Şimdi Ara

Telsim Cep Öğrenci başvuralı 12 gün oldu tık yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu Telsim 12 gün boyunca ne yapıyor bileniniz varmı hattı aldığım zaman görevlinin açılacağını söylediği günden 9 gün geçti hala açılmadı hattım. bu arada 2 kere telsime telefon açtım 2 sinde de "incelemeler sürüyor. Fakat ben sizin kaydınızı önceye alıyorum merak etmeyin" gibi sözler söylüyorlar. Benim 9 gün incelenecek neyim varki.

Başka Cep Öğrenci alanınız varmı açıldımı sizin hatlar?

• Bizim arkadaşlar aldı, 6 gün oldu hala bekliyorlar ..
    Valla pişman oldular aldıklarına ..

Ben mevcut Telsim ' i CepÖgrenci yaptım, hemen oldu ama ..
  • O benim aklıma gelmedi bende de vardı telsim hat amaneyse.
    Bekliyoruz bakalım.
  • Valla benim arkadaşınkide 10 gün olmuştu ...Ben bir mail attım adın asabah açıldı..Tavsiye ederim
  • Yani bir hat 10 günde açılıyor , inanılmaz bir olay yaw ..

Yani dünya operatörleri arasında, kesinlikle bu olayın oldugu tek operatör telsim dir ..

10 gün yaa, Gir işte numarayı, abone bilgilerini tamam ..

Ben de arkadaşlar adına aradım, bana dedikleri, talep çok oldugundan çok sıra var, gece gündüz açıyoruz sırayla hatları diyor, bir de düşündüm de acaba kaç milyon abone sayısı daha arttı telsim ' in, bu kampanya ile ..
  • s.volkan bende dün mail attım baklım ne olacak.
    Negative® Evet baya bir artış olmuştur telsimin abonelerinde çünkü süper bir kampanya yaptılar adamlar hiç bir ücret ödemeden 20 kontürü içinde olan hattı sana veriyorlar.
  • bende cep öğrenci hat aldım..10 gün falan oldu hala açılmadı........

üstelik aldığım yer 2 milyon işlem parası aldı benden.....

veermeyecektim dedim hiçbir ücret alınmıyormuş yok işlem parası alıyoruz dedi....etrafta kız doluydu rezil olmayayım dedim verdim....

telsimin sitesinden şikayet edecem şerefsizleri....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emir Hattab -- 8 Ekim 2004, 16:02:40 >
  • Evet arkadaşlarla girmiştik, onlara da aslında 2 milyon alıyoruz ama.. tam dedi, bende sitesinde öyle birşey yazmıyor dedim, onlar da "neyse bu seferlik almayalım" dediler

Ama ben mevcut hattı CepÖgrenci tarifesi yaptırdım, 2 milyon aldılar, o işlem ücretiymiş zaten ..
  • Kesinlikle şikayet et
  • telsimin sitesinde sorun iletme var bende attım msjin gittiği gün açılduı bende tavsiye ederim
  • ben iki tane telsim at alıp cepaileye tanımlattırdım, tam iki saat içinde herşey halloldu. haberiniz olsun.
  • mail attım ama 3 gün oldu bişe olmadı............

o bayiyide şikayet edecem................ oğulları....
  • abi telsim aman dikkat
  • Arkadaşlar birazcık sabır,adamlar tabi ki doğrulamaya çalışacak başvuranları.Bi arkadaş telsim cepshop bayii,bana en az 10 gün sürer dedi.Anlattığına göre memlekette öyle ... çocukları var ki,adam giriyor ösym'nin sitesine bir tane sonuç sayfası indiriyor,
    sonra editliyor(kendi ismini TCK no'sunu falan),print ediyor ondan sonra yallah beleş hat...
  • 1,5 milyon kısı basvurmus cepogrenci beles diye. benim 10 gun oldu bugun. haala aradiginiz numara kullanilmamaktadir diyo :)
  • ben aldım hat 3 gün içinde açıldı yalnız su 10 numara hikayesi nasıl oluyo bilmiyorum
  • evet 10 numarayı nereden seçecez
  • Telsim neymiş ya??

Bana biri 054x deyince hep Cem Uzan geliyo aklıma o yüzden
  • 10 telsim numarasını cepshoplara gidip seçiyosun ve 5 dk'sı 1 kontörmüş. öyle diyolar. yaw bir de ben telsim hat alcam da direk cep öğrenci abonesi olmam için ne kadar para vercem?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Negative®

Evet arkadaşlarla girmiştik, onlara da aslında 2 milyon alıyoruz ama.. tam dedi, bende sitesinde öyle birşey yazmıyor dedim, onlar da "neyse bu seferlik almayalım" dediler

Ama ben mevcut hattı CepÖgrenci tarifesi yaptırdım, 2 milyon aldılar, o işlem ücretiymiş zaten ..

Arkadaşlar o adamlarda oradan ekmek yiyorlar ama..Onu da düşünün..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.