Şimdi Ara

TELEGOL'deki ANKETE BAKIN !!! VİCDANSIZLAR !!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ta4cmj

quote:

Orjinalden alıntı: demircibu

bir gsli olarak şunu söylüyorum bu sene bjknin çok hakkını yediler bjk lobi faliyetleri vs vs yapamıyor
    aziz yıldırım gibi medya yöneticilerini satın almıyor
    programda kendi takımını karalayan kanallara reklamlarımızı çekeriz diye tehdit etmiyor(habertürk ali koç olayı)
    maç öncesi bu maçta oyuncumuza kırmızı kart gösterilirse derbi maçına oynamazsa cart curt demiyor(nihat özdemir)
    devlet göreve demiyor (mahmut uslu)
    en sonki maçın hakemini etki altına alıp şu hakemi istemiyoruz demiyor oysaki maç bitti fenerin sesi çıkmıyor neden amacına ulaştı kamuoyu yaptı ve hakemi etki altında bıraktı

mükemmel bir tespit ama 3 maç kötü gitsin yine başlarlar yazıyorum buraya

ta4cmj sen cumartesi maçtan sonra hak hukuk adalet ve şereften bahseden bi topic açmıştın dünkü ofsayttan sonra bu kavramları hala kullanıyormusun

• Cumartesi Telegol izliyorum çünkü komedi olduğu için futbol yorumları sıfır zaten

Gökmen Özdenağ : Ya biz burda kendimizi parçalıyoruz kavga ediyoruz Reyting için

Serhat Ulueren : Ya ne demek reyting bizim öyle şiye ihtiyacımız mı var

Gökmen Özdenağ : Pardon ya ağzımdan kaçtı özür dilerim
  • abi ne biçim başlık o ya..neyin vicdansızlığı?..millet girmiş kendi görüşünü yansıyana oy vermiş..

rahatsız olduğunuzu biliyorumda ona buna vicdansızlar demek ayıptır..
  • Böyle bir anket yapılması bile futbola büyük zarar verir.
  • demircibu
  • quote:

Orjinalden alıntı: DarkOfFeaR

Türkiye futbol federasyonu en çok hangi takıma zarar veriyor?

Şu an ki durum;

BJK: % 59
    FB: % 27
    GS: % 5 TS: % 8
    DİĞER: % 1

TFF Zarar vermek GS'ye
  • quote:

Orjinalden alıntı: boldshark

quote:

Orjinalden alıntı: tosunpasa3

Adalet olmazsa anarşi olur.

Süleyman SEBA gibi mükemmel bir insandan miras kalan onurlu Beşiktaş'lı duruşu bu mudur?

Hayır kardeşim bu değildir. 17-17-12 lik şampiyonluk sayısıdır. Size karşı mücadele etmenin başka yolları olmalı artık

Onurlu Beşiktaş duruşunu anarşiyle desteklemenin, futbol terörizmiyle desteklemenin zamanı gelmiştir belki de
  • quote:

Orjinalden alıntı: macrolight

Cumartesi Telegol izliyorum çünkü komedi olduğu için futbol yorumları sıfır zaten

Gökmen Özdenağ : Ya biz burda kendimizi parçalıyoruz kavga ediyoruz Reyting için

Serhat Ulueren : Ya ne demek reyting bizim öyle şiye ihtiyacımız mı var

Gökmen Özdenağ : Pardon ya ağzımdan kaçtı özür dilerim

bende duydum ya

bu kadar açık söylüyorlar ama,genede fırsat bulursam seyrediyorum ben.

• quote:

Şu an ki durum;

GS: % 5
    TS: % 8

Normal şartlar altında o % 59´luk kısmın diğer takımlarda olması gerekirken‚ mazlum gösterilen taraf bjk oluyor..

Hangi akla hizmet‚ hangi mantığa uygun?

Yazıklar olsun Türk futbol basını‚ yazıklar olsun Türk futbol izleyicisi‚ yazıklar olsun futbol kamuoyu..

Bu vicdanla anca birbirimizi yeriz işte‚ her tarafımız yalan‚ her tarafımız yanlış..

Biz daha çok futbolumuz neden gelişmiyor diye ağlarız..

Yahu asıl senii vicdanın yok mu bunları yazıyorsun. Beşiktaş ın başına gelenler bir Anadolu takımının başına bile gelmemiştir. Biraz akıllı olun

• buldum o video'yu

• Öyle demeyin ama yöneticilerimiz o kadar masum o kadar barışcıllar ki beraber yemeklere çıkıyorlar büyütülecek birşey yok yani.
    Bu arada evet %59 diğer takımlar olmalyıdı, Bjk'ın da Nobre'nin golü, haksız penaltı - korner kararları falan çektiği var ama yani illa diğer diye bir genelleme yapıldıysa diğer oranı daha yüksek olmalıydı. O Gs ne arıyor orda onu anlamadım ayıp olmasın diye koymuşlar gerçi de ..
  • Ben bir Fenerbahçe taraftarı olarak 3 büyüklerin hakemlerden bu kadar rahatsız olmalarına anlam veremiyorum.Her sene birinin lehine veya aleyhine biraz daha az veya fazla hekem hataları yapılıyor.Benim şahsi görüşüm olarak ligin en fazla hakem mağduru olan takımları anadolu takımlarıdır.
    Fakat bu ankette anlamadığım nokta ankete katılanların sadece %1'i anadolu takımları hakem mağdurudur demişİlginç valla...çok objektif bir anket olmuş
  • Bu arada şunu söylemeyi unutmuşum.....Aynı hakem geçen sene Fortis Finalinde Erciyesspor'u katledip,kupayı Beşiktaş'a hediye ederken iyiyidi de,şimdi mi kötü oldu?Selçuk Dereli aynı yıl yarı finalde yan hakeminin sarı kart göster uyarısına rağmen Baki Mercimek'i oyunda tutarken türk hakemleri iyiydi,şimdi mi kötü oldular?Bir önceki sene Fortis Kupası BJK tarafından Haluk Ulusoy'un babasına götürülürken Haluk Ulusoy iyiydi,şimdi mi tu kaka oldu?
    Bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığı almış başını gidiyor.İlla bir durumun olumsuzluğu başınıza bir şey geldiği zaman mı ortaya çıkacak?O zaman mı tepki verecekseniz?
  • Fenerbahçeli olarak kesinlikle katılıyorum. bu ülkede haksızlıktan yakınacak biri varsa 3 büyükler kuyruğun en sonuna gelmelidir.
  • quote:

Şu an ki durum;

GS: % 5
    TS: % 8

Normal şartlar altında o % 59´luk kısmın diğer takımlarda olması gerekirken‚ mazlum gösterilen taraf bjk oluyor..

Hangi akla hizmet‚ hangi mantığa uygun?

Yazıklar olsun Türk futbol basını‚ yazıklar olsun Türk futbol izleyicisi‚ yazıklar olsun futbol kamuoyu..

Bu vicdanla anca birbirimizi yeriz işte‚ her tarafımız yalan‚ her tarafımız yanlış..

Biz daha çok futbolumuz neden gelişmiyor diye ağlarız..

Yorum yok

• quote:

Orjinalden alıntı: macrolight

buldum o video'yu

voovvv.adam gökmen özdenakı fırçalamış
    oda pardon abi özür demiş.ben olsam
    sen kimsin lannnnnnnnnnn
    derdim

• telegolün ne olduğu belli tamamen fener düşmanı bi program
  • quote:

Orjinalden alıntı: lawyerzzz

Ben bir Fenerbahçe taraftarı olarak 3 büyüklerin hakemlerden bu kadar rahatsız olmalarına anlam veremiyorum.Her sene birinin lehine veya aleyhine biraz daha az veya fazla hekem hataları yapılıyor.Benim şahsi görüşüm olarak ligin en fazla hakem mağduru olan takımları anadolu takımlarıdır.
    Fakat bu ankette anlamadığım nokta ankete katılanların sadece %1'i anadolu takımları hakem mağdurudur demişİlginç valla...çok objektif bir anket olmuş

Başka zaman bu ülkede "2 büyük var" diye kendi kendinizi tatmin ediyorsunuz ama işler hakem hata(!)larına geldi mi hemen yanınıza Beşiktaş ı da alıp olay "3 büyükler" e bağlanıyor.
    Tebrikler...

• quote:

Bu arada şunu söylemeyi unutmuşum.....Aynı hakem geçen sene Fortis Finalinde Erciyesspor'u katledip,kupayı Beşiktaş'a hediye ederken iyiyidi de,şimdi mi kötü oldu?Selçuk Dereli aynı yıl yarı finalde yan hakeminin sarı kart göster uyarısına rağmen Baki Mercimek'i oyunda tutarken türk hakemleri iyiydi,şimdi mi kötü oldular?Bir önceki sene Fortis Kupası BJK tarafından Haluk Ulusoy'un babasına götürülürken Haluk Ulusoy iyiydi,şimdi mi tu kaka oldu?
    Bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığı almış başını gidiyor.İlla bir durumun olumsuzluğu başınıza bir şey geldiği zaman mı ortaya çıkacak?O zaman mı tepki verecekseniz?

bu yazıyı da cevaplayın !!!
    eline sağlık hocam
  • quote:

Orjinalden alıntı: çerkez

quote:

Ben bir Fenerbahçe taraftarı olarak 3 büyüklerin hakemlerden bu kadar rahatsız olmalarına anlam veremiyorum.Her sene birinin lehine veya aleyhine biraz daha az veya fazla hekem hataları yapılıyor.Benim şahsi görüşüm olarak ligin en fazla hakem mağduru olan takımları anadolu takımlarıdır.

Başka zaman bu ülkede "2 büyük var" diye kendi kendinizi tatmin ediyorsunuz ama işler hakem hata(!)larına geldi mi hemen yanınıza Beşiktaş ı da alıp olay "3 büyükler" e bağlanıyor.
    Tebrikler...

Öncelikle hiç bir zaman GS'yi yanımızda görüp kendi kendimi tatmin etmem,bu biirrrr.
    İkinci olarak da hiç bir zaman BJK 3.büyük değildir diye ne bu forumda,ne de başka bir yerde bir yorumda da bulunmuşluğum yoktur.3 büyükler deyimiyle de neyi anlatmak istediğim açıktır.
    Burada gerçek bir Fenerbahçe tarafarı olarak anadolu takımlarının hakemler tarafından çoğu zaman katledildiğini ve bir oylamada bu olaya sadece %1 oy çıkmasının ne kadar saçma ve acımasız olduğunu belirttim ..lütfen konuyu daha başka yerlere çekmeyin.
    Eğer size göre %1'in mantıklı bir açıklaması varsa lütfen bu konu ile ilgili yorum yapın,bu konuyu tartışalım..
    Saygılarımla.......

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.