Şimdi Ara

[TENİS] *GRAND-SLAM* /// Avustralya Açık, Fransa Açık, Wimbledon, Amerika Açık (313. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.373
Cevap
17
Favori
141.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şehir dışında olduğum için maçı izleyemedim. Ama acıkası biraz da Murray'in bir sürpriz yapamayacağını biliyordum. Finale Raonic çıksa bir şekilde link bulup mack izlemeye çalışırdım.

Djokovic bu yıl 4 slam + olimpiyatları da kazanır gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Şehir dışında olduğum için maçı izleyemedim. Ama acıkası biraz da Murray'in bir sürpriz yapamayacağını biliyordum. Finale Raonic çıksa bir şekilde link bulup mack izlemeye çalışırdım.

Djokovic bu yıl 4 slam + olimpiyatları da kazanır gibi

Djokovic Roland Garros'u bu sene yine kazanamayacak finalden sonra mesajımı alıntılarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robert Nesta -- 31 Ocak 2016; 18:55:12 >
  • Rolland Garros nereye kadar kaçacak?
    Götürürüz bu sene.

• quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Federer de senelerdir şu çapulcu Djokovic'i yenmeyi öğrenemedi.

Hep amele gibi kaybediyor.

Capulcu derken insan bir dusunur haddini bilir senin ulkenden bir tane djokovic ayarinda oyuncu sanki ciktida bir de hakaret etme hakkini kendinde goruyorsun Federer bilmem kac 30 lu yaslara gelmis tabi yenemez birakta yenilsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krstarica

quote:

Capulcu derken insan bir dusunur haddini bilir senin ulkenden bir tane djokovic ayarinda oyuncu sanki ciktida bir de hakaret etme hakkini kendinde goruyorsun Federer bilmem kac 30 lu yaslara gelmis tabi yenemez birakta yenilsin

Federer gibi efsane bir tenisçi senelerdir bu adamı yenecek bir tane bile taktik geliştiremez mi?

Zeki bir adamsın, tüm zamanların en iyi tenisçilerinden birisin ama bu adama karşı moral bozucu, oyununu bozucu farklı bir teknik, farklı bir servis, farklı bir forehand yada beckhand geliştiremez misin?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: krstarica

quote:

Federer gibi efsane bir tenisçi senelerdir bu adamı yenecek bir tane bile taktik geliştiremez mi?

Zeki bir adamsın, tüm zamanların en iyi tenisçilerinden birisin ama bu adama karşı moral bozucu, oyununu bozucu farklı bir teknik, farklı bir servis, farklı bir forehand yada beckhand geliştiremez misin?

Elbette taktik gelistirebilirsin ancak karsindaki insanda yerinde saymiyor 5 sene onceki 43 maclik serisinden tecrube anlaminda cok yol almis durumda evet tenis tarihinin en teknik oyuncularinin basinda federer vardir ancak komple bir oyuncu olabilmek bu bence djokovicin bir temsili nedeni her seyde mukemmel degil ancak her seyde cok iyi bir duzeyde eskiye gore lob atmayi drop shotlarinida cok gelistirdi sonucta djokovicte cok zeki bir oyuncu ondan bana gore cok daha yetenekli bir oyuncu olan nadali defalarca sahaya gomdu dunyanin gozleri onunde inatciligi ve mental gucu ile sadece insanlari kucumsemeyin baska bir sey istemiyorum elestiri elbette herkesin en tabi hakki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krstarica -- 1 Şubat 2016; 21:09:11 >

• 34'lük Federer'e "keşke tekniğini değiştirse" saçmalıktır.Adam zaten eskiye nazaran daha fazla drop shot atıyor ve file önü oynuyor.Djokovic şuan prime döneminde ve oyunu muazzam derece de iyi durumda.2006 Federer veya 2010 Nadal nasılsa öyle.
  • Sharapova bırakıyor diyorlar
  • Sharapova'nın menajeri Max Eisenbud, basın toplantısına dair detay vermekten kaçınırken duyurunun TSİ 21.00'de yapılması bekleniyor. Rus raketin son zamanlarda geçirdiği sakatlıklar sebebiyle tenisi bırakacağı kulislerde ciddi şekilde konuşuluyor.

• Bırakmasın :) Daha yıllarca oynar.
  • Bırakmıyormuş.
    Doping testine takılmış. Ocak 2016 dan itibaren Meldonium doping listesine alınmış. Başka bir nedenle doktor tarafından yıllardır veriliyormuş.
  • Nike, sharapova ile olan sözleşme yi askıya almış.

• Doping ile alakası olmayan ve insanı daha iyi teniş oyuncusu yapmayacak ilacı bile Doping sayan uyduruk ve çapulcu organizasyonlar olduğu sürece spor ileri falan gitmez.

Sharapova senelerdir kullandığı basit bir ilaç yüzünden sözde "Dopinci" oldu.

Benzer bir durum Hidayet Türküoğlu için de olmuştu.

NBA'da kullandığı grip ilacı idi sanırım, ondan dolayı doping cezası vermişlerdi.

Bazen bu doping denetleme kuruluşları saçmalıyorlar.

Bu da aynı şekilde bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senersongur -- 8 Mart 2016; 11:46:49 >
  • Toplantı yapması bunu kendisi açıklaması çok harika olmuş.Durumu açıklama kabullenme yüzleşme tam r profesyonel bir şekildeydi.
    Bu yaşında ve bu gücünde iken bilerek yaptığına ihtimal dahi vermiyorum..

Sanırım yıllar önce demişti 30'lu yaşlarımda oynamak istemiyorum diye.Zaten giderek de tenis dişinda iş yaşamına ağırlık veriyordu.Ee durum böyle iken doping yapması ? Çok çok çok saçma olacak.

• Masha'yı bu şekilde kaybemek çok yazık olur. Doğruya doğru yıllardır milyonlarca insana bu sporu sevdiren Tenis Kraliçesidir kendisi.
  • Caner Eler Sharapova'yı inandırıcı bulmamış açıkcası söyledikleri bana mantıklı geldi
    http://www.socratesdergi.com/2016/03/09/hayal-kirikligi/
    Muray'nin söyledikleri de dikkat çekici
    http://www.ntvspor.net/haber/son-haber-t/151116/hepsinde-mi-kalp-sorunu-var

• Kalp sorunu olduğu için kullanılmıyor tam olarak.

Bunlar çok ağır fizik aktivite gösteriyor. Gerçekten ECG de anomaliler görülmüş olabilir. O ilaç yaygın ve açık olarak kullanılıyor zaten. Hatta ilacın doping olmadığını söyleyenler de var. Performansa katkısı tartışmalı. İlacı bulan kişi de , yasaklanmasını doğru bulmuyor.

Yanlış yaptığı kesin. 1 Ocaktan sonra kullanmaya devam etmemesi gerekirdi.

Orantılı bir ceza verseler, yeterli aslında. 2 yıl gibi cezalar spor hayatının bitmesine neden olur.
  • Nadal final'de Monfils'i 7-5, 5-7, 6-0'lık skorlarla yenmeyi başardı ve Monte Carlo Rolex Masters kupasını 9.kez kucakladı.Internazionali BNL d'Italia ve Mutua Madrid Open turnuvalarını da süpürürse Nadal bu sene Djokovic'in başına bela olacaktır çünkü o bela savunmasıyla geri döndü
  • 3 teniscimiz ana tabloya kaldı. İkinci tura çıkarlar umarım, rakipleri iyi değil ilk turda.

• 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.