Şimdi Ara

Teknosa sıfır diye Teşhir Macbook Pro vermeye çalıştı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
2.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kimse kusura bakmasında bu elektronik ürünlerde şerefsizlik aldık başını gidiyor. Ama bu dünyanın birde ötesi var insanlar 3-5 kuruş biriktiriyor çoluk çocuguna bilgisayar vs alabilmek için dandik bozuk malları satanlar bunların hesabını burada olmaz ise öbür dünyada mutlaka verir. Peşini bırakma kardeşim. Böyle adam yemesin ekmek kovulsun işinden en azından dürüst bi genç gelir helal ekmek yer.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknosa , Bimeks bu ikisi de 2 yıl önceki mac modellerini satıyor. Teknosa'da en yeni ürün Early 2012 macbook pro.. Apple ürünlerini pupa Troy gibi yetkili satıcılardan ve ya Mediamarkt , Satürn gibi elektro marketlerden alın.
    Teknosa o elindeki eski modelleri daha bitiremedi. Mediamark ta 2300 TL olan bu eski modelin hem de kapalı kutu Bilkom garantili , Teknosa da indirimsiz 3200 TL idi. Nautilius Teknosa'da gözümle gördüm. Retina ekran olmayan i5 işlemcili 500 Gb hdd li early 2012 modeli. Yuh yani. Bu fiyata nerdeyse Late 2012 Retinalı ve SSD li macbook pro var Pupa ve Troy'da..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır getirmediler, tenosadan kurtulmak için para iadesini kabul ettim. Teknosa'dan alışveriş yapıcaklar dikkatli olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dippas

Hayır getirmediler, tenosadan kurtulmak için para iadesini kabul ettim. Teknosa'dan alışveriş yapıcaklar dikkatli olsun.

Kardeş öncelikle geçmiş olsun , acaba para iadesini taksit şeklindemi ödediler yoksa kredi kartına direk geri ödediler mi ? benimde aldıgım Tv nin teşhir çıkma durumu varda geri ödemelerini merak ettim
  • Logitech84 L kullanıcısına yanıt
    İki gün içinde limit geri geldi. Taksitle alındığı için ekstralarda eksi artı şeklinde gözükücekmış.
  • Logitech84 L kullanıcısına yanıt
    peşin ödemişsen peşin yatar, taksitli ödemişsen taksitle geri alırsın
  • Teknosa dan pil almam. Teknosa benim gözümde orta yaş ve üzeri hayatında eline bilgisayar almamış zavallı amcalarımızın teyzelerimizin, ergenlikten yeni çıkmış kendini akıllı sanan, insan kazıklamayı marifet sanan satıcımcısılar tarafından kandırıldığı iğrenç mekanlardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: toshibaci_1970

Teknosa , Bimeks bu ikisi de 2 yıl önceki mac modellerini satıyor. Teknosa'da en yeni ürün Early 2012 macbook pro.. Apple ürünlerini pupa Troy gibi yetkili satıcılardan ve ya Mediamarkt , Satürn gibi elektro marketlerden alın.
    Teknosa o elindeki eski modelleri daha bitiremedi. Mediamark ta 2300 TL olan bu eski modelin hem de kapalı kutu Bilkom garantili , Teknosa da indirimsiz 3200 TL idi. Nautilius Teknosa'da gözümle gördüm. Retina ekran olmayan i5 işlemcili 500 Gb hdd li early 2012 modeli. Yuh yani. Bu fiyata nerdeyse Late 2012 Retinalı ve SSD li macbook pro var Pupa ve Troy'da..

teknolojipazar.com u nasıl bilirsin?
    http://forum.donanimhaber.com/m_86416283/f_//tm.htm#86416283

• quote:

Orijinalden alıntı: Dippas

Kesinlikle kabul etmem zaten öyle bir şeyi. 11 taksitle almıştım bunun geri iadesi konusunda araştırdım sıkıntılar varmış. Limit açılmıyormuş filan. Şu olay çözülmezse zaten kesinlikle bırakmıyıcam arkasını.

maximum kart ile 1000 tl lik alışveriş yaptım
    2 gün sonra iptal etmem gerekti
    iptal işlemini yaptım ve limitim tekrar eski haline döndü
    sadece ekstrede taksitler görünüyor ama geri ödeniyordu
    örneğin
    + 100 tl teknosa
    - 100 tl ödeme

şeklinde
    limit açılmama gibi bi durum olmaması gerek
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.