Şimdi Ara

Telefon Öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar herkese.7.1.1'in azizliğine uğramış bir 4S kullanıcısı olarak sizden tavsiye bekliyorum.
    iPhone 5S muadili veyahut daha kullanışlı bir telefon önerebilir misiniz?
    Z2, M8 ve S5 karşılaştırmalarını, gerek Türk gerek yabancı sitelerden detaylı şekilde inceledim.Sonuçlar oldukça değişken, kafam karıştı açıkçası.(Son baktığım incelemede 5s kamera kalitesi olarak Z2'den oldukça üstündü, ayrıca Benchmarklarda da öyle, kağıt üzerindeki veriler pek de doğru değil sanırsam)
    Önerilerinize açığım.
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defender -- 1 Haziran 2014; 19:17:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: defender

Selamlar herkese.7.1.1'in azizliğine uğramış bir 4S kullanıcısı olarak sizden tavsiye bekliyorum.
    iPhone 5S muadili veyahut daha kullanışlı bir telefon önerebilir misiniz?
    Z2, M8 ve S5 karşılaştırmalarını, gerek Türk gerek yabancı sitelerden detaylı şekilde inceledim.Sonuçlar oldukça değişken, kafam karıştı açıkçası.(Son baktığım incelemede 5s kamera kalitesi olarak Z2'den oldukça üstündü, ayrıca Benchmarklarda da öyle, kağıt üzerindeki veriler pek de doğru değil sanırsam)
    Önerilerinize açığım.
    Teşekkürler.

Butce varsa Z2 al gec yada G3 u bekle bence,samsung falan o parayi hak etmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z2 en iyisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z2 güzel fakat 4K video çekerken ısınması, bazı cihazlarda bariz kasa açıklığı bulunması ve geçiş modeli olması (Ağustos ayında Z3 çıkacak) senin için sorun olursa mutlaka HTC One M8'i öneririm. HTC One M7 ve M8'i, iPhone 5S'i ve Galaxy S5'i yan yana kullandım yaklaşık 2-3 saat boyunca, (üst komşumuzun oğlu sağolsun bir GSM operatöründe çalışıyor onun sayesinde kullanabildim) ve şunu söyleyebilirim; HTC One serisiyle gerçekten iOS'un o çok övülen stabilitesini yakalamış. Eğer kamerasıyla çektiğin fotoğrafları zoom yapıp croplamayacak veya bastırmayacaksan geri kalan herşeyi 4-4'lük diyebilirim. S5 maalesef hala TouchWiz'in verdiği dezavantaj ve plastiğin veremediği premium hissin doğurduğu eksiklikle amiral gemileri arasında yer alıyor bana göre. Fakat arka kamerası beklediğimin çok üstünde, onu belirteyim.
  • Z2'yi tarif etmişsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.