Şimdi Ara

Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
382
Cevap
11
Favori
33.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alidkzlr

quote:

Orijinalden alıntı: alidkzlr

Killianda +14 vm5 weapon / +12 vm5 armor setli gunner satılıktır. Üniversite dolayısıyla oyunu bıraktım. karakterin etchingler tamdır. Takılar full unique settir. ks ve bc si 160k full vaziyettedir.hesap collecter veteran(8 karakter slotu 4 banka). hesapta 3-4 tane daha 65 lvl var şimdi ayrıntıya girmeyeyim öğrenmek isteyen pm bırakabilir.

Guncel

Fiyat 150 tl Acil Satılık

Güncel 90 tl..
  • 65 LV KİLLİAN BRAWLER +12 DRENAUGHT SETLİ
    Hesap Özellikleri:
    65 lv brawler + 65 lv slayer +2 boş karakter slotu
    tera clup (7gün)

Karakter Özellikleri:
    +12 Drenaught Set [2lv Kalıcı Etching basılı] , 2x Galleon 3x Convertte Takı seti(uniqe) , Cleasing Brooch[Uniqe], Power 3 içlik
    30k Gold , 400 veteran Alkahest , 186 Masterwork Alkahest , Toplam 7 tane Harf Kutusu [Herbirinde 7 günlük kostüm + dyed niveot + 20 Alkahest var.]

İletişim:
    Forumdan mesaj atabilir veya facebooktan ekleyip mesaj atabilirsiniz
    Raşit Şakar

Referanslar Verebilirim Oyundan

Resimler;
     [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı

• Eu killian gold satisina devam ediyorum toplu alimd indirim mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • killian serverında oyunu bıraktığım için hesabımi satmaya karar verdim hesapım standartdır veteran yada tere clup yoktur
    özelikleri:65lv gunner +12 dreadnaught set vardır 65lv slayer hepsi +12 shismalı 65lv brawler +12 shismalı
    hesabın içinde 50k gold 25k değerinde item vardır

pm atarsanız ayrıntılı olarak görüşebiliriz

fiyat:100tl(pazarlık yoktur)

(ilk senciler gelmesin)
  • NA CELESTIAL HILL Gold Satışı vardır.
    NA CELESTIAL HILL
    65 Level Warrior
    Full +12 Dreadnaught Gear
    Full Unique Dreadnaught Takılar
    12 Crit İnnerwear
    Item LeveL 403
    Silver Lauriel
    Min 30 Elite Potions & Scrolls
    110 Desolarus Tokens
    Starfall Gear Crafting Mats [Not Enough]
    Rare Dyad Crystalls
    SATILIKTIR
    İLETİŞİM
    burakaydu@hotmail.com
    0531 610 81 58 Mesaj Atın
    https://www.facebook.com/ByzZenci
     [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı

• Veritas lvl65 +15 Lucid silahlı brawler satılıktır. Hesapta lvl65 archer-lancer-gunner ve 55 lvl priest vardır. Bütün karakterlerin özel binekleri mevcuttur.
  • Merhabalar arkadaşlar oyunu uzun zamandır oynamadığım için karakterimi satıyorum hesap collectors edition hesabıdır içinde 65 lvl human(male) berserker 43 lvl archer 58 reaper ve 60 lvl ise warrior var ama warrior Icaruna serverinda diğerleri killian da,berserker de 65 lvl görevinde gelenler haricinde çok birşey yok açıkcası dinozor mountu ve regal frostlion var. Fiyat olarak 80 düşünüyorum ilgilenen arkadaşlar mesaj atabilirler.

• arda29 A kullanıcısına yanıt
    Bu şekilde alan çıkmayacak sanırım benim için çok önemli değil arkadaşlar 40 liraya veriyorum bu hesabı.
  • Fraya ve killian server ı icin gold satisi yapiyorum. 1k=1tl

• quote:

Orijinalden alıntı: ydagli42

killian serverında oyunu bıraktığım için hesabımi satmaya karar verdim hesapım standartdır veteran yada tere clup yoktur
    özelikleri:65lv gunner +12 dreadnaught set vardır 65lv slayer hepsi +12 shismalı 65lv brawler +12 shismalı
    hesabın içinde 50k gold 25k değerinde item vardır

pm atarsanız ayrıntılı olarak görüşebiliriz

fiyat:100tl(pazarlık yoktur)

(ilk senciler gelmesin)

Güncel
  • EU Arcadia - Warrior Schisma +12 Set / 200k+ Gold ve Banka'da bircok itemleriyle birlikte satılıktır.

Teklif degerlendirilir özelden.
  • ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crit -- 31 Aralık 2017; 4:16:16 >
  • Killianda gold satılır. Ilgilenen pm biraksin

• ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crit -- 31 Aralık 2017; 4:16:38 >
  • EU-KILLIAN SATILIK VETERAN HESAP
    Hesapta 65lvl Brawler, Gunner, Berserker, Reaper, Sorcerer, Warrior ve 60 lvl Slayer var. Brawler: +14 Starfall Weapon, +12Dreadnaught Chest, Gaunlet, ve Boots / Berserker: +12 Schisma Weapon, Boots ve Gauntlets, +12 Dreadnaught Chest / Warrior, Reaper, Gunner: +12 Schisma Set / Sorcerer: Klasik 65 lvl itemleri var. Kafamda aşağı yukarı bir fiyat var. Tekliflerinizi pmden ulaştırabilirsiniz. Diğer karakterlerin itemlerinin fotoğraflarını istiyorsanız pm atmanız yeterli.
     [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı[simage] [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cr4uzer -- 7 Mart 2016; 23:31:00 >

• Killian 935 k gold 575 tl ye satılıktır arkadaşlar...
  • Accountu satmak istiyorum ilgilenen arkadaş varsa oyun içi veya forumdan pm veya mail ile ulaşabilr. skype: alche-msa

Oyun içi pm Alchemst

Eksik bilgi veya sorularınızı oyun icnden mail veya pm ile sorabilrsiniz ciddi olmayan arkadaşlar "örn. saçma fiyat" yazmasın lutfen

İçerik:

Veteran accoutn & 30 + gun tc an itibari ile 1 k mwa ve 4600 + vmwa kostumler vs ..

Warrior: +15 vm6 silah +12 vm6 eldiven dn set dyad etcihng3 dahil ilvl 407
     [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı

Brawler: +15 vm6 Silah +12 Dn set dyad etching2 dahil ilvl 407
     [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı

Gunner: +15 vm5 silah +12 gene eldivem zırhlar schima dyad etching2 silah ve eldiven ilvl 402
     [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı

Priest : +12 dn set etching2 zırhlarda ilvl 402
     [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı

Reaper: +12 Dn silah eldiven crit etching2 ve dyad geirsi schima i lvl 400
     [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı

Slayer: +12 Dn silah etching2 crit +12 schima armor eldiven etching2 crit

Warrior ve Gunenr %3 Brawler %2 mw silahlarda Slayer&Gunner&Reaper Schima zırh ve ayakkabı vardır ekleme ihtiyacı duymadım Zırh top rolleri "Gunner AB &" Slayer OSH &" Reaper Grimstrike.
    Warrior hariç diğer sınıflarda standart yeşil içlikler vardır

1 adet vitrinlik sorc mevcut
    100 k gold , banka ss leri ciddi alıcılara gonderebilrim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alche -- 8 Mayıs 2016; 11:12:09 >

• Killian'da acil gold satıyorum. 300k civarı gold var elimde. ÖM ile ulaşabilirsiniz.
  • Mystel serverinda

500k gold satılacaktır . İlgilenenler fiyat teklifini özelden atabilirler .
  • NA Tempest Reach serverında satılık hesap

Hesapta 7 karakter slotu var 2 karakter dizilmiş durumda (Sorcerer ve Priest)
    Bankada 300k gold + 300-350k değerinde item var.
    Bankadaki itemler başlıca
    1000+ masterwork alkahest
    3757 premium alkahest
    419 personal extensive alkahest
    1100+ personal rare alkahest
    374 extensive alkahest
    2316 t10 feedstock
    4692 t9 feedstock
    300+ semi-enigmatic scroll
    3200+ fashion coupon
    3000+ spellbind (no-tier) vb.

Karakterlerden Sorcerer full +12 guile set (tier10) priest full +12 slaughter set (tier9)
    Slayer boş. diğer karakterler henüz 65 level değil.

Wardrobe da ise 9 adet aksesuar var.(3 adet wing tanesi en az 15 k değerinde)

İsterseniz komple hesabı isterseniz sadece itemleri alabilirsiniz itemlerin fiyatı 250TL. Tüm hesap fiyatı 300TL dir.

[sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı [sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.