Şimdi Ara

Tekrar Tekrar Okuduğunuz Seriler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar fantastik olarak birden fazla kez okuduğunuz yada okumayı düşündüğünüz kitaplar-yada seriler hangileri

ben başlayayım. harry potterı 2 kez okudum dizisi bitince de buz ve ateşin şarkısına baştan başlayacağım şimdilik son kitabı yeni bitirdim 2 yeni kitap daha çıkacak.

• genelde yeni kitaplar okumayı tercih ederim.Eskileri tekrar etmek yerine yeni eserleri ele alırım.Ama Emrah Serbes in Behzat Ç. serisini iki kere okumuşluğum var.
  • Harry Potter ı tekrar okumamak için zor tutuyorum kendimi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben HP serisini tekrar okumak istiyorum ayrıntılarını falan unuttum zaten ama merak ettiğim aynı zevki aynı keyfi alabilir miyim?Siz zevk aldınız mı ikinci defa başladığınızda?
  • Melez Prens ve Azkaban Tutsağını ayrıca Suç ve Ceza'yı birden fazla kez okumuşluğum var ama tüm seri olarak yanlış hatırlamıyorsam yok.Ama öyle bir planım var birkaç seri hakkında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalmanr+

Hocam ben HP serisini tekrar okumak istiyorum ayrıntılarını falan unuttum zaten ama merak ettiğim aynı zevki aynı keyfi alabilir miyim?Siz zevk aldınız mı ikinci defa başladığınızda?

hp de ilk 2 kitap kısa olduğu için neredeyse bire bir filme uyarlanmış o yüzden filmi izleyenler için kitaplarda öyle aşırı bir farklılık yok o yüzden ilk iki kitapta biraz sıkılabilirsiniz ama 3 4. 5. 6. ve 7. kitaplar şahane iki kez okuduğunuza kesinlilikle pişman olmayacaksınız özellikle 5. ve 7. kitap.
  • Çok fazla seri okumuyorum ama okuduklarımı da ikinci kez okumuşluğum yok. Tekrar okuyanlar, ne kadar süre sonra okuyor ve ilk okumadaki heyecanın ne kadarını yaşıyorlar acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.