Şimdi Ara

Telefon Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bayanlar iyi forumlar.2300 2400 lira bütçem var.Öncesinde asus zenfone 3 deluxe düşünüyordum vazgeçtim asusun sorumsuzluğundan.Zte axon 7 düşündüm onun da kamerasında büyük sıkıntılar var.(Gece çekimlerinde özellikle)Şuan düşündüğüm şey çok temiz 3-4 aylık 6s 64 gb mı alsam diye çünkü sıfırı 3000 3200 ccivarı ve bir telefona o kadar vermek istemem veremem de zaten.Tanıdık birinden 6s 64 gb alsam çiziksiz garantisi devam eden sizce mantıklı mı ?Değilse neden ?Ve bu fiyata başka hangi telefon önerirsiniz?(Tr garantili olursa sevinirim).İyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cpt Halo

Beyler bayanlar iyi forumlar.2300 2400 lira bütçem var.Öncesinde asus zenfone 3 deluxe düşünüyordum vazgeçtim asusun sorumsuzluğundan.Zte axon 7 düşündüm onun da kamerasında büyük sıkıntılar var.(Gece çekimlerinde özellikle)Şuan düşündüğüm şey çok temiz 3-4 aylık 6s 64 gb mı alsam diye çünkü sıfırı 3000 3200 ccivarı ve bir telefona o kadar vermek istemem veremem de zaten.Tanıdık birinden 6s 64 gb alsam çiziksiz garantisi devam eden sizce mantıklı mı ?Değilse neden ?Ve bu fiyata başka hangi telefon önerirsiniz?(Tr garantili olursa sevinirim).İyi forumlar.

ithalat garantili mate8 64gb a bakın,Tr garantili ise Ya note5 yada note4 olmadı v10.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki neden iphone 6s 64 gb değil ? Bir de v10 dediğiniz telefon dediğim kriterde değil 2300 2400 arasında ondan iyi telefon bulunabilir.Samsung ise kullanmak istemiyorum açıkcası.
  • Arkadaşım merhaba. Apple ürünleri pahalı olur. Android özgürlüğü de olmadığından "3000 tl para verip zil sesini nasıl değiştiremiyorum" tepkilerini alıyor. Kişisel tercih meselesi bu durum. Ben ios severim. O nedenle alınabiliyorsa apple alınması taraftarıyım.
    O paralara alabileceğin android amiral gemileri kötü mü? Hayır tabiki. Samsung Note 5 samsung s7 htc 10 huawei p9 güzel cihazlar. Ayrıca çıkacak lg v20 yi inceleyin derim.

• Elinize kolunuza saglik cok harika yorum yapmissiniz once eksiklerinden baslayip ona gore davranilmasini istemissiniz saydiginiz telefonlar benimde dusuncemde var ama bende note5 ile 6s arasinda kaldim ? Teecihte yapamiyorum siz aplle kullanicisiniz galiba biraz daha artilarindan ve eksilerinden bahsedebilir misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mvpeko

Arkadaşım merhaba. Apple ürünleri pahalı olur. Android özgürlüğü de olmadığından "3000 tl para verip zil sesini nasıl değiştiremiyorum" tepkilerini alıyor. Kişisel tercih meselesi bu durum. Ben ios severim. O nedenle alınabiliyorsa apple alınması taraftarıyım.
    O paralara alabileceğin android amiral gemileri kötü mü? Hayır tabiki. Samsung Note 5 samsung s7 htc 10 huawei p9 güzel cihazlar. Ayrıca çıkacak lg v20 yi inceleyin derim.

Hocam tabiki öyle Apple ürünleri pahalı olmasına karşın android ürünlere göre çok daha optimize.Şöyle açıklamak gerekirse 2300 2400 liraya p9 lar mate 8 ler s7 leri düşüneceğime tanıdık bir insandan 3-4 aylık çok temiz kılcal hatası bile olmayan bir 64 gb lık apple 6s alsam daha iyi olur diye düşünüyorum.V20 ye baktım bir çok telefonu araştırdım zaten lakin htc 10 un tasarımını hiç beğenmedim.Keza s7 de aynı şekilde.Hal böyle olunca kararım bu yönde oldu.Peki sizce dediğim durum mantıklı mı ?(3-4 aylık 6s 64 gb olayı).Bu arada teşekkürler değerli yorumun için :)

• quote:

Peki neden iphone 6s 64 gb değil ? Bir de v10 dediğiniz telefon dediğim kriterde değil 2300 2400 arasında ondan iyi telefon bulunabilir.Samsung ise kullanmak istemiyorum açıkcası.

Batarya sorunuyla karşılaşıp mağdur olmak istersen,yolun açık olsun

• Cpt Halo C kullanıcısına yanıt
    3000 tl lik cihazı 2300 gibi bir rakama almak zam beklenen bu günlerde satın almak ekonomik olarak çok mantıklı. Alıp memnun kalmadığınız takdirde aldığınız fiyata belki daha da üstüne çok rahat satabilirsiniz. Iphone 6s in sizi memnun etmeyecek tek noktası pil süresi olur.

• Emreagca571 kullanıcısına yanıt
    Iphone 6s stabil bir kullanım sağlar. Bu durumu uzun süre korur. Her uygulama kapatıldığında ram den de silinir. Bu sayede ram şişmesi yaşanmaz kolay kolay. Arka planda çok fazla uygulama açık kalmaz ve beklerken şarjı gitmez. Uygulamalarda veya safaride sıkıntı yaşamazsınız çünkü ios için düzenlenir uygulamalar ve internet sayfaları. Ayrıca güvenli bir işletim sistemi.
    Bu güvenliği stabiliteyi korumak için kısıtlamalar yapar. Zil sesi tema vb değiştirmek gibi. İnternetten bir mp3 vb indirmek gibi. En basit örnekle banka uygulamalarında mesaj ile gelen şifre otomatik olarak kopyalanıp uygulamanıza gelmez.
    Android özgür bırakır sizi. Google sistemi açık kaynak olarak hazırlar firmalar kendi arayüz uygulama vb ile birleştirir ve kullanıcıya sunar. Herkes tarafından değiştirilebilir olduğundan windows bilgisayarda yaptığınız hemen her işi yapabilirsiniz. Tabi bu özgürlük anlık saçmalıklar doğurur. Uzun vade kullanımda şişmelere sebep olur. Ayrıca sürekli arka planda uygulama çalışır. Bekleme durumunda şarjı azalır.
    Ortalama kullanıcı için Iphone ve android cihazlar aynı pil süresini sağlar. Ama uzun kullanımlarda android cihazlar öne geçer.
    Eğer iki yılda bir telefon değiştiriyorsanız android alın. Uzun süreli kullanımlarda iphone tercih edilmeli. Çünkü apple android üreticileri gibi desteği kısa sürede kesmez.

• mvpeko kullanıcısına yanıt
    Cok teskkur ederim degerli yorumlariniz icin suan elimde 4 seneye yaklasik lg g2 var ve cok kasmaya basladi xiamo mi5 mi alsam uygun fiyata dedim sonra Zte axon 7 baktim en son note 5 sonra iphome 6s e geldim cok karistu kafam ne yapacagimi bilemedim eger fiyata takilirsam mi5 i yok fiyatta sikinti yasamassam iphone 6s ile note 5 arasinda kalacagim heralde gene 😔

• Emreagca571 kullanıcısına yanıt
    Ben xiaomi hiç kullanmadım veya kullanan bir yakınım olmadı. Teknik verileri çok iyi. Sadece i nceleme videosunu izledim bana kalitesizmiş gibi göründü. Canlısını görmediğim için yanlış birşey söylemek istemem.
    Note 5 kullanan yakınım var. Çok memnun. Daha önce iphone 6 kullanıyordu. Telefon konuşma kayıtlarını yapamadığı için değiştirip note 4 almıştı. İşi gereği çok daha kullanışlı geldi note 4 ve devam etti.
    Note 5in tek eksik yanı sd kart takılmaması. Onun dışında alınabilecek en iyi cihazlar arasında. Hangisini alırsanız pişman olmazsınız.

• mvpeko kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur ederim yardimlariniz icin...

• sony xz düşünebilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

quote:

Peki neden iphone 6s 64 gb değil ? Bir de v10 dediğiniz telefon dediğim kriterde değil 2300 2400 arasında ondan iyi telefon bulunabilir.Samsung ise kullanmak istemiyorum açıkcası.

Ne alaka ki hocam.6s in mah az olabilir lakin işlemcisine binen yükte bir o kadar azdır.Bu yüzden 3000 mah diye görülen bataryalarla aynı sürede gider bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: mvpeko

Iphone 6s stabil bir kullanım sağlar. Bu durumu uzun süre korur. Her uygulama kapatıldığında ram den de silinir. Bu sayede ram şişmesi yaşanmaz kolay kolay. Arka planda çok fazla uygulama açık kalmaz ve beklerken şarjı gitmez. Uygulamalarda veya safaride sıkıntı yaşamazsınız çünkü ios için düzenlenir uygulamalar ve internet sayfaları. Ayrıca güvenli bir işletim sistemi.
    Bu güvenliği stabiliteyi korumak için kısıtlamalar yapar. Zil sesi tema vb değiştirmek gibi. İnternetten bir mp3 vb indirmek gibi. En basit örnekle banka uygulamalarında mesaj ile gelen şifre otomatik olarak kopyalanıp uygulamanıza gelmez.
    Android özgür bırakır sizi. Google sistemi açık kaynak olarak hazırlar firmalar kendi arayüz uygulama vb ile birleştirir ve kullanıcıya sunar. Herkes tarafından değiştirilebilir olduğundan windows bilgisayarda yaptığınız hemen her işi yapabilirsiniz. Tabi bu özgürlük anlık saçmalıklar doğurur. Uzun vade kullanımda şişmelere sebep olur. Ayrıca sürekli arka planda uygulama çalışır. Bekleme durumunda şarjı azalır.
    Ortalama kullanıcı için Iphone ve android cihazlar aynı pil süresini sağlar. Ama uzun kullanımlarda android cihazlar öne geçer.
    Eğer iki yılda bir telefon değiştiriyorsanız android alın. Uzun süreli kullanımlarda iphone tercih edilmeli. Çünkü apple android üreticileri gibi desteği kısa sürede kesmez.

Haklısınız hocam.Lakin artık o alanlarda da ios a bir kısım özgürlükler getirildi açıkcası.O yüzden bence ram kullanımı ve performans açısından 6s 64 gb alınabilir gibi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

quote:

Ne alaka ki hocam.6s in mah az olabilir lakin işlemcisine binen yükte bir o kadar azdır.Bu yüzden 3000 mah diye görülen bataryalarla aynı sürede gider bence

Ne süresi kardeşim,pil %20 %30 oldumu kendiliginden telefon kapanıyor.

• Bende i7 var pil süresi gayet yeterli bir kullanıcı için. 6s in pili nasıldır bilmiyorum, kullanıcılarından fikir alın ama abartıldığı kadar çok kötü olduğunu düşünmüyorum. Paranız varsa ve htc 10 düşünmüyorsanız androidten ziya de ios a yönelmenizde fayda var. apple pahalı ama ülkemizde satmak istediğinizde prim yapar, kullanmak istersiniz 4-5 yıl kullanırsınız. HTC de kullanım konusunda farklı değil onuda belirteyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbyram

Bende i7 var pil süresi gayet yeterli bir kullanıcı için. 6s in pili nasıldır bilmiyorum, kullanıcılarından fikir alın ama abartıldığı kadar çok kötü olduğunu düşünmüyorum. Paranız varsa ve htc 10 düşünmüyorsanız androidten ziya de ios a yönelmenizde fayda var. apple pahalı ama ülkemizde satmak istediğinizde prim yapar, kullanmak istersiniz 4-5 yıl kullanırsınız. HTC de kullanım konusunda farklı değil onuda belirteyim...

Htc 10 un tasarımını beğenmedim açıkcası.Beni telefon almışken her şeyiyle cezbeden bir telefon almak istiyorum doğruyu söylemek gerekirse.
  • Samsung S7 alın bence

• quote:

Orijinalden alıntı: MuhteremDede

Samsung S7 alın bence

Kullanan biriyseniz iyi yönlerini ve kötü yönlerini söyleyebilir misiniz ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.