Şimdi Ara

Telefon alacağım önerileriniz(Xperia öncelikli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
1.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Temmuz ayı gibi falan telefonumu yenilemeyi düşünüyorum.Tercihim Xperia serisinden olacak. Forumda yeniyim ve bu tipte konulara baktım. İyi diyende var kötü diyende. Herneyse , bende kararsız kaldım ve kendi konumu açmaya karar verdim. Bütçem en az 1500 TL . Bugün z veya zl çıksa temmuza kadar 1500 - 1600 tl falan olmaz. Bende sitelerine baktım ve güncel telefonlarını inceledim. T , TX ve E Dual ön sırada. Bende gerek kıyaslama sitelerinden gerek türlü forumlardan yararlandım ve son olarak sizlerdende yorumlarınızı bekliyorum .

XPeria serisinden hangi telefon veya telefonları önerirsiniz , Neden ve Yorumunuz ? Eğer isterseniz aynı şekilde farklı telefonlarda önerebilirsiniz.

Bu konuda titiz davranmamın sebebi telefonu kendi paramla alacak olmam. Bu güne kadar türlü telefon kullandım. Hediye gelen veya ana baba parasıyla aldıklarımı doğru düzgün kullanmazken 4-5 yıl önce aldığım Nokia c3 ve 6300 hala ilk gün ki gibi . Durumum bu .

Edit : ek olarak oyun oynamam fazla , nete falan girerım sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emeksiz005 -- 17 Mart 2013; 18:06:20 >

• Güncel arkadaşlar , Yardım Lütfen
  • updullah ,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eger z ıstedıgın fıyata dusmez ıse xperıa ıon a bır goz atabılırsın yeterınce guclu ve donanım olarak optımum bır telefon bence ama suan ıcın erken temmuzdakı modellrın ve fıyaların ne olacagını o gun ıcınde degerlendırmek daha mantıklı olur bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

eger z ıstedıgın fıyata dusmez ıse xperıa ıon a bır goz atabılırsın yeterınce guclu ve donanım olarak optımum bır telefon bence ama suan ıcın erken temmuzdakı modellrın ve fıyaların ne olacagını o gun ıcınde degerlendırmek daha mantıklı olur bence.

öncelikle şimdiden teşekkür ederim önerin ve yorumun için

iona göz attım oda iyi. Peki , t için ne düşünüyorsun ?

• Hocam z den sonra v gelir çok iyi cihaz
    Hatta pm atarsanız satışta da yardımcı olabilirim

• yakında rusyada xperia SL cıkacak orta üst segment telefonu o sizi çokça tatmin eder.
    Ona göz atın derim yoksa T,V ion,arco s ve s tercih sıram olur

• Yorumlar için teşekkürler . Dediğim gibi telefondan yalnızca face , net falan girerim . Diğer türlü arama mesaj müzik gibi klasik özellikler. Ama almışken iyisini alayım ki bikac yıl idare etsin

ha bide her türlü telefon önerilerinize açığım , müşterilerin yorumu çok önemli . Xperia dan kastım bu telefonu alsanız hangisini alırdınız gibi

• teşekkürler . Evet xperia z kalitesine laf yok. Z nin de üstü cıkmadıktan sonra 1500 e kadar düşmez 4-5 ayda

• güncel arkadaşlar ,

• xperia ion
  • quote:

Orijinalden alıntı: berken21

xperia ion

yorum için teşekkürler , güncel

• quote:

Orijinalden alıntı: karamelemre

Bütçem en az 1500 lira demişsin, en çok demek istedin heralde.

aslında bi yönden haklısın . Zaten z o kadar ucuzlamaz , ben de diğerlerinden alırım

• Merhaba dostum, ben Z modelini almanı tavsiye ederim ama fiyat malum, almak zor. Ben 2 hafta önce İon aldım ve fazlasıyla yetiyor. Oyun oynamıyorum, nette gayet iyi. Ekran kalitesi ve kamerasından çok fazla memnunum. İon almamı en çok tasarımı etkiledi. Önden harika görünüyor, Arkadan aliminyum kasa çok fazla hoş. Tasarım olarak benim için bir numara telefon. Yada dur ben aşağı sıralayayım artıları eksileri.

İon Artıları:
    1-Tasarım
    2-Kamera kalitesi.(odaklanma müthiş)
    3-Ekran kalitesi.
    4-Az kişide bulunması en büyük artım. Tarzını belli eder, farklıdır.
    5-Akıllı telefondan isteyeceğim her şeyi vermekte, hemen eksileri sayıyorum.

İon Eksileri:
    1-Timescape programında feysbuku güncellemiyor(aynı sorun diğer xperialarda da varmış).
    2-Alttaki android tuşları, ben alıştım şahsen ama arkadaşlarım eline aldıklarından basamıyorlar.(2 günde alıştım, hiç sıkıntı çekmiyorum)
    3-Şarj pek iyi sayılmaz.
    Aklıma gelen bir şey olursa editlerim. Saygılarımla, alınabilecek bir telefon.

• yorum için teşekkürler. Bu arada şu facebook işini biraz açsana . *güncel

• 4 ay sonra ne telefonlar çıkar. Konunun şimdiden açılması saçma. Xperia Z alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

4 ay sonra ne telefonlar çıkar. Konunun şimdiden açılması saçma. Xperia Z alabilirsin.

xperia z şuan bu fiyatta olsa bigün beklemem. Nisanda çıkan telefon temmuza kadar 300 -400 tl ucuzlayacağını sanmıyorum. Bu yüzden amacıj alternatif aramak. Konuyu şimdiden açmamın sebebi o zamana kadar end dogru kararı vermek . Cihazı kendi emegimle alacagım için ölu yatırım yapmak istemiyorum

• güncel

• Xperia serisi olarak kendini kısıtlama bence. htc one a bir bak derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

Xperia serisi olarak kendini kısıtlama bence. htc one a bir bak derim.

önerin için teşekkürler. Gerek başlıkta , gerekse girişte bahsettim. Xperia dan hangi ürünü , ya da farklı ürünleri yorumlarınızla tavsiye edebilirsiniz diye . *Güncel

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.