Şimdi Ara

Telefon Önerisi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • En fazla 550 tl ye çıkabilirim kamerası o kadarda önemli deil internette dolaşıcam ve arasıra oyun oynucam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dersamstagnachmittag -- 22 Eylül 2012; 20:24:36 >

• biraz daha zorlarsan galaxy ace bulabilirsin Olmazsada gio al wildfire s de alabilirsin ben galaxy y kullanıyorum internete giriyor :D çok performans istemeyen oyunları çalıştırıyor ekranı biraz kücük kamerada önemli değil demişsin.
  • Samsung Galaxy Ace iyi. ama aklımda bide htc explorer ile samsung galaxy mini 2 var muhtemelen bunlardan ikisinden birisini almayı düşünüyorum ama kararsızım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dersamstagnachmittag -- 22 Eylül 2012; 21:39:41 >
  • dostum htc desire c al senin için en ideal olanı hem en son sürüm ıce cream yüklü .
    http://www.hepsiburada.com/liste/htc-desire-c-golf-/productDetails.aspx?productId=telcephtcdesirec&categoryId=371946
  • indirimle vatanda 550 tl ye düşmüş hemde ama Cortex A5 kullanıyor ve 600 mhz işlemcili android 4.0 telefonda yavaş gidiyor zaten dh incelemiş bana yavaş gibi geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dersamstagnachmittag -- 22 Eylül 2012; 22:43:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dersamstagnachmittag

indirimle vatanda 550 tl ye düşmüş hemde ama Cortex A5 kullanıyor ve 600 mhz işlemcili android 4.0 telefonda yavaş gidiyor zaten dh incelemiş bana yavaş gibi geldi

dostum galaxy ace 2 ye bakın ama fiyatlar yükseliyor iyi bir telefon isterseniz ben size direkt galaxy nexus veya galaxy S2 önericem
  • Aslında amerikadan samsung galaxy nexus getirmeyi düşünüyorum dava sorunları falan ama bakalım getirmeye çalışcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dersamstagnachmittag -- 23 Eylül 2012; 0:11:11 >
  • fiyatı 660 tl yap atrix al kendine. Uzatmaya gerek yok :) borç al borç bul ama değecektir o paraya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible -- 22 Eylül 2012; 23:22:40 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.