Şimdi Ara

telefon tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam, arkadaşlar yarın babama telefon alacam. size danışmak istedim....
    100-150 ytl arası olacak. öncelikle yazıları büyük olacak kullanımı kolay, polifonik melodi , renkli ekran olması yeterli. nokia tercihim sıfır olacak. başka da aradığım bir kriter yok. yardımcı olursanız sevinirim....

• Euro yükseldiği için ucuz telefon bulmak zorlaştı. Dediğin kriterlere uyan 2600 ve 1600 var renkli ekranlı ve ucuz. Daha da ucuzları renkli ekranlı falan değil.

2600: 152 YTL
    1600: 153 YTL (Fiyatlar Genpa'dan alıntıdır)
  • quote:

Orjinalden alıntı: KNİGHT586

Euro yükseldiği için ucuz telefon bulmak zorlaştı. Dediğin kriterlere uyan 2600 ve 1600 var renkli ekranlı ve ucuz. Daha da ucuzları renkli ekranlı falan değil.

2600: 152 YTL
    1600: 153 YTL (Fiyatlar Genpa'dan alıntıdır)

Bencede
  • 2600 da öylemidir bilmiyorum ama tam 1600 alacakken kvk'dan görevliye rica etmiştim bi açabilirmiyim menüsü fln nasıl diye. çok acayip ve kullanışsız geldi bana (renkli ekran diyorlar ama sadece ''renk'' var yani .. avantajlı yanı çok uzun süre şarjı gidiyor )vazgeçtim almaktan snr biraz daha para koydum 3120 aldım.sen de bi araştır istersen sonra baban güçlük çekmesin aslında aradığın kriteri bir alta(1100 ve türevleri) veya bi üste (3120vs..) çekebilirsen daha karlı çıkabilirsin gibi geliyor bana..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konsekan -- 3 Haziran 2006; 18:38:03 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.