Şimdi Ara

Telefonum bir anda çıldırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar cihaz xperia z1 normal uygulamalar yüklüydü sabah şarj bittikten sonra taktım telefon açıldıktan 20-30 saniye sonra sürekli kendini resetliyordu fabrika ayarlarına döndüm şu anda resetleme iyice azaldı ama bazı uygulamalarda kasılıp kalıyor kasıldığında tekrar resetliyor ,örneğin videoda facebook a tıkladığımda bu ilginç görüntü oluyor.Hiçbir şey anlamadım
    video

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brky1905 -- 23 Haziran 2017; 2:32:50 >

• Telefonunuzda başka herhangi fiziksel bir bulguya rastladınız mı, örneğin çabuk ısınma, şarjının hızlı tükenmesi vs...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRC_KHAN

Telefonunuzda başka herhangi fiziksel bir bulguya rastladınız mı, örneğin çabuk ısınma, şarjının hızlı tükenmesi vs...

çabuk ısınma zaten telefonun genetiğinde vardı ama çok ilginç 1 gün boyunca telefonla uğraştım facebook'u silince telefon kendini resetleme olayı bitti, telefonunun olmadık yerde kasılması da sona erdi facebook bu telefona ne yapıyor bilmiyor ama iliğini sömürdüğü kesin , telefon çöp oldu diye nerdeyse kırıp atacaktım facebook sildim facebook lite kurdum hiçbir sıkıntı yok
  • Bunun aynısı mı acaba

https://forum.donanimhaber.com/sony-xperia-z1-hat-takma-sorunu-yardim-lutfen--127229018

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı ama aklıma üreticiden kaynaklı kötü kokular geliyor facebook gibi rami çok kullanan uygulamaları silip telefonu biraz kullanın değişiklik olacak mı önce fabrika ayarlarına dönün onları hiç yüklemeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brky1905 -- 26 Haziran 2017; 12:13:42 >
  • Son zamanlarda bendede aynı durum var fabrika ayarlarına döndürdüm düzeldi.....ama bazı uygulamaları yükleyince tekrar oluyor olunca o uygulamaları siliyorum bu şekilde idare ediyorum yazılım desteği sıkıntısı var gibi....

• quote:

Orijinalden alıntı: emesdos

Son zamanlarda bendede aynı durum var fabrika ayarlarına döndürdüm düzeldi.....ama bazı uygulamaları yükleyince tekrar oluyor olunca o uygulamaları siliyorum bu şekilde idare ediyorum yazılım desteği sıkıntısı var gibi....

model z1 mi ?
  • Şaka gibi facebook sildim lite kurdum telefon yağ gibi akmaya başladı yazılım Kaynaklı büyük ihtimal hatı çıkarınca normal facebook kullanılabiliyor fabrika ayarlarına döndürüp değişik bir olay.Ama oldumu oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: ArdaHades

Şaka gibi facebook sildim lite kurdum telefon yağ gibi akmaya başladı yazılım Kaynaklı büyük ihtimal hatı çıkarınca normal facebook kullanılabiliyor fabrika ayarlarına döndürüp değişik bir olay.Ama oldumu oldu

ciddi mi bence sony millete kazık atıyor ama hadi hayırlısı
  • Z1. Bende facebook lite kurdum çok iyi oldu sarjda iyi gitmeye başladı

• quote:

Orijinalden alıntı: emesdos

Z1. Bende facebook lite kurdum çok iyi oldu sarjda iyi gitmeye başladı

facebook messengeri de sildim şarj sürem 8-10 saat arttı daha önce bilseydim facebook hiç yüklemezdim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.