ve diger araci kurumlarda nasil hesap acaciginiz bya guzel anlatmis,

http://www.mrmilyoner.com/yurtdisi-piyasalarda-islem-yapmak/

arkadasimiz dedigi tarihte Tesla alsaydi simdi baya yuklu bir paraya sahipti
  • quote:

Orijinalden alıntı: RichardB

Tesla ve diger yabanci sirket hisselerini almak icin burdan hesap acabilirisniz
    GAranti
    Is bank ve diger araci kurumlarda nasil hesap acaciginiz bya guzel anlatmis,

http://www.mrmilyoner.com/yurtdisi-piyasalarda-islem-yapmak/

arkadasimiz dedigi tarihte Tesla alsaydi simdi baya yuklu bir paraya sahipti
    Alamadım bir türlü Şu anki hisse fiyatı benim alcağım zamanda 315 dolar falandı şimdi daha düşük seviyede neden öyle dediniz

• quote:

Orijinalden alıntı: msb_bjk

Alamadım bir türlü Şu anki hisse fiyatı benim alcağım zamanda 315 dolar falandı şimdi daha düşük seviyede neden öyle dediniz

Alıntıları Göster
    bak ne guzel firsat yakalasin tam zamani aslinda bende takipteyim

ben 180 lerden baktin sandim , evet dogru gecen sene temmuzda baya yukselmisti,

hissenin gelecegi saglam, en azindan hesap acin, sahsen herkesin finansal anladma yatirm yapmasindan yanayim, ve brosa bunun icin en iyi kaynak

basarilar dilerim

• quote:

Orijinalden alıntı: RichardB

bak ne guzel firsat yakalasin tam zamani aslinda bende takipteyim

ben 180 lerden baktin sandim , evet dogru gecen sene temmuzda baya yukselmisti,

hissenin gelecegi saglam, en azindan hesap acin, sahsen herkesin finansal anladma yatirm yapmasindan yanayim, ve brosa bunun icin en iyi kaynak

basarilar dilerim

Alıntıları Göster
    Tesla hisseleri geri toplayacak falan deniyordu bir ara bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: msb_bjk

Tesla hisseleri geri toplayacak falan deniyordu bir ara bilginiz var mı?

Alıntıları Göster
    Elon musk spekulatorlere kizip oyle bisey soyledi , tabi maliyetli bir is olacakti araksindada Sudi arasbistan finansman sagliyacakti ama tehmin edeceginiz ozere amerika borsasinda boyle bisey pek mukun olamadi,

gerekte yoktu, kulagini kapatik isini yapsa yeter zaten , iyi yolda gidiyor firma, 2025 akdar full kapasite calissa bile talebi karsilamiyor, elestirilere neden kulak asiyor anlamiyorum

o haberi unutun yani, olacagini pek sanmiyorum, zaten o haber yuzunden bi ara uctu sonra olabiliritesi olmayacagi icin gene rayina girdi ama HOT bi hisse Tesla , yani cok volatile, dolayisiyla bu seyler normal

uzun vadeli dusunenler icin her dusus alim firsati bence ama yatirim tavsiyesi vermiyorum

• Tesla biraz riskli geliyor bana. Tanittiklari modelin siparislerine 3 yil sonra teslim ediyorlar. Kapasiteleri yetismiyor, birgün korkarim Cinli bir dev bunlari satin alip yutabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: _turbo_

Tesla biraz riskli geliyor bana. Tanittiklari modelin siparislerine 3 yil sonra teslim ediyorlar. Kapasiteleri yetismiyor, birgün korkarim Cinli bir dev bunlari satin alip yutabilir.
    soyledigin sey kendiyle celisiyor, cinli dev alsa zaten hisse fiyati 2-3 katina cikar gene kar edersin .velev ki aldi ne olacak firmaiy kapatacak mi ? yanen devam edecek

onu cok acik bir hisse, talebi karsilamiyorsa bu neden kotu bisey olsun ki ? demek ki cok is var,cok kar var , dediginiz kapasites yetersiz olsaydi dogru olurdu ama koca fabrika
  • haftada 5 bin arac uretip talebe yetismiyorsan bu baya iyi bisey

Tesla produced 7,000 cars, including 5,000 Model 3 electric sedans, in the last week of its second quarter, CEO Elon Musk said on Sunday.Jul 1, 2

https://www.cnbc.com/2018/06/05/tesla-extremely-likely-to-make-5000-model-3s-per-week-by-months-end.html
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.