Şimdi Ara

terleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar benim ellerim bu aralar bişeye dokunmasam da terliyor adeta yıkamısım gibi şu an pc nin mouse ına dokundukca çıldıracak gibi oluyorum .bu his beni delirtiyo.sorum şu bu basit tedaviler işe yarıyor mu acaba kremler.bi de hastanerler yapılan botoks vb.

• ben tvde izlemistim bi arkadasimin ellerindede öle bi sorun vardi tedavi gördü ellrindeki ve koltuk altindaki terleme bezlerimi ne onlari aliyolar ama tamamen diil sanirim küçültüyolar simdi hiçbi sorunu yok bence hastaneye gitmelisin tedavisi mümkün ve ise yariyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: bolu

arkadaşlar benim ellerim bu aralar bişeye dokunmasam da terliyor adeta yıkamısım gibi şu an pc nin mouse ına dokundukca çıldıracak gibi oluyorum .bu his beni delirtiyo.sorum şu bu basit tedaviler işe yarıyor mu acaba kremler.bi de hastanerler yapılan botoks vb.

aynı sorun bende de var
  • aynısı bendede var 10 senedır
  • quote:

Orjinalden alıntı: Satriykon

aynısı bendede var 10 senedır

benim ablamdada var bu bir hastalık ve tedavisi var elektrik veriyorlar akapunkturda işe yarıyomuş .. ama stresssiz bi hayat asıl tedavisi.
  • aynen benimde terliyo
  • benimde terliyor ama bişey yaptırmayı düşünmüyorum. hastalığın adı hiperhidrozis elektrik verme pek kalıcı çözüm değilmiş devamlı tekrarlanması gereken masraflı bi iş. şimdi klipsle ter bezlerini sıkma varmış ameliyatla. forumda biri yaptırmıştı çok ağrılı çok kötü demişti.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.