Şimdi Ara

Telefondan çok anlamam ama seçmem de gerekiyor yardım lütfen !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben telefon özelliklerinden çok anlamam o yüzden yardımınız gerekiyo s4ün üst kısmını kırdığım için hem kötü görünüyo hem de kasıyo bazen bana s4 gibi tasarımı olan ama özellikleri daha iyi bir telefon lazım bütçem çok da yüksek değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bütçen nedir hocam ona göre tavsiyede bulunayım, yani max. ne kadara çıkabilirsin?
  • Ekvator_44 kullanıcısına yanıt
    1500-2000 arası

• Biraz daha çıkıp s7 alabilsen iyi olur.

Xiaomi Mi5 alabilirsin de 1500e fakat garanti işi sorunlu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peaceking P kullanıcısına yanıt
    Ben olsam o paraya SE alırdım. Ekranı ufak ya da Apple sevmem diyorsanız A7 2016 tasarım açısından S4 ü katlar kasa kalitesi çok yüksek. Pil ömrü de sizi memnun eder.

• Büyük ekran isterseniz s6, note 4 ve note 5 (ithalatçı garantili) güzel tercih olur. Eğer küçük ekran isterseniz iphone 5s hala alınabilecek bir telefon. Hem ucuz hem kaliteli.

• samsung arayuzunun zamanla ne hale geldıgını gormussunuzdur zaten,

daha saglam daha uzun sure gncelleme alacak daha ıyı bataryalı su ve toza dayanıklı , sd kart ve radyo ımknalı parmak ızı okuyuculu ve androıdın en stabıl arayuzu olarak xperıa z5compact onerırım , psıman etmez ve uzun sure kullanırsınız
  • s6 ve s6 edge için pusuya yatmanı tavsiye ederim çünkü anladığım kadarıyla gönlün hala samsung'da. s6 serisi tasarım olarak da özellik olarak da seni tatmin edecektir s4'den sonra.
  • Forumda bi sorun olduğu için hepinize ayrı ayrı cevap verdiğim yazılarım gitmedi hata verdi.Tavsiyelerinizi dikkate alıyorum.Cevaplarınız için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peaceking -- 16 Eylül 2016; 22:41:00 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.