Şimdi Ara

Tercih ( Önemli)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar tercihi yaptıktan sonra çıktı almak çok gerekli midir?(altta itirazda kullanmak için çıktı alın diyor)

• cevap lutfen..
  • Konuya bakan arkadaşlar hiç olmazsa siz aldınız mı onu soyleyın
  • Ben çıktısını aldım ama bir işe yaramayacağına eminim.
  • SS alman yeterli o kod görünsün
  • ss nın yeterlı olduğuna emın mısınz
  • ben çıktı yerine .pdf olarak kaydettim oda yeterli bir sıkıntı olursa onu yollarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hecktor09

ss nın yeterlı olduğuna emın mısınz

bilmiyorum dene
  • quote:

Orijinalden alıntı: -iltimas-

ben çıktı yerine .pdf olarak kaydettim oda yeterli bir sıkıntı olursa onu yollarım.

Bak bu çok güzel bir yöntem, çıktı alamayan böyle yapsın. Önce internetten pdf printer yükleyin, yazdır butonuna tıklıyorsunuz pdf printer programında yazdırıp kaydediyorsunuz. Şimdi istediğiniz zaman çıktı alın üzerindeki tarih ilk pdf yazdırdığınız tarih olacak. Pdf'yi daha sonra bile yazdırsanız şimdi yazdırdığınızdan farklı olmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekteselli -- 16 Temmuz 2014; 9:23:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekteselli

quote:

Orijinalden alıntı: -iltimas-

ben çıktı yerine .pdf olarak kaydettim oda yeterli bir sıkıntı olursa onu yollarım.

Bak bu çok güzel bir yöntem, çıktı alamayan böyle yapsın. Önce internetten pdf printer yükleyin, yazdır butonuna tıklıyorsunuz pdf printer programında yazdırıp kaydediyorsunuz. Şimdi istediğiniz zaman çıktı alın üzerindeki tarih ilk pdf yazdırdığınız tarih olacak. Pdf'yi daha sonra bile yazdırsanız şimdi yazdırdığınızdan farklı olmayacak.

çıktı tarihi yönünde şüphelerim vardı madem alındığı tarih çok güzel bir yönte o zaman

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.