Şimdi Ara

Teknosa'da Philips Design Line 46PDL8908S 1.999 TL ye düştü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
14.493
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: abarisa

Ya arkadas Türkiye'de 100Hz yayın yok 1400hz i ne yapacaksınız? Ürün satma stratejisi bunlar kanmayın. Sürekli daha üst modeli isteyip almanızı sağlamak icin offfff

video izleriz

1400hz video

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bizzat gidip görmüştüm bir kaç hafta önce, aşırı rahatsız bir kullanımı var. Boyu gereğinden fazla kısa, standart bir koltukla izlenirken gözler biraz aşağı doğru kalır uzun vadede rahatsızlık verir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

quote:

Ya arkadas Türkiye'de 100Hz yayın yok 1400hz i ne yapacaksınız? Ürün satma stratejisi bunlar kanmayın. Sürekli daha üst modeli isteyip almanızı sağlamak icin offfff

video izleriz

1400hz video

yok mu? bluray falan

• quote:

quote:

quote:

quote:

video izleriz

1400hz video

yok mu? bluray falan

• arkadaslar bu tvyi almayi dusunuyorum sizlere bir sorum oalcak, tvyi playstation 4 ile kullanmak icin alacagim biraz arastirdim ama input lag oranina iliskin birsey bulamadim, bilgisi olan daha once kullanip denemis olan varsa goruslerini paylasabilir mi?

tesekkurler
  • Duvara asılabiliyormuş. Bende hep yerde mi duracak bu TV diye düşünmüştüm.

• armo07 kullanıcısına yanıt
    Tabii ki duvara asılabiliyor isterseniz. Konu tamamen tercih meselesi.

Bu arada 1400 Hz izlemek için yayının 1400 Hz olmasına gerek yok, TV yayını yazılımla hızlandırıyor sonuçta. Ne kadar yüksek olursa hareketli görüntülerde o kadar başarılı sonuç veriyor.

Sahiden içim gidiyor şu anda, ama yeni bir TV alacak nedenim ve durumum şu anda yok maalesef :(

Elimdeki 47PFL6877 e devam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fato65 -- 1 Haziran 2014; 20:55:39 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

video izleriz

1400hz video

yok mu? bluray falan

• Bu tv için gittim Teknosa'ya. Birkere görüntü çok iyiydi. 55 " var mı diye sordum. Var dediler fiyatı 6000 tl.
    Eyvallah deyip çıktım. 46 " düşünenler için güzel fiyat.

• fato65 F kullanıcısına yanıt
    Aynen, 47pfl6877 candır. 3 taraflı ambilight ile tadına doyulmaz. Ben 3 adet Philips Hue ile destekledim. Hatun
    MuhteşemYüzyıl'ı bile bu şekilde izlemeyi tercih ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrmcan

arkadaslar bu tvyi almayi dusunuyorum sizlere bir sorum oalcak, tvyi playstation 4 ile kullanmak icin alacagim biraz arastirdim ama input lag oranina iliskin birsey bulamadim, bilgisi olan daha once kullanip denemis olan varsa goruslerini paylasabilir mi?

tesekkurler

sen bosver tv alma. kap ps4'ü bize gel. bizde oynarız
  • erhan s40 kullanıcısına yanıt
    Hue yi nereden ve ne kadara aldınız acaba? Ben de çok istiyorum.

ebay de bile çok pahalı fiyatları :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spoon!

quote:

Orijinalden alıntı: mrmcan

arkadaslar bu tvyi almayi dusunuyorum sizlere bir sorum oalcak, tvyi playstation 4 ile kullanmak icin alacagim biraz arastirdim ama input lag oranina iliskin birsey bulamadim, bilgisi olan daha once kullanip denemis olan varsa goruslerini paylasabilir mi?

tesekkurler

sen bosver tv alma. kap ps4'ü bize gel. bizde oynarız

Issiz gelirim ayipsin once diablo ciksin ama onu bekliyorum sonra co op atariz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Su an sadece apple store magazalarinda satiliyor diye biliyorum hue lamp lar. Ayrica bu yilki 2014 serisi cihazlarda hue kontrolu icin telefona ihtiyac olmayacakmis

İstanbul Zorlu App store dan aldım. İnternette de satılıyor. Appstore a bakın. 649tl fiyatı var.

• erhan s40 kullanıcısına yanıt
    Aynen 47pfl6877 candir :) çok araştırıp da almıştım iyi ki almisim. Tv menüsünden bir ayar yapılıyor mu hue bağlantısı icin? Yoksa direk hue santrali görüyor mu tvyi?

örnek Resim paylasabilirseniz sevinirim. Tam da alma arifesindeyim :)

• Teknosa da bu haftada kampanya yapmışlar yine. Stok eritmeye mi çalışıyor bunlar.

• Bu tv den bende aldım kutunun içinden gözlük cikiyormu bilginiz varmı birde ne marka gözlük almam gerekir 3 d yi en iyi şekilde izlemek için tesekkurler

• Teknosadan 1974,00 TL aldık bekliyoruz gelmesini.1TL ek sehpayı eklemeyi unutmuşum.Talep ettim umarım kıllık çıkarmazlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.