Şimdi Ara

Terim Sözlüğü Daha Detaylı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
8.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: M£L!H

quote:

Orjinalden alıntı: WeeDSmoKa

KS = Kiss Shot

Teşekkürler

Asıl sana teşekürler..

Çorbada tuzum bulunsun istedi

• Emeğe Saygı Güzel Çalışma Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H_a_Ş_H_a_Ş -- 17 Ocak 2008; 22:57:53 >
  • Güzel Çalışma eline koluna agzına burnuna vs saglık
  • KS= Killer steal(ing) seklinde biliyorum ama
  • Güzel Çalışma Arkadaş Yeni Başladı Oyuna Sorup Duruyor Bende Burayı Gösteriyorum
  • tskler cok güzel hazırlamıssın
  • HeLal Melih Senden bekLemezdim:D
  • Çok hoş...
    Veri nays
    Tenk yu sansa bunun için.Ne zamandır ks nin anlamını arıyordum,Büyük bir umutla konuya baktım ve sadece ks anlamı yok...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Exadusthebest

Çok hoş...
    Veri nays
    Tenk yu sansa bunun için.Ne zamandır ks nin anlamını arıyordum,Büyük bir umutla konuya baktım ve sadece ks anlamı yok...

var

quote:

KS

Konuşma terimdir. Özellikle birisinin kestiği monstere saldırısanız. "KS yapma" veya "No KS" gibi şekillerde kullanılır. Kısacası benim kestiğim yaratıklara vurma manasına gelir. KS ciler oyuncular arasında sevilmeyen tiplerdir.

@SouL
    Emre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M£L!H -- 1 Şubat 2008; 12:32:00 >

• quote:

Orjinalden alıntı: M£L!H

quote:

Orjinalden alıntı: Exadusthebest

Çok hoş...
    Veri nays

var

quote:

KS

Konuşma terimdir. Özellikle birisinin kestiği monstere saldırısanız. "KS yapma" veya "No KS" gibi şekillerde kullanılır. Kısacası benim kestiğim yaratıklara vurma manasına gelir. KS ciler oyuncular arasında sevilmeyen tiplerdir.

@SouL
    Emre

• quote:

Orjinalden alıntı: cellocan

KS= Killer steal(ing) seklinde biliyorum ama

Öyle Zaten :P

Kiss Shot Uyduruk
  • süper olmuş güzel
  • quote:

Orjinalden alıntı: teddybear

süper olmuş güzel

İmzan süper
  • ty bana yardımcı oldu
  • güzel calısma saol.
  • LOL--->Laughing out loud--->Gürültülü bir şekilde gülüyorum(Amiyane tabiriyle anırıyorum gülmekten)
    STFU--->Shut the f.ck up---->Çeneni kapar mısın(Yine amiyane tabiriyle sus lan)
    BRB-->Be Right Back--->Birazdan geliyorum //Hemen geliyorum ..
    AFK--->Away From the Keyboard (Bunu çok aşina olduğumuz için yazmıyorum)
    LMAO--->Laughing my @ss off---->Türkçede de kullanmayı hiç sevmediğim "Koptuuuumm abeeeee" deyiminin biraz daha argosu ,hatta küfürlüsü
    AFAIK---As far as i know---->Bildiğim kadarıyla ,düşünme belirteci hmmm ın daha insancası.....
    M8--->mate (8 in okunuşu eight vasıtasıyla mate kelimesi oluşuyor)--->Dostum arkadaşım....
    G2G--->F2P yani free to play sözcük öbeği gibi bu da bir sözcük bir sayı ve bir sözcükten oluşmuş yine....Got to (2=two) go veyahutta Gotta go demektir...Yani gitmeliyim....
    CYA--->See you nun daha kabacası olan Seee yaaaanın okunuşu ilen oluşturulmuş bir kısaltmadır...Daha sonra görüşürüz gibi bir anlamı varıdr....
    ROFL---->Rolling on the floor laughing--->Gülmekten yerlerde debeleniyorum zıplıyorum havalara uçuyorum adeta coştum un daha kısasıdır

Dipçikler:2 sayısı çoğunlukla sayı belirtmek için kullanılmıyorsa "too ,to" gibi anlamlara geliyor....
    4 sayısı ,sayı belirtme amacıyla kullanılmıyorsa For anlamı taşır....

Evet bu kadar cıktı benden aslında insan basına oturunca bişeyler yazabiliyor....Bu arada bu yazdıklarım basit ama kullanışlı sözcükler ve kısaltmalar en azından ben öyle inanıyorum ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheHitchhiker -- 1 Şubat 2008; 17:47:01 >

• @ MetallioR
    Saol Bi Çoğunu Bilioduk Ben de ekleyim
    w8---> wait beklemek 8 eight die yazılır toplam okunusu böle olur hesabı :D
    bi de ben SUP ne onu soracam :D
  • bende de sana can alıcı soru,bazı skillerde bulunan taunt(sanırım boyle yazılıyordu) ve aggro nedir ne işe yarar ?

bide şunlarıda eklersen daha iyi olur.

yep,sup.Ftw,Wtf gibi şeyler daha buldugumda yazarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: murderuo

bende de sana can alıcı soru,bazı skillerde bulunan taunt(sanırım boyle yazılıyordu) ve aggro nedir ne işe yarar ?

bide şunlarıda eklersen daha iyi olur.

yep,sup.Ftw,Wtf gibi şeyler daha buldugumda yazarım

yep = yes
    sup bilmom bende sordum
    ftw ile wtf aynı ( want to fu*k)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.