Şimdi Ara

Telefonuma Virüs Girmiş Olabilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Cihazım iPhone 6.Dün akşamdan beri girdiğim çoğu yüzde 99 güvenilir sitelerde önce site ekranı açılıyor ardından birden Şüpheli kimlik hırsızlığı sitesi diye uyarı cıkarıyor.Devam et dediğimde 6-7 link değişiyor tarayıcı adresinden ve daha sonra app store giriş yapıyır yemek sepeti vb. Uygulamarı cıkarıyor.Ayrıca mackolik vb. Tarzı uygulamalardada aynı problem var ne yaptıysam sorun devam ediyor.Safaride çerezleri sildim geçmişi sildim ağ ayarlarını sıfırladım hücreselden girdim wifiden girdim genede problem devam ediyor.

Ayrıca bir problemim daha var.Telefonumun şarjı yüzde 30-40 civarında kapanıyor.Pil ölmüş mü acaba ?

Yardımlar için şimdiden teşekkürler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• WTF Viqqy kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Yaşadığınız problemi bende yaşamaya başladım,
    IOS 10 çıkmadan önce 8.1.3 sürümündeydim hiç sitelerde reklam v.s. .çıkmazdı,
    IOS 10 'a güncelledim her sayfada reklam çıkıyor (telefonunuz hızlandırın, temizleyin v.s. şeklinde) Facebookta herhangi linke tıklayınca da aynı oluyor,
    IOS 9.3.5'e geri döndeüm onda da aynı şekilde, sanırım ad block tarzı bir şey kullanmamız lazım, IOS'un kendi reklam engelleme servisi veya nesi vardıysa artık çalışmıyor sanırım.
  • beyler appstore dan **** yukleyin kafaniz rahat olsun . inanin cok rahatlayacaksiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.