Şimdi Ara

Telefon alacağım fakat kararsızım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar 4 yıllık N95 kullanıcısıyım ve telefonum bozuldu yaptırmaktansa yeni telefon almaya karar verdim çünkü elimde epey hırpalanmıştı değiştirme zamanı geldi.. Telefon piyasasından pek anlamam android symbian falan pek bir bilgim yok 400 civarı ve taş patlasa 500 tl verebileceğim bir telefon arıyorum. Wifi, gps, ve düzgün mesaj yazmak öncelikli tercihim kamerası pek önemli değil N95 ile çok iyi götürüyordum yeni telefonda da onda yapabileceğim işleri yapmak istiyorum dokunmatikten uzak durmak istiyorum çünkü dokunmatik seri bir şekilde mesaj yazabileceğime inanmıyorum ben ama dokunmatik önerilerinede açığım. Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

• samsung gio'yu araştırıyorum iki gündür ve kafama yattı açıkcası. bakalım eğer bizimkileri ikna edebilirsem onu alacağm
  • teşekkür ederim sağolun
  • arkadaşlar telefonda( samsung galaxy gio) flashplayer desteği yokmuş ben özelliğin olmaması ne gibi güzellikleri kullanamayacağm anlamına geliyor internet benim için önemlibiraz bilgilendirin bu flash player konusunda
  • dostum e63 tavsiye edebilirim wifi 3g flashplayer herşey var
  • yada ikinci el garantili temiz bir e 72 düşünebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur_1630

arkadaşlar telefonda( samsung galaxy gio) flashplayer desteği yokmuş ben özelliğin olmaması ne gibi güzellikleri kullanamayacağm anlamına geliyor internet benim için önemlibiraz bilgilendirin bu flash player konusunda

flash oyun oynyamazsin youtube un masaustu sitesinden video izleyemezsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtesliPanda -- 5 Nisan 2012; 19:56:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AtesliPanda

quote:

arkadaşlar telefonda( samsung galaxy gio) flashplayer desteği yokmuş ben özelliğin olmaması ne gibi güzellikleri kullanamayacağm anlamına geliyor internet benim için önemlibiraz bilgilendirin bu flash player konusunda

flash oyun oynyamazsin youtube un masaustu sitesinden video izleyemezsin

aynen öyle o yüzden e serisi qwerty klavyeli telefon öneririm
  • arkadaşlar karar değişikliği yaptım galaxy ace almaya karar verdim ne düşünüyorsunuz?
  • nokia düşünmüyorum arkadaşm ya samsung ace hoşuma gitti
  • quote:

nokia düşünmüyorum arkadaşm ya samsung ace hoşuma gitti

az fark ver galaxy w al. 130 tl fark var. ama teknik olarak ikiye katlar.
    ace 800 mhz, w ise 1.4 ghz. flash ace de kasıyor. w de ise çok daha akıcı.
    onlarca telefon piyasaya girdi. galxy s 1.300 tl iken 900 e düştü.
    ama ace 1 yıldır aynı fiyatta, hiiiiiç anlamıyorum bunu...
  • Galaxy gio yu siddetle tavsiye ediyorum ufak root islemindn sonra flash destegi ekleyebilirsin garanti gidiyor fakat root geri alinabiliyor ben gayet memnunum mesaj yazmak cok sorun olmuyor ilk baslarda zorlanirsin pratik yaparak yanlissiz yazarsin oneririm.
  • Hocam ben eski gio kullanıcısıyım kesinlikle gio yada ace öneririm flash desteği yok deniyor ama skyfire4.0 yükledikten sonra full flash destekli gibi kullanabiliyorsun. Mynet'ten tut istediğin video sitesinden tüm videoları izleyebilirsin. Aklında bulunsun

Not: Gio ve ace'nin ekran çözünürlüğü aynı kamera muhabbetinde biri 3,2 diğeri 5 olarak geçiyor. Gio'ya LGcamera yükleyince çözünürlük 5 mp'den daha iyi oluyor. Senin yerinde olsam Gio alırdım

Edit: E63 kamerası 2 mp olarak çok iyidir flash vs desteği sınırlıdır. Hem bunları bir kenara koyarak derimki cebinde çeyrek somun ekmek taşıyorsun hissi verir ağırdır biraz kalındır hatta kalastır. Onuda kullandım çok sağlam telefondur ama artık uzak durulmasında yarar vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhizm -- 6 Nisan 2012; 19:51:46 >

• arkadaşlar gio ile ace arasında kaldım kamera benim için pek önemli değil şu an elimde 400 tl var 400 peşin verip gerisini karttan çekeceğim gio nun gps vericisi ne alemde peki şimdi bi karar vereyim yarın alacam öte yandan pek fazla para vermekte istemiyorum o açıdan gio daha ii ama bilmiyorum ace bana daha bi farklı geldi sanki
  • quote:

arkadaşlar gio ile ace arasında kaldım kamera benim için pek önemli değil şu an elimde 400 tl var 400 peşin verip gerisini karttan çekeceğim gio nun gps vericisi ne alemde peki şimdi bi karar vereyim yarın alacam öte yandan pek fazla para vermekte istemiyorum o açıdan gio daha ii ama bilmiyorum ace bana daha bi farklı geldi sanki

Pek fark yok ki aralarinda bence fazladan 150tl vermeye gerek yok 100tl ye kulaklik ve sd kart yoksa onlari alirsin.siddetle tavsiye ediyorum..
  • anladım. şimdi internetten araştırıyorumda gio'nun gps inde problemler olduğu söyleniyor geç yakalıyor çoğu zaman hiç yakalamıyor falan deniliyor bu konuda bir bilginiz varmı?
  • 3G açık olduğu sürece sıkıntı yaratacağını hiç sanmıyorum.
  • quote:

anladım. şimdi internetten araştırıyorumda gio'nun gps inde problemler olduğu söyleniyor geç yakalıyor çoğu zaman hiç yakalamıyor falan deniliyor bu konuda bir bilginiz varmı?

Yok öyle birşey tatminkardır gps şehir içi şehirler arası ikisini de kullandım. İyiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhizm

quote:

anladım. şimdi internetten araştırıyorumda gio'nun gps inde problemler olduğu söyleniyor geç yakalıyor çoğu zaman hiç yakalamıyor falan deniliyor bu konuda bir bilginiz varmı?

Yok öyle birşey tatminkardır gps şehir içi şehirler arası ikisini de kullandım. İyiydi.

Evet sokagina kadar gosteriyor gps olayini kafana takma derim gayet iyi.
  • arkadaşlar bütceyi biraz daha zorlayarak galaxy ace almış bulunmaktayım hepinize çok teşekkür ederim...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.