Şimdi Ara

Teledünya dan bir kazık yedik sinema kanallarını kaydetme ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
1.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar türksattan aradılar beni işte yeni paketimiz var daha uygun + neta hd 8800 bir kutu geldi içerisinde sinema ve vizioon belgesel kanalı olduğunu söylediler neyse kabul ettik yalnız almadan önce kesin ve kesin şöyle dedim. Peki sinema kanalları dahil kaydetme özelliği varmı ? Evet dediler istediğiniz kanalı kaydedebilirsiniz iyi dedim çok güzel neyse ürün geldi taktılar bağladılar pek izlemeye fırsat bulamadım açıkcası geçenlerde güzel bir film oynadı beğendim eşime çekim dedim birde ne görim kanal kaydedilemez aradım türksatı sıçtım suladım kısaca dedim başta konuştuk kesin kaydediyormu diye dedim bu resmen dolandırıcılık birde şöyle durum var sinema paketi 1 aylıkmış bana 24 ay boyunca dediler sadece vizioon açık şuan neyse hiç yardımcı olmadılar ve 2 hafta internetim yoktu ona dair de birşey yapamadılar kısacası uzak durun türksat gittikçe ttnetleşiyor...

Bu arada izlemeyenler için güzel bir film tam aile filmi

THE WAY BACK HOME (aka SHUFFLETON'S BARBERSHOP)
    MarVista Entertainmentyoutube
    THE WAY BACK HOME (aka SHUFFLETON'S BARBERSHOP)
    https://www.youtube.com/watch?v=fwgYd5N_NNg

Şimdi soruma gelelim bu konularda yeniyim hangisi işe yarar yaramaz hiç bir bilgim yok kısaca
    : Arkadaşlar notebook kullanıcısıyım.. Şimdi buna göre 1080p gayet kaliteli mkv olarak kaydeden bir kaydedici istiyorum h264 olarak kaydetsin sesi ac3 önereceğiniz varmı kullanımı basit ? HDD yada pc den fark etmez yeterki kaydetsin kaliteli olsun yani kısaca şöyle diyorum işe gitmeden bağlıcam akşama kadar kaydedicek ondan sonra bende akşam gelip izlicem ?

• aynı dertten muzdaripim.!!

2 ay önce ben de kanalları kaydede biliyorum bilgisiyle üyesi oldum bu teledünya'ya.

ama yok öyle birşey. daha doğrusu bende şöyle oldu. çok az tv izliyorum. o yüzden tüm kanalları denemedim. iki kere kayıta niyetlendim, biri eurosport, biri beyaz tv (işim olmaz normalde ama şu rezil maç sonrası showman ahmet çakar ne diyecek diye merak ettiğimden).

ikisinde de "BU KANAL KAYDEDİLEMEZ" mesajı aldım.

ayıptır, dolandırıcılıktır.
  • set top box değilde modülle izleyenler tv nin kendi özelliği varsa bi deneseler aslında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • modülle tv üzerinden kaydediliyor olması lazım... belki setbox engeller...
  • Sinematv ler de kayit yok sinematv yi sadec turkcell tvden kaydedersin onun disinda hangi platformdan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Sinematv ler de kayit yok sinematv yi sadec turkcell tvden kaydedersin onun disinda hangi platformdan

extra bir alet ile kayıt alınıyormuş .. nette vizioon kanallarından çekip paylaşan vip siteleri var yani çekilebilir ama biraz masraflı oluyor tabiki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.