Şimdi Ara

Tera Online 3.CBT Duyuruldu. Ve Yeni Görüntüler.( Karakter Yapılandırma Videoları Eklendi.) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
383
Cevap
0
Favori
22.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Miayke

23-25 için en masse den hesap açıp keyini girmelisin. Yalnız blokladılar sanırım asyayı, Türkiye varmı aralarında bilmiyorum gerçi.

Bu arada elimde 29 mart-1 nisan için key var fazladan isteyen varsa verebilirim.

bana verebilirmisin? özele mesaj attım.
  • quote:

23-25 için en masse den hesap açıp keyini girmelisin. Yalnız blokladılar sanırım asyayı, Türkiye varmı aralarında bilmiyorum gerçi.

Bu arada elimde 29 mart-1 nisan için key var fazladan isteyen varsa verebilirim.

Kardeş o siteye dediğin gibi üye oldum kodu da girmiştim ama link yok ortada.Anlamadığım PRE ORDER yapanlar oldu onlar nasıl oynuyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.N.E.Y.H. -- 22 Mart 2012; 15:18:10 >
  • yolladım keyi.
  • quote:

yolladım keyi.

çok teşekkür ederim.
  • Buradan da key alabilirsiniz Tera online keyi dağıtıyorlarhttp://aliveingames.com/etkinlikler/18-tera-online-kapali-beta-anahtari-kazan/
  • adamlar rappelz için gp yükleyici yapmış

https://r-apidshare.com/files/155514954/rappelzgpyükleyici.rar
  • 29-01 tarihleri arasında başlayacak olan oyunun türkiye saatine göre kaçta açılıyor arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turko24

29-01 tarihleri arasında başlayacak olan oyunun türkiye saatine göre kaçta açılıyor arkadaşlar.

Banada key geldi yukluyorum oyunu acaba oyun kaçta açılcak ve hangi tarihte sona ericek ?
  • tr saatine göre saat 4 de açılıyor sunucular cuma günü 4 de açılır
  • Cuma günü 16:00'da açılacak pazartesi 01:00'de de kapanacak.
  • Elinde fazla key olan var mı arkadaşımda yoktu, onu oyuna başlatmak istiyorum.
    Bu yüzden ona key bulup sonrada oyunu sevdirmem lazım.
  • Fazladan Keyi olan varsa bende talibim.:)
  • 13-15 Nisan son CBT için key: KT97CYYMWNX97M4LXHHMD757CCHYMJJM
  • Bana gelen Key ile hesabımı aktif ettim, şu an download yapıyorum. %17 kadar inmiş . İndirme hızı ortalama 160-200 KB/s ( Min ) ve 200 - 490 KB/S ( Max )
  • Incgamers key dağıtıyor:http://www.incgamers.com/Giveaway/36/tera-eu-cbt5-key-giveaway---beta-starts-friday-13-april

DNTKL3YT4HTECJM7FR5XLWJW4FE6XNPR
  • İndirip oynayabilen oldu mu ?

Kısmetse 2 saat sonra oyunda olacağım.

• 9TTWLR5HHJ7HJ74CP49T3FFT36XTXTGN
  • An itibariyle indirme işlemi bitti , şu an indirilen dosyaların kurulumu / çalıştırılması işlemi yapılıyor. 13.17 mB/S

• Ben de başladım indirmeye, hadi bakalım hayırlısı
  • Süper bir oyun, ben 14 level oldum bile , Binek görevi uğraştırdı beni , ama çok kolaymış Legion sağolsun, anlattılar ve yaptım. Görev veren NPC' yi görememişim.

Bu da bineğim ve ben :)

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.