Şimdi Ara

TEMEL İLKYARDIM EĞİTİMİ (SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI) - Vira Akademi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  TEMEL İLKYARDIM EĞİTİMİ (SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI) - Vira Akademi

VİRA AKADEMİ olarak bireysel ve kurumsal eğitimler vermekteyiz.Firma çalışanlarınıza kazalarda veya hastalıklarda, ilk yardım uygulamaları yönünden yeterli bilgi ve beceriye sahip olabilmeleri amacıyla, İlk Yardım Yönetmeliği ( 29.07.2015 / 29429 Tarih ve sayılı Resmi Gazete ) kapsamında düzenlenecek eğitimdir. Eğitim (8+8=16saat) olup; 2 gün sürecektir.
    Eğitim sonunda yapılacak sınavda başarılı olan katılımcılar sertifikalandırılacaktır. Sınav, yazılı ve uygulamalı olmak üzere 2 aşamalıdır. Not barajı her iki sınav için 85 tir. Belge geçerlilik süresi 3 yıldır.
    Hizmet Sunum İçeriği:

1) Eğitim talebi üzerine eğitim yer ve zamanı koordine edilir.
    2) Eğitmenler VİRA AKADEMİ tarafından görevlendirilmektedir.
    3) Eğitim için gerekli materyaller ( Maket, barkovizyon, kalem, yazı tahtası, eğitim kitabı, eğitim soruları, ilkyardım malzemeleri ) firmamız tarafından karşılanmaktadır.
    4) Eğitim 2 gün içerisinde günde 8 saat olmak üzere toplam 16 saatte tamamlanmaktadır.
    5) Eğitimin başlangıcında ön test ile katılımcılarımız değerlendirilmekte ve son test ile gelişim seviyesi ölçülerek raporlama verilerine eklenmektedir.
    6) Eğitim esnasında katılımcılarımıza sınav tarihi ve yeri bildirilir. ( Sınavdan önce en az üç kez sms ve telefon bilgilendirmesi yapılır. )
    7) Sınav günü ücretsiz tekrar eğitimleri düzenlenmektedir.
    8) Sınavdan başarısız olan katılımcılarımız ücretsiz olarak bir kez daha sınava katılma hakkına sahiptir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThuqZ_LiFe -- 29 Haziran 2016; 15:31:09 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.