Şimdi Ara

Teknosa Tv ve Ses Sistemi Kampanya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
3.233
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 30 Aralık tarihine kadar tüm Tv ve Ses sistemlerinde net %10 indirim
    Ihtiyacı olana süper fırsat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu arada indirim gercek indirim. Gevsekligimden kayinvalidenin tv sini almiyordum. Gece 00:00dan sonra bi baktim kampanya olmus,aldim hemen.

Bu arada magazadan teslim 50 tk dusmedi bi turlu,belki bu %10 indirim sebebiyledir.

Avantajix i unutmayin :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cenkozgen C kullanıcısına yanıt
    Bu arada hayırlı olsun

• Sepetre mi dusuyor 2 gun once 1147 olan tv 1247 olms sisirmisler bence
  • 49 ya da 50 inch guzel fiyatli cihaz var mi
  • TV ler elektronikler ellerinde patladı teknoloji mağazalarının
  • Utanmaz ahlaksızlar,dün gece 23:00 kadar bu ürün 4.099 tl. idi şimdiki fiyatı 4.399 tl. Allah hepinizi kahretsin.Kendinizi uyanıkmı zannediyorsunuz siz

http://www.teknosa.com/urunler/110015769/samsung-49ks8500-49-8-serisi-curved-quantum-dot-su

• Grundig 49vlx8600 2.399 tl, sepete eklenince 2.159 tl oluyor, sitede dolaşırken 50tl kod verdi yarım saat geçerli, 2.109 tl ye düştü, 100 tl de teknosa bonus veriyor, 2.009 tl ye gelmiş oluyor, bu fiyata nasıl? Daha iyi bir kombo önerisi olan var mı bu fiyatlarda?
  • Grundig 8586 var fiyat da 2789 TL puan çek vs 2600 E gelir 55 " 4K 3D ve yok yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asafated

Grundig 49vlx8600 2.399 tl, sepete eklenince 2.159 tl oluyor, sitede dolaşırken 50tl kod verdi yarım saat geçerli, 2.109 tl ye düştü, 100 tl de teknosa bonus veriyor, 2.009 tl ye gelmiş oluyor, bu fiyata nasıl? Daha iyi bir kombo önerisi olan var mı bu fiyatlarda?

Mağazadan hemen teslimle 100 daha düşer. Bu arada kod genel bi kod mu hocam. bize vermedi, ben de alacağım bu tvde n buyuk ihtimalle

• quote:

Orijinalden alıntı: frdbb

quote:

Grundig 49vlx8600 2.399 tl, sepete eklenince 2.159 tl oluyor, sitede dolaşırken 50tl kod verdi yarım saat geçerli, 2.109 tl ye düştü, 100 tl de teknosa bonus veriyor, 2.009 tl ye gelmiş oluyor, bu fiyata nasıl? Daha iyi bir kombo önerisi olan var mı bu fiyatlarda?

Mağazadan hemen teslimle 100 daha düşer. Bu arada kod genel bi kod mu hocam. bize vermedi, ben de alacağım bu tvde n buyuk ihtimalle

her üründe mağazadan teslimde 100 düşüyor mu?
  • Gg deki teknosa mağazası üzerinden 9 aralıkta tv siparişi verdim. Araya hafta sonu girdiği için 12 sinde kargoya verildi. Tam bir hafta kargo bekledim ve o bir hafta boyunca kargo Ankara aktarmada takıldı kaldı. Mağazaya birkaç kez mesaj attım, "ilgileniyoruz, hızlandıracağız vs“ en son dayanamadım ve ürünü iade etmek istedim.

Ürün bana ulaşmadığı için 19 unda iade talebi açtım, “ürün bize ulaşmadan para iadesi yapamayız diye bir haftadır uğraştırıyorlar. Gg ye şikayet ettim burada da konu açıp uyaracağım arkadaşları.

Başıma gelen münferit bir olay olabilir, defalarca alışveriş yapıp hiç sorun yaşamayan da olabilir ancak bir mağaza hele de kurumsal bir mağaza bu kadar sorumsuz ve müşteriyi mağdur edecek şekilde davranamaz.

%10 değil %20 indirim yapsalar daha teknosaya yaklaşmam.

Ayrıca Samsung 40j5070 bakıyordum. Sitede daha düne kadar uzun süredir 1599 lira idi. Şu anda 1659 lira. İndirim gelmeden önce zaten bindirmişler. Diğer ürünlerde de benzer durumlar olduğuna eminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SouthhPark -- 24 Aralık 2016; 17:20:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: frdbb

quote:

mağazadan teslim seçildiğinde fiyat düşmüyor maalesef. zaten biraz da oradan düşseydi hemen alırdım.

çek meselesi de şu tv ye bakarken ekranda çıktı, bu ürüne özel dedi ama denedim bütün tvlerde indirim yapıyordu
    http://www.teknosa.com/urunler/110015812/vestel-49ub7950-4k-ultra-hd-dvb-t2cs2-led-tv

• Hemen teslim yazması lazım hocam 100 tl indirim için. Ben denedim oldu ama istanbul için tek bir şube gösteriyor . Yakında varsa teslim şube çok avantajlı fiyatı. Hayırlı olsun güle güle kullanın.

• Cannicus kullanıcısına yanıt
    Her ürünü bilemiyorum. Denediğim bir kaç tv de indirim verdi. Hemen teslim olması gerek. Diğer 1-5 gün yazanlara indirim vermiyor.

• quote:

Hocam bu tv tivibu hediyeli aynı zamanda. Teknosa bilgimiz yok diyor ama grundigi aradım var diyor. Hepsi burada ve bimeks tivibu lu satıyordu bilginiz olsun

• frdbb kullanıcısına yanıt
    Tivibu hediyesini hepsiburada sepete ekliyor ancak aradım başka yerde göremedim. Gerçekten tivibu hediyeli ise süper fırsat olur.

• Grundig 55vlx8586 2789 tlye düşüyor sizce alınır mı?
  • İyi inceleyin. Bazı ürünlerin fiyatları yükselmiş. Yinede değerlendirilebilir.
  • size özel 50 tl indirim kodu verdi istiyen kullansın

PRH2217ZKOD1A

edit kullanım süresi 30 dakika ve 10:03 de bitmiş olucak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi achillus79 -- 24 Aralık 2016; 21:33:56 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.