Şimdi Ara

Teleservice İphone 5 Değişim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.784
Cevap
13
Favori
112.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fatura tutarı diye biliyorum. Garanti belgesinde "bedel iadesi" diyor çünkü.
  • Valla kimse kusura bakmasın. P.tesi günü davamı açar gider yeni bir iphone 5 alırım. Elbet gelir bir gün parası diğerinin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teorik Deli

Fatura tutarı diye biliyorum. Garanti belgesinde "bedel iadesi" diyor çünkü.

Anladim hocam. Yeni cikacak olan 5s e gecerim parami alirsam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de telefonumu kilit tuşu bozukluğundan dolayı aynı servise vermeyi düşünüyordum; ama bu sefer de 20'den fazla mı bekletiyorlar diye çekindim açıkçası. Çünkü garanti kağıdında 20 iş günü yazıyor.
  • Fazla diyemem. Daha 20 gün olmadı. Ama bu gidişle olacak gibi. Her aradığımda da 20 iş günü içinde diyorlar. Tek bildikleri laf bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tukrok

Fazla diyemem. Daha 20 gün olmadı. Ama bu gidişle olacak gibi. Her aradığımda da 20 iş günü içinde diyorlar. Tek bildikleri laf bu.

İnşallah tam gününde elinde olur. Ben de kararsız kaldım versem mi diye telefonumu.

Tabii telefon değil; ama biraz pahalı bir kulaklık almıştım ve bozulmuştu. Kulaklığın garanti servisi de 30 iş günü demişti. Tam 30. gününde değişim yapmışlardı. Gerçi telefon için gördüğümüz kadarıyla bu geçerli değil, 3 günde de değişim yaptıkları olmuş 5 günde de.

İnşallah sorunsuz, sıkıntısız eline ulaşır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Special Moment -- 11 Temmuz 2013; 3:33:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DesTroYeR00x

20 iş gunünü zorlarlar. Hatta geçtiği de oluyor. Geçse de farketmiyor zaten 0 Urun gelcegi icin. Ondan rahat davranıyorlar biraz..

farkeder. o zaman para iadesi isteme hakkın doğuyor.
  • Benim cihaz değiştirilmiş dün akşam. Ankara'ya geldi mi bilmiyorum ama, kargo çıkışı gözükmüyor ve durum kapalı diyor. Teleservice'i arayıp sormak lazım gitmeden.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone 5 bu kadar sorunlu telefonmuymuş vay be uzak dururum bu saatten sonra ..
  • Sure baslangici benim kargoya verdigim tarih midir yoksa onlarin ellerine ulastigi tarih mi? Ona gore sure dolduysa dava acacagim arkadaslar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: entropiyhl

Sure baslangici benim kargoya verdigim tarih midir yoksa onlarin ellerine ulastigi tarih mi? Ona gore sure dolduysa dava acacagim arkadaslar.

Onların eline ulaştığı tarih.
  • Benim cihazı teleservice e vereli 15 gün oldu, yanıt bile yok siz nasıl 3 günde yanıt aldınız?
  • merhaba, iphone 5 cihanızınız için hangi arızadan dolayı değişim istediniz. benim telim bazı konuşmalarda yankı yapıyor kendi sesimi duyuyorum böyle bir sorun yaşayan var mıydı aranızda?
  • merhaba arkadaşlar,
    benim iphone 5'te de sahte şarj kablosuyla kullanmaktan sapıtmalar oldu. teleservice bakıyormuş fakat faturası yok. imei numarasından cihazı tanırlar mı? garantiye alırken fatura istiyormu teleservice?
  • arkadaşlar bende 3 igünlük i 5 telefonu verdim vatan servisine teleservice göndereceklermiş, iade ya da değişim talebim vardı fakat şu değişim olayında kapalı jelatinli kutu da mı geliyor veriyorlar yeni telefonu. yoksa refurbished ürün olarak ambalajsız olarak mı değiştiriyorlar. ikinci ihtimalin gerçekleştiğini düşünürsek refurbished ürünü kabul etmeyip iade alma hakkım devam ediyor mu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhnx

arkadaşlar bende 3 igünlük i 5 telefonu verdim vatan servisine teleservice göndereceklermiş, iade ya da değişim talebim vardı fakat şu değişim olayında kapalı jelatinli kutu da mı geliyor veriyorlar yeni telefonu. yoksa refurbished ürün olarak ambalajsız olarak mı değiştiriyorlar. ikinci ihtimalin gerçekleştiğini düşünürsek refurbished ürünü kabul etmeyip iade alma hakkım devam ediyor mu.

teleservice sadece swap cihaz değişimi yapıyor kutulu yapmıyor onun da sıfır mı tamir edilmiş ürün mü olup olmadığı hakkında tam bir bilgi yok ama ben teleservise de sordum brightstara da onlar kesinlikle sıfır olduğunu apple ın politikasının bu olduğunu söylediler muhtemelen gümrükteki vergi muafiyeti için. hatta burdawww.brightmobil.com swap ürün satılıyor açıklama kısmında detayı bildirilmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: knntrkgl

quote:

Orijinalden alıntı: erhnx

arkadaşlar bende 3 igünlük i 5 telefonu verdim vatan servisine teleservice göndereceklermiş, iade ya da değişim talebim vardı fakat şu değişim olayında kapalı jelatinli kutu da mı geliyor veriyorlar yeni telefonu. yoksa refurbished ürün olarak ambalajsız olarak mı değiştiriyorlar. ikinci ihtimalin gerçekleştiğini düşünürsek refurbished ürünü kabul etmeyip iade alma hakkım devam ediyor mu.

teleservice sadece swap cihaz değişimi yapıyor kutulu yapmıyor onun da sıfır mı tamir edilmiş ürün mü olup olmadığı hakkında tam bir bilgi yok ama ben teleservise de sordum brightstara da onlar kesinlikle sıfır olduğunu apple ın politikasının bu olduğunu söylediler muhtemelen gümrükteki vergi muafiyeti için. hatta burdawww.brightmobil.com swap ürün satılıyor açıklama kısmında detayı bildirilmiş

bilgilendirdiğiniz için tşkler,

bu arada arkadaşlar vatan'dan ürün alınmaz bugun çağrı merkezi ile yaptığım görüşmede, adamlar resmen malı satarız gerisi bizi ilgilendirmez demeye getirdiler.

• Merhaba arkadaslar iPhone cihazımda düşürdükten sonra bu şeritler oluştu mobiltel garantili garantiye göndersem ne sonuç çıkar acaba
     Teleservice İphone 5 Değişim Teleservice İphone 5 Değişim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mimsin

Merhaba arkadaslar iPhone cihazımda düşürdükten sonra bu şeritler oluştu mobiltel garantili garantiye göndersem ne sonuç çıkar acaba
     Teleservice İphone 5 Değişim Teleservice İphone 5 Değişim

onarıp gönderirler

• İphone 5 imi 1 saat önce teslim aldım 26 iş günü sürdü ama swap cihaz ile hiç sorun çıkarmadan değişim sağladılar sabır istiyo ama gerçekten değiyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.