Şimdi Ara

TERCUMANLIK OKUYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar ben Tercümanlık okuyorum ve sadece bölümüm bana 2 dil veriyor, ana dil Fransızca diğer dil olarakta ingilizce tercümanlık dersleri alıyorum. Ancak ben bir dil daha öğrenmek istiyorum ve bu dil ispanyolca. Kurs fiyatlarına vs baktım çok pahalı bütçemi aşıyorlar durumum pek iyi değil. Tercüman bir insan bir dili yüksek seviye de nasıl öğrenir aramızda tercümanlar felan varsa yardımcı olurlarsa gerçekten çok ama çok sevinirim. Dile yatkınlığım var rahat öğreniyorum , rosetta stone felan bahsetmeyeceğim çünkü bir tercümanın tercüme dili en aşağı b2 olmalı bence. Lütfen görüp cevap yazarsanız çok sevinirim.(Hacettepedeyim)

• Lütfen yardımcı olun.
  • Fransızca kaynaklarını benimle de paylaşır mısın? Fransızca öğreniyorum ben de ama ilerleme şeklimi beğenmiyorum. Basit şeyleri biliyorum lakin daha zorlayıcı olması gerek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hafıza Teknikleriyle İngilizce Kelime Ezberleme

Kesinlikle tavsiye ediyorum bir girin bakın derim kelime ezberleme teknikleri oldukça başarılı.

İngilizce Kelime Ezberleme

İngilizce Kelime Ezberlemeye Başla!

• quote:

Orijinalden alıntı: Leon FR

Fransızca kaynaklarını benimle de paylaşır mısın? Fransızca öğreniyorum ben de ama ilerleme şeklimi beğenmiyorum. Basit şeyleri biliyorum lakin daha zorlayıcı olması gerek.
    https://fransizcaogretimi.blogspot.com/
    kendi hazırladığım blog sitem.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.