Şimdi Ara

Teleservice İphone 5 Değişim (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.784
Cevap
13
Favori
112.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu teleservicesle ugrasmak zor iş arkadaslar allah sabır versin
  • quote:

Orijinalden alıntı: tigerahmet

Sonunda arkadaşlar. bugün teleservice'yi aradım. cihaz gelmiş ve test aşamasındaymış. bu hafta teslim alırsınız diyorlar.

neyi test ediyorlar? cihazı kapalı sekilde jelatinle 0 olarak teslim etmiyorlarmı?
  • tigerahmet T kullanıcısına yanıt
    sen ne zaman bırakmıstın baskan cihazı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rokhdall

quote:

Sonunda arkadaşlar. bugün teleservice'yi aradım. cihaz gelmiş ve test aşamasındaymış. bu hafta teslim alırsınız diyorlar.

neyi test ediyorlar? cihazı kapalı sekilde jelatinle 0 olarak teslim etmiyorlarmı?

tek bir test yapıyorlarmış ve bu test 3 gün sürüyormuş. motor testi sanki mübarek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanacar

quote:

Orijinalden alıntı: erhanacar

18 nisan servise giriş tarihi
  • tigerahmet tüm cihazlar bu haftamı dagılcak bilgin varmı sen kacında göndermiştin cihazını ben 17 nisanda i4 göndermiştim acaba benimde buhafta ulasırmı elime bilgi verirmisin nedediler sanırım parti parti geliyor değisim cihazları yurtdısından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kantan -- 5 Mayıs 2014; 19:40:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kantan

tigerahmet tüm cihazlar bu haftamı dagılcak bilgin varmı sen kacında göndermiştin cihazını ben 17 nisanda i4 göndermiştim acaba benimde buhafta ulasırmı elime bilgi verirmisin nedediler sanırım parti parti geliyor değisim cihazları yurtdısından

cihazların parti parti geldiği doğru. fakat gelen patrtinin ne olduğu konusunda bilgim yok. muhtemelen hepsinden vardır diye düşünüyorum.
  • kandavasına döndü yaw bi cihazlar gelsede elimize kurtulsak ben daha önce kvk ya nokia telefonumu göndermiştm 1 hafta icinde geldi ne aradım ne sordum bunlar biraz sıkıntı sanırım
  • Bu arada bişey sormak istiyorum. Daha önce ıphone cihazı değişim görüpte yeni gelen cihazı da arızalı çıkan var mı?? yani yekrardan değişime gönderen oldu mu??
  • sagol hocam bende sabah bi alo yapim bari bakarsın belli mi olur çözeriz işi.
  • quote:

Bu arada bişey sormak istiyorum. Daha önce ıphone cihazı değişim görüpte yeni gelen cihazı da arızalı çıkan var mı?? yani yekrardan değişime gönderen oldu mu??

Valla ben ankara daki teleservis şubesine verirken biri bağırıp çağırıyodu "sizin gibi servis olmaz olsun lanet gelsin size reziller şöle böle" die, bir başka biride 2 hafta önce iphone 5 vermiş, benim gittiğimde yeni telefonu geldiiydi fakat telin ekranı bozuk çıktı almadan geri verdi telefonu, bakalım benimki ne zaman glcek inşallah sorun olmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tigerahmet T kullanıcısına yanıt
    babmın 4s swap geldikten 2 hafta sonra ahize sesi gelmemye başladı, götürdüm 40 tl ye yaptırdım, teleservice le uğraşmayı göze alamadım artık yani :) iphone 5imde hala değişim beklio, 14 nisan da cihaz girişi yapılmıştı
  • quote:

Bu arada bişey sormak istiyorum. Daha önce ıphone cihazı değişim görüpte yeni gelen cihazı da arızalı çıkan var mı?? yani yekrardan değişime gönderen oldu mu??

Ben aktive edilmemis degisim cihazi almistim. Kendim aktive ettim sonra ekranda problem cikti degisim cihazini da gonderdim tekrar degisim cikti, bekliyorum.

Bu arada ben bugun 3 siralarinda 30 dakikada baglandim ve degisim cihazi beklendigini soylediler. Bana cihazlar geldi deneniyor demedi kimse, gerci benimki 32'lik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala bi gelişme yok, mailde bana değişim cihazı beklediğini sölediler burda ise da dün üst seviyeye transfer etmişler

• quote:

ben telefoncudan satın aldım değişim yemiş cihazı 15 gün kadar kullandım aksam biseyi yoktu sabah bi baktım kapalı acılmıyor geri yükleme modunda gördü itunes yüklüyor sonunda hep hata verdi baska bilgisayardada denememe ragmen yani 2. değişim cihazı arzalandı bu 3. cihaz değişirse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kantan -- 6 Mayıs 2014; 8:38:06 >
  • dun 40 dak. da baglanıp sorabildim. cihaz degisim icin bekliyor dediler. 20 is gununu gecmez degilmi dedim yok dediler

bakıcaz artık gecicekmi gecmiyicekmi.

bu arada 7 is gunu oldu.
  • Rokhdall kullanıcısına yanıt
    telefonlar gelmiş herhalde bastır kardeş :))
  • quote:

dun 40 dak. da baglanıp sorabildim. cihaz degisim icin bekliyor dediler. 20 is gununu gecmez degilmi dedim yok dediler

bu arada 7 is gunu oldu.

Senin iyimiş 7 işgünü benim 19 iş günüoldu yarın 20 iş günü oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Drs06

quote:

dun 40 dak. da baglanıp sorabildim. cihaz degisim icin bekliyor dediler. 20 is gununu gecmez degilmi dedim yok dediler

bu arada 7 is gunu oldu.

Senin iyimiş 7 işgünü benim 19 iş günüoldu yarın 20 iş günü oluyor

Nediyim Allah sabır versin herkese.

Ben beklemiyorum zaten gidip 5s alacağım. Swap cihaz gelince de satacağım artık. İş gereği akıllı telefona çok ihtiyacım oluyor. Bir umut bekliyim dedim de okuduklarım ve teleservice ile olan konuşmalarım sonrasında temiz mayıs sonunu göreceğim için böyle bir karar aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rokhdall -- 6 Mayıs 2014; 11:53:20 >

• valla bunlarda cumarteside tatile giriyor aslında kanunen cumartesi günüde iş günü diye biliyorum ama haftasonları çalışmıyoruz diyorlar
  • 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.