Şimdi Ara

TELEFONUM AÇILMIYOR YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun zamandan beri GM Elite cihazıma güncelleme yapılmamış ve bugün güncelleme yaptım ancak yapmaz olaydım telefon güncellenmeden acılmıyor işin kötü tarafı ses açma ve kısma sesi çalışmadıgı için hard reset yapamıyorum nasıl cıhazı çalışır hale getirebilirim acaba..

EDİT:Cihaz bilgisayar'a usb ilen bağlandıgında fotoğrafları vs bilgisayardan görmekteyim sadece üst'teki tuşa basınca yaklaşık 10 Saniye sonra ekran hemen gelip saniyesinde gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KronCHE -- 19 Eylül 2016; 20:28:29 >

• Bilgisi olan varsa yardımcı olsun yahu,cihaz boş boş yatmakta bu cihazı satın almak ilen hata yaptım bir kez daha anladım teşekkürler GM.
  • Acaba sadece benimmi başıma geldi...
  • KronCHE K kullanıcısına yanıt
    Cihazınız büyük bir ihtimalle rootlu idi, veya önceden rootlanıp daha sonra root kaldırılmış zira bunun başka bir açıklaması olamaz.

Telefonun ekranına hiç mi görüntü gelmiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

Cihazınız büyük bir ihtimalle rootlu idi, veya önceden rootlanıp daha sonra root kaldırılmış zira bunun başka bir açıklaması olamaz.

Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkürler telefonumda son durum bilgisayara bağladım kırmızı ışık yanıyor ekranın üst kısmında ama şimdide bilgisayarı görmüyor,telefon var ama malesef kullanamıyorum.

Güncellemeden once faal kullanır durumda idi güncellerken birden bire oldu ekranda çarpma vs yok,belirttiğim gibi maleseff (+ / -) ses tuşları çalışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KronCHE

quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkürler telefonumda son durum bilgisayara bağladım kırmızı ışık yanıyor ekranın üst kısmında ama şimdide bilgisayarı görmüyor,telefon var ama malesef kullanamıyorum.

Güncellemeden once faal kullanır durumda idi güncellerken birden bire oldu ekranda çarpma vs yok,belirttiğim gibi maleseff (+ / -) ses tuşları çalışmıyor.

Peki bilgisayara bağladığınızda aygıt yöneticisinde Gionee ile ilgili birşey çıkıyor mu?

• Aygıt Yöneticisine girdim ve Taşınabilir aygıtlar'a tıkladıgım zaman F:/ diyor ancak içi boş sanırım bilgisayarı görüyor hiç anlamadığım bir olay ilk defa karşılaşıyorum :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: KronCHE

Aygıt Yöneticisine girdim ve Taşınabilir aygıtlar'a tıkladıgım zaman F:/ diyor ancak içi boş sanırım bilgisayarı görüyor hiç anlamadığım bir olay ilk defa karşılaşıyorum :(

PM attım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.