Şimdi Ara

Tekrar başlamak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar daha önce World of Warcraft oynadım fakat çok tecrübeli bir oyuncu olduğum söylenemez. Level sınırı 110 olduğu vakitte en fazla 75 level civarında olmuştum. Yani oyun hakkında aşırı bir bilgim yok. Tekrar başlamak istiyorum fakat classic mi oynamalıyım sizce retail mi?

Edit: Classic versiyonuna daha sonradan expansionlar gelecek mi yoksa hep 60 level vanilla olarak mı kalacak? Bu da ikinci sorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mirzaloglu -- 18 Kasım 2019; 11:8:34 >

• Classice yeni expansion filan gelmeyecek gerekirse diğer eski expansionları da çıkaracaklar ancak bunlar bağımsız olacak.

Başlama konusuna gelirsek bence retail başla. Classic başlarsan şu ara pvp yüzünden hayattan soğuyabilirsin kasarken. Git dgınını yap rahat rahat kas. Classic için phase 4 gelmeden (sanırım bgler orada gelecekti) pvp serverda char kasmayı tavsiye etmiyorum. (ben classic oynuyorum ama neyseki charım 60 lvl :D)
  • quote:

Orijinalden alıntı: metamania

Classice yeni expansion filan gelmeyecek gerekirse diğer eski expansionları da çıkaracaklar ancak bunlar bağımsız olacak.

Başlama konusuna gelirsek bence retail başla. Classic başlarsan şu ara pvp yüzünden hayattan soğuyabilirsin kasarken. Git dgınını yap rahat rahat kas. Classic için phase 4 gelmeden (sanırım bgler orada gelecekti) pvp serverda char kasmayı tavsiye etmiyorum. (ben classic oynuyorum ama neyseki charım 60 lvl :D)
    Yorumun için teşekkür ederim. Retailde online sayısı ne durumda bilginiz var mı? Açıkçası bol online ı olan bir realm de oynamak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mirzaloglu

Yorumun için teşekkür ederim. Retailde online sayısı ne durumda bilginiz var mı? Açıkçası bol online ı olan bir realm de oynamak istiyorum.

Alıntıları Göster
    Realmler retailde cross yani bg raidlerde minimum 5dk sıra beklersin ben doomhamerda oynuyorum bgden sıra aldığımda en kötü 3dk sonra girmiş oluyorum world üzerindede questler vs eventler cross anında grup bulman çok basit. Oyuna girdiğinde realm seçerken yanlarında durumları var şuan 2 server dışında çoğu full zaten ama oyuncular şuan bölünmüş durumda classicte oynayan hatrı sayılır oyuncu var...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mirzaloglu kullanıcısına yanıt
    Realm listesinde high full gibi şeyler yazıyordur. Türk olan server istiyorsan Horde için Twisting Nether, Alliance için ise Silvermoon seçmelisin. Yok ben Türklerden uzak durayım diyorsan herhangi bir yüksek nüfuslu server seçebilirsin.
  • Classic başlayacaksanız PVP sunucularından bir süre uzak durun. PVE sunucuları RP sunucuları olabilir ama PVP'de her sunucuda bir taraf baskın durumda ve diğer tarafı level kasamaz, dungeon'a gidemez halde tutuyor. Hiç oynanacak halde değil maalesef.

Hangi sunucuda hangi taraf yoğun bilgisi WOWHEAD'de var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.