Şimdi Ara

Temmuz 2011 Masaüstü Görüntüleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
1
Favori
9.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tskler, ufaktan değiştirdım cok bogdu
  • Eski hali daha iyiydi..
  • @KeShhh®
    Dark güzel oluyor lakin uzun süreli kullanımlar için göz yorucu biraz
  • @k@llone Eline sağlık uyumlu bir çalışma olmuş,dock çok hoşuma gitti

Buyrun bu da benim masaüstünün son hali.Rainmeter için büyük bir paket hazırlıyorum demiştim,son hali bu fakat tam bitmedi.Tasarımda bir kaç değişikliklik yaptım,daha google arama kutusu,çöp kutusu,Cpu ve Ram için skinler hazırlıcam.Biraz uğraştırıcı bildiğiniz gibi bakalım ne zaman biter.Fikirleriniz var ise şurası söyle olsun diye alabilirim Taskbar ve start orb da bana ait.Bu arada dock ve cad'i de elden geçiricem bunlar önceki yaptıklarım uyumsuz kaçmış olabilirler kusura bakmayın

Temmuz 2011 Masaüstü Görüntüleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahm-@ -- 9 Temmuz 2011; 3:42:34 >

• @torque89
    Herşey çok güzel olmuş Ahmet. Sidebar'ın arkasındaki arkaplan bana kalırsa bütünlüğü bozmuş. Skinlerin arkaplan rengi siyah olduğu için arkasında kullanmak pek iyi bir görüntü çizmemiş bana göre. Zaten genelde sidebarları backgrounda sahip olmayan skinleri üzerine yerleştirmek için kullanıyorlar. Sonuca gelecek olursam sidebar olmasa iyi olabilir gibi geliyor bana.
    Bu arada deskdeki renk düzeni tam benim sevdiğim gibi. Aynısını ben de kullanabilirim skinler bittikden sonra. Desk yapmak için pek zaman bulamadığım için hazıra konmak güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkán -- 9 Temmuz 2011; 10:46:10 >

• @torque89
    Teşekkür ettim, doc'upaylaştım buyrun
    Furkana katılıyorum sidebar bencede olmamalı, ayrıca her tarafta mavi noktalar biraz abartı olmuş büyüsünü bozmuş, ilk paylaştığın bi ss vardı windows dağınık iken o mükemmeldi

Deviantart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k@llone -- 9 Temmuz 2011; 13:44:37 >

• Arkadaşlar iconpackager kullanan biri pm ile ulaşabilirmi bana ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan* -- 9 Temmuz 2011; 14:21:11 >
  • @Furkán Sidebardaki arkaplan ayrı bir skin olarak var paketin içinde,yani isteyen kullanır istemeyen kullanmaz mantığı ile öyle yaptım iyikide öyle yapmışım.Deski beğendiğin için ayrıca teşekkür ederim Furkan,rainmeter hariç istediğin bir şey var ise paylaşabilirim

@k@llone Sidebar dediğim gibi yukarda açıklamasını yaptım isteyen kullanır artık.Mavi noktalara sen dedikten sonra dikkat ettimde sanki biraz fazla abartmışım dediğin gibi ama paketi sırf o mavi nokta üzerine kurdum diyebilirim,sidebarı da o mavi noktaları belli etmesi için yaptım zaten.Bir nevi dock gibi,sol tarafta baya bir skin olcak zaten o tarz küçük küçük,yerlerini istediğiniz gibi değiştirebilceksiniz

Önerileriniz dahilinde son hali,sizce nasıl ? Side bar olmadan çok boş gibi geldi alışmışım,sanki öyle daha iyiydi ? Dropshadow değilde Innershadow efekti ile sanki daha alttaymış hissi yaratabilirim,öyle daha güzel olur sanki?

• @torque89

kardeş yanlış anlama bi şey söylemek istiyorum; şu güzel yaz günlerinde karanlık, boğucu masaüstünde nasıl rahat ediyorsun ya? :))
    yap şöyle ferah ferah bi şeyler :P :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArdilesS

@torque89

kardeş yanlış anlama bi şey söylemek istiyorum; şu güzel yaz günlerinde karanlık, boğucu masaüstünde nasıl rahat ediyorsun ya? :))
    yap şöyle ferah ferah bi şeyler :P :)

Aslında şu an bu wallpaper ile kullanmıyorum masaüstünü,yaptığım çalışmayı belli etmesi için siyah beyaz wallpaper seçtim
  • Bende bugün boşum şimdi başladım çalışmalara yaz havasını yansıtan bi desk geliyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan* -- 9 Temmuz 2011; 14:58:24 >
  • @torque89;
    hava durumu hariç herşey süper görünüyor... Siyah tasarımı en çok uyan 3 renk vardır. Fıstık yeşili,buz mavi,kan kırmızısı... Buz mavi çok uyumlu olmuş bence.. Arka planı paketi indiren kişi kendi ayarlasın,o önemli değil... Tamamen metinsel değerleri ön plana çıkarmışsın,o zaman weather sekmesini iptal et yada onu da tammen metinsel değerlerden ibaret hale getir... Veya mavi renklerin ön planda olduğu pastel renkli bulutların kullanıldığı bir weather skin yarat... Bunun dışında dicek birşeyim yok...
  • @torque89
    Bide weatheri biraz ufaltabilirsen daha iyi olur kanısındayım, diğerleri ile aynı boyutta. Sidebarla daha iyi sanki
  • @KeShhh® Evet kesinlikle katılıyorum hava durumunu bir türlü oturtamadım,diğerlerine göre biraz renkli oldu sanki ?Biraz büyük olsun istedim hava durumu ikonları,önerin için çok teşekkür ederim.Daha metinsel bir skin hazırlayayım o zaman,bitince paylaşır fikirlerinizi alırım.Artık bulut vs için bir şeyler bulcaz uyumluluk açısından.İyiki sormuşum yav Beğenmene sevindim bu arada,peki sen ne diyorsun bu sidebar olayına ? Eğer olmadıysa soldaki küçük skinlerdeki mavi noktaları kaldırcam,dışında kalanları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: k@llone

@torque89
    Bide weatheri biraz ufaltabilirsen daha iyi olur kanısındayım, diğerleri ile aynı boyutta. Sidebarla daha iyi sanki

Evet weather'ı kesinlikle değiştirmem lazım.Mavi noktalar varken sidebar iyi ama mavi noktaları kaldırdığım zaman sidebarsız daha iyi.Bir ss ile yardımcı olursam

Temmuz 2011 Masaüstü Görüntüleri Üç şekilde de ss aldım karar sizin

• Sidebar olayını seçilebilir hale getir. İsteyen koysun isteyen koymasın.Çünkü ben olsam koyardım. Mavi noktaları kaldırma, hatta onları dediğim renk tonlarında farklı versiyon olarak modla... Ama buz mavi gibi parlak olması lazım, flow efekti bir hayli işini görücektir... Sidebar her halükarda iş görür,ama windows olacağı için masaüstü sol tarafa göre değil,sağ tarafa göre ayarla...
  • 2. sini tercih ediyorum... Sıkıldığım zaman onu kaldırmak çok mu zor iş sanki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KeShhh®

Sidebar olayını seçilebilir hale getir. İsteyen koysun isteyen koymasın.Çünkü ben olsam koyardım. Mavi noktaları kaldırma, hatta onları dediğim renk tonlarında farklı versiyon olarak modla... Ama buz mavi gibi parlak olması lazım, flow efekti bir hayli işini görücektir... Sidebar her halükarda iş görür,ama windows olacağı için masaüstü sol tarafa göre değil,sağ tarafa göre ayarla...

''flow'' efekti ne yaw :)) ''glow'' olmasın..

Şaka yapıyorum he, f ile g yanyana öyle kaçmış herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: torque89

@k@llone Eline sağlık uyumlu bir çalışma olmuş,dock çok hoşuma gitti

Buyrun bu da benim masaüstünün son hali.Rainmeter için büyük bir paket hazırlıyorum demiştim,son hali bu fakat tam bitmedi.Tasarımda bir kaç değişikliklik yaptım,daha google arama kutusu,çöp kutusu,Cpu ve Ram için skinler hazırlıcam.Biraz uğraştırıcı bildiğiniz gibi bakalım ne zaman biter.Fikirleriniz var ise şurası söyle olsun diye alabilirim Taskbar ve start orb da bana ait.Bu arada dock ve cad'i de elden geçiricem bunlar önceki yaptıklarım uyumsuz kaçmış olabilirler kusura bakmayın

Games bölümü için kullandığınız rainmeter skininin adı nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Social Engineering

quote:

Orijinalden alıntı: torque89

@k@llone Eline sağlık uyumlu bir çalışma olmuş,dock çok hoşuma gitti

Games bölümü için kullandığınız rainmeter skininin adı nedir ?

Skin henüz piyasaya çıkmadı. Ahmet hala üzerinde çalışıyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.