Şimdi Ara

Telefon kendi kendine kontör gidiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Turkcell'im son 1 yıldır kontör yüklüyorum kendi kendine gidiyor.Onun için 1 yıldır max 4 kere yüklemişimdir kontör.Hat işleriyle uğraşmak istemiyorum.Yine yükledim.Hemen 7.90 tl olmuş.Bir pakete üye değilim.Tarifem süper tarife.Hava durumu açık oluyor.Güncel olarak kapatamıyorum.Acaba o mu kontör gidiyor ama bi hava durumu içinde 12 tl gitmez.Çözümü nedir bunun.Çözümü var mı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ShuChen

Turkcell'im son 1 yıldır kontör yüklüyorum kendi kendine gidiyor.Onun için 1 yıldır max 4 kere yüklemişimdir kontör.Hat işleriyle uğraşmak istemiyorum.Yine yükledim.Hemen 7.90 tl olmuş.Bir pakete üye değilim.Tarifem süper tarife.Hava durumu açık oluyor.Güncel olarak kapatamıyorum.Acaba o mu kontör gidiyor ama bi hava durumu içinde 12 tl gitmez.Çözümü nedir bunun.Çözümü var mı.

Aylık 1,31 lira telsiz kullanım ücreti kesiliyor. Yeterli bakiyeniz yoksa bu tutarlar birikip, yükleme yaptığınız anda kesilir. En doğru cevabı müşteri hizmetleri verecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 31 Ocak 2013; 21:32:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

quote:

Orijinalden alıntı: ShuChen

Turkcell'im son 1 yıldır kontör yüklüyorum kendi kendine gidiyor.Onun için 1 yıldır max 4 kere yüklemişimdir kontör.Hat işleriyle uğraşmak istemiyorum.Yine yükledim.Hemen 7.90 tl olmuş.Bir pakete üye değilim.Tarifem süper tarife.Hava durumu açık oluyor.Güncel olarak kapatamıyorum.Acaba o mu kontör gidiyor ama bi hava durumu içinde 12 tl gitmez.Çözümü nedir bunun.Çözümü var mı.

Aylık 1,31 lira telsiz kullanım ücreti kesiliyor. Yeterli bakiyeniz yoksa bu tutarlar birikip, yükleme yaptığınız anda kesilir. En doğru cevabı müşteri hizmetleri verecektir.

Ama en düşük 12 tl yüklüyorum.Kontörün bir anda gitmesinin garip değil mi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.