Şimdi Ara

temizlik ürünleri dükkanı açtım işler kesat (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
8.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: MaxPayne87

Kardeş sen dediğimi şeyinden anlıyorsun. Konu sahibi anlamıştır muhtemelen ne dediğimi...

He canim he.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • letgo da ariel ve omomatik 10 kg satıyordum. adam bana 10 kg luk deterjanı 25 TL den vermeyi teklif etti. İçine kireç doldursan bile daha pahalı olması lazım. Adam 5 kg luk kireci 8 TL den satıyordu.

• Reklam, internetten satış ve ekonomik avantaj lazım. Bunlar alınması için önemli, müşteriyi alıştırmak lazım.

• agisol kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam.sizden çok başka bir lokasyonda benimde böyle bir dükkan açma düşüncem var.arastirma yapıyorum.suan ki durum nasıl devam ediyor musunuz memnun musunuz.istediginiz rakamlari yakalabildiniz mi tavsiyeleriniz nelerdir ?
  • o_zone1903 O kullanıcısına yanıt

Amazon karşısında rakip olamazsın ve batarsın

• TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Böyle ürünleri alanlar internetten mi alıyor diyorsunuz.ben dükkandan satış olarak düşünüyorum ilk etapta.

İnternet de çok daha ucuz oluyor :)

Dükkana gelip bakacaklar bir de internet den karşılaştıracaklar %90 Amazon dan falan alacaklar.

Dükkan açacaksan önce Amazon'a bak ürün fiyatlarına bak onun altında vermiyorsan boşuna temizlik ürün dükkanı açma zira batarsın + Amazon'da kargo ücreti de yok

Prill 4 KG deterjan mesela Amazon da sürekli 16 tl ye kadar düşüyor pandeminin başından beri 23 tane falan sipariş verdim.

• agisol kullanıcısına yanıt
    Hocam Zeytinburnu’nda benim bildiğim herkesin artık bildiği temizlik marketleri var. O yüzdendir.
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Dediğinizde haklısınız ama internetten herkes almıyor bence. bende çok internetten alışveriş yaparım ama hiç temizlik ürünü almadım mesala.internette herşey dükkandan mağaza dan ucuz artık bu mantıkla kimse iş yapamaz ozman.

Pandemi den beri 1 kere esnaf dan marketten ürün almadım

Aklına ne geliyorsa her şeyi internetten aldık

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.