Şimdi Ara

Telefunken TLF350 & Next 5015

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Daha önceden kullandığım tlf 350 navigasyonu başkasına verdim. Aynısından tekrar alacaktım ancak biraz geç açılması bazı acil zamanlarda canımı sıktığı için hızlı bir navigasyon araştırayım dedim ve next 5015'i gördüm. Ben tlf 350'den hız dışında gayet memnundum ancak fiyatı aynı olunca daha iyi ve daha hızlıysa next alabilirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

• onur513 O kullanıcısına yanıt
    Bu 2 model arasında tercih yapacaksanız, şu an için zaten en akıllıca seçim FİRMAsı hala daha çalışan NEXT olmalı. TELEFUNKEN -Sinbo bu işi bıraktı diye biliyorum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-calibur -- 23 Ekim 2013; 23:05:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur513

Merhaba arkadaşlar,

Daha önceden kullandığım tlf 350 navigasyonu başkasına verdim. Aynısından tekrar alacaktım ancak biraz geç açılması bazı acil zamanlarda canımı sıktığı için hızlı bir navigasyon araştırayım dedim ve next 5015'i gördüm. Ben tlf 350'den hız dışında gayet memnundum ancak fiyatı aynı olunca daha iyi ve daha hızlıysa next alabilirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Telefunken Navigasyonu bende arkadaştan emanet aldım. Geç açılması sorun. Haritası bence yetersiz. Tanınmayan yol ve sokaklar var. FM tranfer yok. Bluetooth yok. Olumsuzluklara rağmen yinede iş gördü. Şimdi bende navigasyon alacam. Next hakkında yeterli bilgim yok. Bakalım nerede final yaşayacağız :)
  • x-calibur kullanıcısına yanıt
    emre de işten ayrıldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • semih37 kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun hakkında. Hayat ne getirir ne götürü belli olmaz...
  • Ben de Telefunken 350 kullanıyorum, fm de var bluetooth da . Ben şuana kadar çok memnundum.

Geçen ay eniştem rica etti, onun için araştırdım ve next 5015 şi beğendim. Bimekteki bir kampaya denk geldi ve 169 TL aldım, güncelledim az da kullandım. Çok hızlı malzeme sağlam ve TBS ye uyumlu. İstanbul da yaşayanlar için bence ideal bir navigatör.
    Ben bile şuan kendime de bir 5015 almayı düşünmüyor değim :-)
  • Ben akıllı telefon aldım. Navigasyon almak.içim bimeks e gittim xperia z aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.