Şimdi Ara

Tensei shitara Slime Datta Ken 2018

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
3.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

KONUSU

Rimuru Tempest, 37 yaşındaki eski bir insan olan Satou Mikami’nin geçen bir soyguncu tarafından öldürüldükten sonra aldığı fantezi dünyasındaki balçığın yeni adıdır. Sıradan, boş geçmiş yaşamını geride bırakıp, eşsiz yeteneklere sahip balçık canavarı olarak yeni bir hayata başlar

Çıkış Tarihi: 2 Ekim

Stüdyo:8bit

Türkanime

Myanimelist

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 13 Ekim 2018; 23:24:33 >

• Konu güncellendi

Açılış

Kapanış

• başka dünyaya geçen, süper güçleri olan insan(!) hikayesi tekrar. ama bu demek değilki izlenmez, konunun ele alınış şekli, karakter gelişimi, çevre tasviri ve hikayeye eklenen yaratıklar/elemanlar güzel bir şekilde parça parça, ince bir işçilikle eklemleniyor. komedi ağırlıklı gidiyor.

ben animenin ilk bölümünü izleyince mangasını da indirdim, mangada bayağı ilerledim. hikayeyi aktarırken bir falsoları olmazsa bu türde güzel bir örnek olacak. hatta bilgisayar oyunu olabilecek bir kurgusu da var. son olarak birisine öyle ha deyince isim vermeyin, sorumluluğu ve zorluğu büyük
  • Forumda pek ilgi çekmemesi garip derdim ama anime kısmına giren 3-5 kişiyiz şurada zaten.
  • Sezon finali yapınca izlerim bunu plan to watch listesine attım
  • 8. bölümden görseller merak eden varsa:
    http://www.ten-sura.com/story/no8
  • Animeye yeni başladım güzel gidiyor. Azıcık overlordu andırması beni mutlu etti :)
  • Çok güzel anime.
  • her yeni sezonda internetten bakıyorum yeni ne var, yorumlar nasıl diye. buna da öyle denk gelmiştim. 2. sezon kapasitesi yüksek bir seri ama şu anki sezon bitiminde yeni sezon onay alsa bile 1 sene kadar ara verebilir, manga bölümlerinin birikmesi için.
  • Tensei shitara Slime Datta Ken 21. Bölüm izlemek için girdiğim site de fragman gördüm güncel kaçıncı bölüm bilen var mı
  • Hamza1213 H kullanıcısına yanıt
    En son 20. bölüm çıktı dostum.
  • Son iki bölümüdür çok guzel mangalari Promote ediyorlar animede. Houseki No Kuni ve Shoukoku No Altair'i promote ettiler. :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anime sezon finali yapmış ben yeni farkettim :) Sonu çok açık bıraktılar bence.
  • 16.bolumdeyim şuan fena degil olaylar karışacak gibi turkanime.tv de 9,55 puani hak ettigini soylemek cok zor 7,5/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeavenlyBlue -- 2 Haziran 2019; 16:53:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.