Şimdi Ara

Telpa'nın yeni taktiği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Discovery cihazımı Mecidiköydeki Sakarya Telekomünikasyon teknik servisine götürdüm şarj soketi arızasıyla 1 saat sonra gelmemi söylediler. 1 saat sonunda telefonun

açıldığını ve bu sebepten garanti dışı kaldığını ve tamir ücretinin 50 TL olduğunu söylediler. Tebrikler TELPA İşte siz 50 TL bile etmeyen bir firmasınız.

• peki cihazın içini açmışmıydın gerçekten ?
  • Mecidiyekoye gitmissin kardesim 2 adim otede profiloda telpanin kendi yeri var direk oraya gideydin keske yada oraya da bi ugra talebini ilet incelesinler cihazi sakarya ile ilgili sikayetini de ilet merkez orasi bi muhattap bulursun mutlaka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır açılmamıştı tabikide. Gerekli yerlere şikayet ettim ve sonuç geri vites. ;)
  • İyi yapmışsın. Bu servislerin beceriksizliği gerçekten efsane ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkirtay

Hayır açılmamıştı tabikide. Gerekli yerlere şikayet ettim ve sonuç geri vites. ;)

Gerekli yerler nereler? Bize de yol gösterici olması bakımından yazar mısınız?
  • Açıkcası telefonu kurumsal satıcılardan almanızı tavsiye ediyorum. Discovery 1 cihaz aldık 15 gün içinde arızalandı Home Tusu calısmıyordu. VAtandan almıştık vatana bıraktık. 1 ay içinde ( arada bide bayram geçti belki o yüzden bukadar uzun) değişim olarak oalrak geri döndü. sıfır telefn denildi serino falan farklıydı telefonun fakat kutu açıktı almadık, vatan biz halledriz siz madur olmayın dedi bize kapalı kutu telefon verdi... Telpa ile hiç muttap olmadık ama sorunumuzda çözüldü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 19 Kasım 2014; 3:20:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkirtay

Discovery cihazımı Mecidiköydeki Sakarya Telekomünikasyon teknik servisine götürdüm şarj soketi arızasıyla 1 saat sonra gelmemi söylediler. 1 saat sonunda telefonun

açıldığını ve bu sebepten garanti dışı kaldığını ve tamir ücretinin 50 TL olduğunu söylediler. Tebrikler TELPA İşte siz 50 TL bile etmeyen bir firmasınız.

Demekki servisten servise degisiyor bende Gayrettep Astoria arkasında bulunan Telpa bayisine gittim Discovery telefonumu 15 dk icinde yapıp verdiler ustelik ekranımı ses acma kapama tusu kilit tusu sarj giris kısmı hepsi arızalı idi tek kurus almadılar cok memnun kaldım ..Elemanları da gayet kibar ve saygılı idi..

• Dediğiniz yer belli ki bayi. Yani başlık yanıltıcı olmuş. Telpa'nın kendi yerine gitseydiniz bu şekilde bir işlem büyük ihtimal ile yaşanmazdı. Bayiler genelde para kopartmanın derdindeler.
  • Hocam aynı problemi yaşıyorum, gerekli yerler derken nerelere şikayet ettiğinizi yazarsanız sevinirim. Hem ben hem de diğer arkadaşlar faydalansın.
  • Sizi tüketici haklarına şikayet edicem diyince pardon karıştırmışız diyip para almıyorlar. Denendi.
  • Şikayetvar.com a konu açtım telpaya genel merkeze mail attım aradım bu durum benim telefonu aldığım yer ile alakası yok tamamen TELPA ile ilgili hatta orada çalışan servis elemanı ile alakalıdır.
  • Bende bıktım gmd nin sorunlarından. Pembeleşen kamera, hafıza olduğu halde olmadığını gösterme, launcher durdu hatası alma... İki kere şarj soketim bozuldu bi kere daha bozulunca para iadesi alma hakkım doğacak inşallah.
  • 2 ay önce aldıgım Discovery 2+ cihazımın şarj aleti arızalandı telpa ya gönderdim 2 gun içinde yenisi ile değiştirdirler garantiden.Daha sonra tlf numda arada bir mesaj yazarken tusları tutukluk yaptı :) yine telpa ya gönderdim (Telpa sitesinden ücretsiz VİP forum )doldurup gönderdim bios güncellemesi yapıp problemleri çözdüler teşekkürler telpa 2 iş günün de gerekli işemleri yapıp ücretsiz gönderiyorlar ( gidiş geliş ÜCRETSİZ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_78 -- 9 Nisan 2015; 18:42:40 >
  • By_78 B kullanıcısına yanıt
    4 cü defa sarj soketi bozuldu gmd1 in subat da 270 tl para istedi telpa neymis darbeli cihaz darbe yemis verdim thh ye bilirkişi raporu cikti cihaz üretim hatali gmd1 cihazi olanlar thh ye başvurun paranizi alin telpa dolandiricisindan.

• Ver thh ye al parani gmd1 üretim hatali.

• hunnkaar kullanıcısına yanıt
    PM den bilgilendirebilir misiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CharlieSelim -- 18 Nisan 2015; 19:06:42 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.