Şimdi Ara

Terörist modellerin orjinalini verebilirmisiniz...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Teröristleri değiştirmiştim fakat kalabalık serverlarda acaip FPS düşürüyorlar. Bunların orjinalini birisi rapide atabilirmi ?

• daha basit kaplmamalar internette bulabilirsin fps ni daha da arttir. sxe yi gecemeszin ama.

ugrastirma beni diyosan kaplamayi silersen sever otomatik olarak orjinalini yukler bilgisayarina. (bi bicak denemistim bu sekilde geri aldim)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kenshi

Arkadaslar Teröristleri değiştirmiştim fakat kalabalık serverlarda acaip FPS düşürüyorlar. Bunların orjinalini birisi rapide atabilirmi ?

hangi klasörde bulunuyo bunlar , isimleri ney yazarsan uplayayım
  • Hocam Terörist Modelleri Nası Kasar Yav ?

Bir de Her Serverde Değil bazı Serverde Mi Eminmisin Böyle Olduğuna ?
  • Şöyle söyliyeyim. C:\Program Files\Valve\cstrike\models\player klasorunde arctic , gerilla , teror ve leet bu modelleri degistim cok farklı seyler yukledim goruntu guzeldi piskopat piskopat teroristler

Ama full bi serverda terorıst oldugumda round yeni basladıgı zaman fps tam 10 a düşüyor

Hallettim yukarda bir arkadas orjinalleri vermiş fpsbanana.com da. Düzelttim ama dedigim gibi fena kastı fazla ugrasmamaya karar verdim artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kenshi -- 22 Aralık 2008; 19:22:05 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.