Şimdi Ara

telefon açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar jailbreakli iphone 3g yi yanlışlıkla resetledim şimdi açılmıyor. Restore etmem gerektiği falan yazıyor fakat tam açıklama bulamadım. Amerikadan alınma sim kilitli. 4.1 sürümü yüklüydü içinde arama yaptım fakat istediğim şeylere ulaşamadım en azından aramam gerekenleri söyleseniz veya bi rehber gösterseniz çok yardımı olucak.

Biraz da acemiyim dfu falan anlamadım...

Her türlü yardıma ihtiyacım var şimdiden teşekkürler.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Yardımcı olayım.Telefonun power (güç) tuşuna ve ana ekrana giden home tuşuna aynı anda basın.10 saniye kadar basılı tutun.

iTunes iconu çıktığında telefonu USB kablosu ile PC nize bağlayın.iTunes kurtarma modunda bir iPhone bulundu diye uyarı verecektir.

iTunes ekranından "Geri Yükle" diyerek restore edebilirsiniz.

(İçindeki rehber, fotoğraf ve diğer bilgiler, ayarlar dahil olmak üzere tamamı silinecektir.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AktifProje

Yardımcı olayım.Telefonun power (güç) tuşuna ve ana ekrana giden home tuşuna aynı anda basın.10 saniye kadar basılı tutun.

iTunes iconu çıktığında telefonu USB kablosu ile PC nize bağlayın.iTunes kurtarma modunda bir iPhone bulundu diye uyarı verecektir.

(İçindeki rehber, fotoğraf ve diğer bilgiler, ayarlar dahil olmak üzere tamamı silinecektir.)

ya bu tuşlara bastığımda apple simgesi çıkıyo itunes çıkmıyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuRock!_06

quote:

Yardımcı olayım.Telefonun power (güç) tuşuna ve ana ekrana giden home tuşuna aynı anda basın.10 saniye kadar basılı tutun.

Power tuşuna ve Home tuşuna aynı anda basılı tutun ardından power tuşundan elinizi çekin yani sadece home tuşuna basın mutlaka girecektir.Biraz denerseniz yapabilirsiniz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BuRock!_06

quote:

Power tuşuna ve Home tuşuna aynı anda basılı tutun ardından power tuşundan elinizi çekin yani sadece home tuşuna basın mutlaka girecektir.Biraz denerseniz yapabilirsiniz.

bakalım deneyeceğim yapamazsam bildiririm tekrar

• quote:

malesef olmuyor apple simgesi var sadece
  • hocam aynı durum bende de oldu bugün, Amerika'dan alınma unlocked ve jailbreakli iPhone 3Gyi elden çıkaracağım için resetleyim dedim ama yaptık bir hata.... aynen açılış ekranında takılıp kalıyor, ben iTunes'e bağlama işini becerdim burada anlatılan metotla (home+power tuşuna basılı tutup) ve iTunes telefonu görüyor hatta güncellemeyi de indiriyor ama yüklerken sorun oluyor (1604 hatası)... başvurabileceğimiz bir forum başlığı varsa çok hayra geçer, Kadıköy'e gidip telefonculara bisürü para bayılmayalım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 34UD5759

hocam aynı durum bende de oldu bugün, Amerika'dan alınma unlocked ve jailbreakli iPhone 3Gyi elden çıkaracağım için resetleyim dedim ama yaptık bir hata.... aynen açılış ekranında takılıp kalıyor, ben iTunes'e bağlama işini becerdim burada anlatılan metotla (home+power tuşuna basılı tutup) ve iTunes telefonu görüyor hatta güncellemeyi de indiriyor ama yüklerken sorun oluyor (1604 hatası)... başvurabileceğimiz bir forum başlığı varsa çok hayra geçer, Kadıköy'e gidip telefonculara bisürü para bayılmayalım :)

i found only one way to solve this problem.

find the actual iphone update file. on a PC it goes to :

C:\Documents and Settings\YourUserName\Application Data\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates.

and double click the most recent iphone update to execute it.
    this finally worked for me when nothing else would.

On a side note, make sure Itunes is closed when you locate and run the firmware file manually. It will launch Itunes and prompt for the restore.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QoS -- 16 Temmuz 2012; 19:38:36 >

• QoS, thanks I will check this :D

• quote:

Orijinalden alıntı: QoS

quote:

Orijinalden alıntı: 34UD5759

hocam aynı durum bende de oldu bugün, Amerika'dan alınma unlocked ve jailbreakli iPhone 3Gyi elden çıkaracağım için resetleyim dedim ama yaptık bir hata.... aynen açılış ekranında takılıp kalıyor, ben iTunes'e bağlama işini becerdim burada anlatılan metotla (home+power tuşuna basılı tutup) ve iTunes telefonu görüyor hatta güncellemeyi de indiriyor ama yüklerken sorun oluyor (1604 hatası)... başvurabileceğimiz bir forum başlığı varsa çok hayra geçer, Kadıköy'e gidip telefonculara bisürü para bayılmayalım :)

i found only one way to solve this problem.

find the actual iphone update file. on a PC it goes to :

C:\Documents and Settings\YourUserName\Application Data\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates.

and double click the most recent iphone update to execute it.
    this finally worked for me when nothing else would.

On a side note, make sure Itunes is closed when you locate and run the firmware file manually. It will launch Itunes and prompt for the restore.

bende böyle bi dosya yok

• Ben update dosyasını da buldum, QoS entrysinde yazılanları da yaptım ama baymore entrysinde verilen linklerdeki JB ve unlock aşamalarına geçemiyorum çünkü iTunes restore esnasında hata veriyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.