Şimdi Ara

Telefon Önerisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ø

quote:

Orijinalden alıntı: ylmz354

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

O telefoncu en yakın yerden atlasın. Parça işini sen değil servis dert etsin, arabamı bu ya . Diyelimki bir sıkıntı yaşadın ve telefonun servsise gitti. 20 iş gününde hallolup gelmesse sıfırıyla değiştiriyorsun zaten. Sen desire 516'nın servise gitse 1 haftada falan geleceğinimi zannediyorsun. ?

Hiç desire olayına girme direk Z5 al yoksa sonu pişmanlık ben sana diyeyim.

kim bakıyo servise asus mu

Hangi disbürtör garantisi altındaysa o bakar. Sen kullanmana bakıcan dostum orasını onlar dert etsin. Hem asus her zaman en iyi materyali kullanır, Z5 bir ekre bozulana akdar Desire 20 kere bozulur. Böyle 200-2005'te kalan lafları söyleyip insanın moralini zıplatmayın. Sanki araba alıyorsun parçası zor bulunuyor gibi laflar komik kaçıyor.

benim de sinirlerim bozuldu . dün bütün günümü telefoncularda gezdi bazıları daha asusun ne olduğun bilmiyor

Herlade o telefoncu şu tarz bir dükkanda duran 3310 tamir ederek mahallede nam salmış moruk.

Bu tür telefoncular zamanında Nokia'dan başka kaçak parça bulamadıkları için nokiadan başka telefon önermeyen tiplerdi. Asus'un hangi ürününü kullanmış.

Neyse ben biraz daha bu telefoncudanb bahsedersek 7 sülalesine sayarım onun. Git Z5 al kurcalama fazla öyle dandik telefoncuları. Git mağazadan yada internetten adı sanı belli bir yerden al (teknosa vs.)

Telefon Önerisi

yok hayır bahsettiğim telefoncu aşırı gelişmiş içinde her çeşit telefon olan geniş bi yere sahip bi telefoncu ne zaman girse insan kaynıyo içerisi

O kelimeyi söyleyen adam dükkanı geliştirse ne olur. Yinede sen bilirsin. Zenfone al derim ben. Antin kuntin telefonlarla uğraşma. Servis 20 günde sana telefonunu vermesse senin kanunen hakkın var.ç Parça işini sen değil onlar dert edecek.

haklısın zenfone 5 alcam

• quote:

Orijinalden alıntı: furkangoktasf

Bak o zaman sana iyi bir telefon öneriyorum

LG P713 OPTIMUS L7
    Ürün Fiyatı
    599,00 TL

Kamera Çözünürlüğü(Piksel) 8 MP
    İşlemci Hızı (Mhz) 1 GHz Dual Core
    Bellek(MB) 768 MB
    Saklama Kapasitesi (Mb) 4 GB

ANA DÜĞME LED'İ
    QUICKBUTTON
    2,460MAH YÜKSEK KAPASİTELİ BATARYA
     Telefon Önerisi

ramı ve saklama kapasitesi de düşük

• quote:

Orijinalden alıntı: User Friend

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/blackberry-z10-16-gb-124982068

ekranı küçük ve ben android seviyom
  • ylmz354 Y kullanıcısına yanıt
    Android uygulamalarının %80inin bu cihazda da kullanılabildiğini hatırlatırım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: User Friend

Android uygulamalarının %80inin bu cihazda da kullanılabildiğini hatırlatırım..

bana göre değil bu tel
  • Kesinlikle T50
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.