Şimdi Ara

TEKNO WIFI 100 GB 190₺ (TEKNOSACELL TEKNOBOX - ANA KONU - 2023) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
13
Favori
9.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Faturasız 3 aylık 50 gb 280 tl öneririm.
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt

geçen sene bu paket 99tl ye satılıyordu, abarttılar. ayrıca faturasız teknosacell'e geçmek çok zor, şubeler zorluk çıkarıyor ve faturalıya yönlerdirmek istiyorlar. güç bela yoğun tartışmadan sonra geçirdiler.

• 200 liraya kullandığım bu paketin taahhütü ayın sonunda bitiyor. Bana sunulan en uygun fiyat uygulamada 1300 telefonla aradığımda 1.000 tl oluyor.

%500 zam görünüyor. Yeni abone bu paketi 320 tl ye kullanıyor.

Alternatif arayışına girdim telekomun tarifeleri denk geldi. Teknosacell telekom altyapısı olduğu için geçiş kabul etmiyor. Yeni hat alarak aşağıdaki paketi alacağım.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/yeni-musteri-tarife-ve-paketleri/faturali-tarifeler/cep-magnet-200-gb-tarifesi

200 GB taahhütlü fiyat 400 tl - Yeni hat ücreti ve öiv ile beraber aylık 462 tl ye geliyor.

Benim gibi arayış içerisinde olanlar değerlendirebilir.

• Yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

200 liraya kullandığım bu paketin taahhütü ayın sonunda bitiyor. Bana sunulan en uygun fiyat uygulamada 1300 telefonla aradığımda 1.000 tl oluyor.

%500 zam görünüyor. Yeni abone bu paketi 320 tl ye kullanıyor.

Alternatif arayışına girdim telekomun tarifeleri denk geldi. Teknosacell telekom altyapısı olduğu için geçiş kabul etmiyor. Yeni hat alarak aşağıdaki paketi alacağım.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/yeni-musteri-tarife-ve-paketleri/faturali-tarifeler/cep-magnet-200-gb-tarifesi

200 GB taahhütlü fiyat 400 tl - Yeni hat ücreti ve öiv ile beraber aylık 462 tl ye geliyor.

Benim gibi arayış içerisinde olanlar değerlendirebilir.

Merhaba teknosacell faturasız tarifeden buna geçiş yapılabilir sanırım. Teşekkürler bilgilendirme için.

• ukayl06 kullanıcısına yanıt
    Geçiş oluyor mu böyle ?
  • 2jz1993 kullanıcısına yanıt

Kampanya şartlarında faturasızdan geçiş yoluyla diye yazıyor hocam.

• Bimcell'de faturasızda boşta duran hat var acaba onu taşıyabiliyor muyuz? Normal türk telekom faturalı tarifeye taşımamışlardı. Ama belki bu data hattı olacağı için yaparlar mı?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.