Şimdi Ara

Tekrar başlayabilirmiyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba.Metin2yi ilk çıktığı zamanlar oynamıştım aradan kaç yıl geçti hatırlamıyorum tek hatırladığım 90 küsür lvl suram olduğuydu neyse tekrardan başlamak istiyorum ama neler değişti bilmek istiyorum.Oyuncu kitlesi şuan ne durumda mesela.Pvp serverlardan bahsetmiyorum mümkünse önermeyin lütfen,orjinal mt2den bahsediyorum.Şu sıralar tekrar bu tür oyunlara merak saldım

vede yukarda bahsettiğim eski hesabımla devam edebilirmiyim? bir ara güncelle yüzündenmiydi neydi hesaplar sıfırlanacak diyorlardı bende lanet edip bırakmıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyuncu kalmamışki coluk cocuk kalmış bu saaten sonra oynanmaz oynansa bile cok kaliteli pvp serverler var yani parana zamanina yazik orjinalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: pemaxs

Oyuncu kalmamışki coluk cocuk kalmış bu saaten sonra oynanmaz oynansa bile cok kaliteli pvp serverler var yani parana zamanina yazik orjinalde.

Anladım.Açıkçası pvp serverların devamlılığı sorun olmasa başlardım ama ne yazıkki sorun oluyor.

• Saltanatmt2 m2hero buralara bakin hocam yıllardır aciklar oyuncularida cok

• quote:

Saltanatmt2 m2hero buralara bakin hocam yıllardır aciklar oyuncularida cok

Bunlar orjinal mt2 gibi değil mi hocam? yani 1 günde,1 ayda son level olabildiğimiz serverlardan değildir inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Madalina Pica

quote:

Saltanatmt2 m2hero buralara bakin hocam yıllardır aciklar oyuncularida cok

Bunlar orjinal mt2 gibi değil mi hocam? yani 1 günde,1 ayda son level olabildiğimiz serverlardan değildir inşallah.

Hocam emek serveri tr gibi degil tabiki yoksa ne anlami kalir.

• Metin 2 trnin eski havası yok birçok online oyun gibi yıllar geçtikçe önemini kaybetti her yer hile yapanlarla dolu şahsem metin2 tr oynarken zevk alamıyorum en iyisi pvp serverlar kendinize iyi bir emek server bulmanızı önerrim. Bazı pvp serverlarda eski metin 2 havasını yakalayabiliyorsunuz.
  • tieyar T kullanıcısına yanıt
    Yukardaki arkadaşın bahsettiği saltanat mt2 yi indirip kurdum garip bir pvp.lucian adın yeni bir tür var oyunda :) oyuncuların neredeyse hepsi pazar açıyor.Neredeyse 1 gb kota gitti indirmek için,başka pvp serverlara başlayamamda artık.Yaş ortalaması 15 galiba.Kime sorsam 10 diyor

• Bence pvp de oynama geçti artık hep çocuk var oynasan nolur vs atsan nolur...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.