Şimdi Ara

TeknoSA Preo P2 akıllı telefon inceleme videosu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

her şey bir yana bu giriş seviyesi dedikleri aletleri anlamıyorum arkadaş. bildiğin çöpleri elde kalmış donanımları birleştirip iteleme sınıfı gibi bir şey. bunlara para vermek bana mantıksızlığın alası gibi geliyor.

insanları keriz yerine koymaktan başka bir şey değil.

fiyatı 300 tl olsa düşünürüm ancak. başka türlü bu telefonlar ve muadilleri ancak ağır çöp olur.

zaten 1 ay kullanıcan sonra kasım kasım kasılacak. kullanım zevki denen olay kalmayacak.

yazık yani insanız biz de. 900 tl için nerdeyse 1 ay çalışıyoruz

hem ayrıca

1000 tl ye g3 almak varken 900 e bunu alana ne denir yani.
  • Muhtemelen yazıyı video çekersek kullanırız diye hazırlamışsınız. o yüzden arada " video da görmektesiniz" " bu video da gördüğünüz" " video dan da izleyebileceğiniz " gibi garip cümleler mevcut. Keşke mesajı atmadan bunları da kaldırsaydınız
  • Teknosa hiçbir vizyonu olmayan, bakkal hesabı eline geçen herşeyi satıp cebini dolduran bir firma... Telefon üretmekten önce sattıgın ürünlere destek vermesini bil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astralll -- 10 Şubat 2016; 20:02:04 >
  • Operatör telefonlarından farklı değil ve gereksiz

• bu telefona sizce marshmallow gelir mi ?

• arkadaşlar telefon bende var çift tıklama ile ekranı kilitliyorum ama açmak istediğimde çift tıklama işe yaramıyo neden acaba ?

• Meraba ben yeni aldim bu telefonu whatsap ve mesenger uygulamalarini indiremiyorum yardimci olurmusunuuz

• Merhaba;
    Preo 2 kullanıcıyım , İş maillerimi telefondan takip etmek istiyorum ancak ''USB hata ayıklama modu'' denen menuyu bulamadıgım ıcın program kurulmuyor. ''USB hata ayıklama modu'' menusu nerde? Bilen arkdaşlardan yardım rica ederim
  • Merhaba;
    Preo 2 kullanıcıyım , İş maillerimi telefondan takip etmek istiyorum ancak ''USB hata ayıklama modu'' denen menuyu bulamadıgım ıcın program kurulmuyor. ''USB hata ayıklama modu'' menusu nerde? Bilen arkdaşlardan yardım rica ederim

• Bende aldim bugun bunu acilirken gec aciliyor gibi geldi kullanan var mi sizde durum ne

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonun ayarlar kısmına gir, en alta kaydır ekranı.Telefon hakkında yazan yere tıkla içine gir.Orada en altta derleme numarası yazıyor.Onun üzerine gel 7-8 kez art arda tıkla geliştirici menüsü açılacak.Geliştirici menüsü ise bir önceki menüde ayarlar içinde olacak.Geliştirici menüye girdiğiniz zaman görürsünüz zaten usb hata ayıklamayı.
  • Millet ben tlfde yanlislikla misafir modunu actim ve sifremi unuttum 1-2 yil once koymustum simdi kapatamiyorum ilk hayvanimin adini yaziyorum yine kabul etmiyo acaba yanlismi yazmisim nasil kapatabilirm bana yardimci olursaniz minnettar kalirim

• ben kullandım Teknosa preo 2 hiç tavsiye etmem yerli ve milli telefon diye aldım keşke almaz olaydım para boşa gitti birde servisi hiç iyi değil çok pahalı fiyat cıkarıyorlar tlf.bataryası almöak için servisi gitti 40 günde ancak tlf. geldi tabi ki sadece tlf. geldi yok efendim tlf. inceledik şu arızası var bu arızası var deyip 675 tl. ücret istediler sadece batarya gönder bana diyorum göndermiyorlar bende tlf. çöpe attım yeni tlf. aldım sizlerde böyle durumlara düşmemeniz adına yazıyorum teknosa dan uzak durun derim bence

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.