Şimdi Ara

Telefon Kendi Kendie İşlem Yapıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
61
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, çok can sıkıcı sorunum var. Yaklaşık 5 yıl önce aldığım Galaxy Grand Prime cihazımda şarjı %5'e düştükten sonra kendi kendine işlemler yapıyor ve kapatıp yeniden açılınca düzeliyor. İlk başta sorun virüs gibi görünse de, 3 kere format attım ama düzelemedi. Telefonda virüs tespiti için NOD32, Kaspersky ve Mcafee gibi antivirüs programlar taratarak hiç birşey rastlanmadı. Uygulamalar kısmında bakarak her hangi bir şüpheli veya zararlı uygulama yoktur. Ekranı temizledim ve ekran koruyucuyu bile çıkardım yine olmadı. Ne yaptıysam ne ettiysem çözemedim gitti. Garantisi yok ama servise versem yapılır mı? Dediğim gibi, kendi kendine işlemleri sadece şarjı %5'e gelince oluyor ve başka zamanlarda böyle olmuyor. Tek çare telefon değiştirmek ama maalesef yeni telefon almaya gücüm yok şimdilik. Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zatax -- 12 Eylül 2023; 21:33:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Olan işlemleri belirtebilir misin? Kendi kenidne ekran kilidini mi açıyor? Pili değiştirdiğin en son tarih nedir? Eğer 3 yıldan fazladır aynı pil var ise ilk olarak pilini değiştirmeni önereceğim. Sağlam pil olmadan düşük voltaj bazı şeyleri ters tetikliyor olabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.