Şimdi Ara

Telsiz telefon önerisi tavsiyesi 2017 2018 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
15.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

KX-TG2521

Dijital Telesekreterli Rahat Kullanımlı Telefon

yukarıdaki telefonda eller serbest özelliği yok herhalde. bunda var. ayrıca telesekreter özelliği var.

bu nedenle bunu almayı düşünüyorum.

Acaba fakülte içerisinde dahili telefon olarak oda içerisinde kullandığımda telesekreter kullanılır mı?
  • telefonu aldınız mı hocam ? yada farklı bir telefon mu aldınız ?
  • Panasonik KX-TG2521

Tekrar arama hafızası: 10

Telefon rehberi: 50

Bekleme süresi: 170 saat

Gigaset A540A:

Tekrar arama hafızası: 25

Telefon rehberi: 150

Bekleme süresi: 200 saat

Her ikisi de

20 dk. telesekreter

Arayan kimliğini ya da en azından numarasını gösterme

Eco mode free/plus (aktif değilken radyasyon yaymıyor)

Hands free

gibi daha bir çok özellik mevcut.

50 telefon hafızası benim için az. Kayıt etmem gereken numara daha fazla. Gigaset almayı düşünüyorum. Bi ara telefon almaya karar vermiştim. İlgilenmedim. Şimdi yeniden ilgileniyorum. Bu telefonları kullananlar varsa görüş bildirirlerse seviniriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi timucinpusat -- 2 Temmuz 2017; 13:24:5 >
  • Alternatif, hayır play pause ileri tuşu var telesekreter özelliği var mı diye baktım yok muş.
    Panasonic KX-TG6821http://www.akakce.com/telsiz-telefon/en-ucuz-panasonic-kx-tg6821-fiyati,1308021.html

2015 te 107 TL teleye aldığım telefon 2017 de 170 TL olmuş yazık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaMoVe -- 2 Temmuz 2017; 21:34:20 >
  • SaMoVe kullanıcısına yanıt
    Sözünü ettiğiniz Panasonic KX-TG6821 telefonda telesekreter olsa idi düşünülebilirdi. Fiyatlar enflasyon son 1 2 yılda tepetaklak oldu. Fiyatlar 2 ye 3 e katladı. Daha önce yıllarca bir çok ürünün fiyatı hemen hemen aynı kalırdı. Siyasiler ekonomi çok iyiye gidiyor büyüyoz kocaman oluyoz falan deseler de içi boş laflar.
  • Gigaset A540A siparişi verdim.
  • merhaba

üründen memnun musunuz ? kullanıyor musunuz ? numara engelleme özelliğini kullandınız mı nasıl işliyor ? elektirik kesintisinde nasıl konuşma nasıl oluyor ? kaç dakika veya saat konuşulabiliyor ?

şu telefonu kullanıyorumhttp://www.hepsiburada.com/philips-dect-telefon-m6601wb-38-p-TELDECTPHM6601WB?magaza=Sadeceorjinal&t=product&q=telsiz%20telefon

130 tl ye gg ve n11 de satılıyor. ahize sesi iyi 170m2 evde full çekiyor. ama numara gösteren ön ekran ın bir kısmı silikleşti servise gidecek. elektirik kesintilerinde konuşulamıyor. ayrıca numara engelleme de sadece telefonun sesi çıkmıyor ,telefonda cevapsız çağrı olarak görünüyor bana çok saçma geldi.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.