Şimdi Ara

Tepee sorunum var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
2.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2011 110bg 1.6 aracim var.Aile araci olarak kullaniyorum.Cokta memnunum fakaaaat.Surekli olmasada bazen cok gurultulu calisiyor.Hemen farkedililiyor zaten.Ve boyle calistiginda arac vitesteyken,gaza dokunmadan giderken,yakit harciyor. Normalde gosterge "0" olmali. 1.7/2.5 lere kadar cikiyor. Araci stop edip tekrar calistirdigimda ise normale donuyor.Hic bi servis care bulamadi,daha dogrusu aracta sorun yok gozukuyor. Sorunuda goremediler zaten.Aramizda boyle bir sikinti yasayan varsa paylasirsa cok sevinirim. Kazasiz belasiz gunler dilerim arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sea_horse

2011 110bg 1.6 aracim var.Aile araci olarak kullaniyorum.Cokta memnunum fakaaaat.Surekli olmasada bazen cok gurultulu calisiyor.Hemen farkedililiyor zaten.Ve boyle calistiginda arac vitesteyken,gaza dokunmadan giderken,yakit harciyor. Normalde gosterge "0" olmali. 1.7/2.5 lere kadar cikiyor. Araci stop edip tekrar calistirdigimda ise normale donuyor.Hic bi servis care bulamadi,daha dogrusu aracta sorun yok gozukuyor. Sorunuda goremediler zaten.Aramizda boyle bir sikinti yasayan varsa paylasirsa cok sevinirim. Kazasiz belasiz gunler dilerim arkadaslar

Sanırım sorununun şu..

Aracınız 110 hp oldugu için FAP filitresi var.. Belli km'ler arasında bu filitre kendını temızlemek ıcın gurultulu bır sekılde calısır ve aracınızdan ses gelır..

Bu olay oldugunda aracınızı stop etmeyın yakalsık 4-5 km sonra otomatık olarak FAP filitresi işlemi bitince normale donecektır..

Anlattıklarınız bana sadece bunu hatırlattı..

Dilerseniz sorunuzu ana konumuza sorunuz daha net cevaplar alabılmek ıcın.. Umarım yardımcı olabılmısımdır..

http://forum.donanimhaber.com/m_34104487/mpage_316//tm.htm#70187604

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.