Şimdi Ara

TEKNOSA 500/50 HEDİYE ÇEKİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
10
Favori
4.810
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uyarı için teşekkürler. Çek gelmese de olur. Piyasada 800 den aşağı bulunmayan bir fırını 664'e almak iyi oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysuleymany

Uyarı için teşekkürler. Çek gelmese de olur. Piyasada 800 den aşağı bulunmayan bir fırını 664'e almak iyi oldu.

teknosa da ödeme ekranında bankaya yönlendiriliyorsunuz diyip sistem hata verdi diyor :S .. siz ödeme yapabildiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpugur

quote:

Uyarı için teşekkürler. Çek gelmese de olur. Piyasada 800 den aşağı bulunmayan bir fırını 664'e almak iyi oldu.

teknosa da ödeme ekranında bankaya yönlendiriliyorsunuz diyip sistem hata verdi diyor :S .. siz ödeme yapabildiniz mi?

Chrome'den yapamadım. İnternet Explorer ile yaptım. Explorerda da kod girmede sorun oluyor. Kod girme ekranı üstte açılıyor, ancak "kod ekle"ye tıklayınca açmıyor, sağ tıklayıp yen sekmede açarak kodu girdim. Sonrasında anasayfaya girip tekrar sepete girdim, kod eklenmişti, sorun olmadan ödedim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xpugur

quote:

Chrome'den yapamadım. İnternet Explorer ile yaptım. Explorerda da kod girmede sorun oluyor. Kod girme ekranı üstte açılıyor, ancak "kod ekle"ye tıklayınca açmıyor, sağ tıklayıp yen sekmede açarak kodu girdim. Sonrasında anasayfaya girip tekrar sepete girdim, kod eklenmişti, sorun olmadan ödedim.

internet explorer da da ödeme de sistemde hata olmuştur tekrar deneyin dedi :S onda da çalışmadı :S

• Bende Explorer 11 yüklü.
    Firefox gibi başka tarayıcı ile deneyin. Adamların site dandik.
    Mobilden de deneyebilirsiniz.
  • quote:

Bende Explorer 11 yüklü.
    Firefox gibi başka tarayıcı ile deneyin. Adamların site dandik.
    Mobilden de deneyebilirsiniz.

:) teşekkürler firefox ta çalıştı :D 650 ye çift sim li olan general mobile 4g almış oldum ;)
  • cCc_Reis_cCc C kullanıcısına yanıt
    Mağazada birleşir ama internet sitesinde geçeceğini sanmam, deneyin isterseniz.
  • Gm android one almak mantikli mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NE YAPTIYSAM ÖDEMEYİ KABUL ETMEDİ.
  • Arkadaslar go pro alicam 1595 lira soyle 200 tl falan indirim yok mudur,,,cek vs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mobilden hallettim digiturk 400tlye geldi
  • Nasıl 400e geldi hocam?
  • maximum da beli ürünlere 500 e 50 var
    digiturk nasıl 400 e geldi anlatırsanız bende alacağım
  • teknosa dünyanın parasını kazanıyr en berbat alt yapıya sahip websiteyi kullanıyor.
    BENDE ALIM YAPAMIYORDUM BKMEKSPRES İLE HAL ETTİM
  • quote:

Orijinalden alıntı: deliyar_kou

maximum da beli ürünlere 500 e 50 var
    digiturk nasıl 400 e geldi anlatırsanız bende alacağım

belli ürünlere deği lmaximum kartla 50 tl lik teknosa alışverişine var .. ürün sınırlaması yazmıyo yada ben görmedim ...
  • benim gibi sürekli hata alan var mı ?

EDİT: 550 liralık alışverişi 50 kod 50 maxipuan ile 450 geldi teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SlowerOne -- 15 Temmuz 2015; 12:25:43 >
  • TV lerde de %10 cek kazaniliyor bi de .
  • quote:

Orijinalden alıntı: cCc_Reis_cCc

paramı yönetebiliyorum sitesinin verdiği 50 tl çekle birleşirmi acaba? ayrıca keyfe para'dan da 50 tl çek var onlada birleşse 3'ü 1 arada olur.

Hocam ben de şimdi aynı şeyi düşünerek denedim ama verilen Hesabımı yönetiyorum dan verilen çek numarasında hata alıyorum daha önce de kullanmadım ve kimseye de vermedim sizde aynı problem oldu mu?
  • benim ürün kargoya verildi diyorda kargo bilgileri hiç yok enterasan
  • Hediye çeki, promosyon kodu ve turuncu puan çeki kullanılarak yapılan alışverişlerden hediye çeki kazanılamaz.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.